מחוללי הבנזין הטובים ביותר לשנת 2020

0

אם יש צורך להשתמש במקורות אנרגיה חלופיים במהלך עבודות בנייה או תיקון, נשאלת השאלה לרכוש מכשירים מיוחדים הנקראים גנרטורים. מכשירים כאלה נוחים לשימוש יומיומי והם חיוניים במקרים בהם לא ניתן להתחבר לרשת אספקת החשמל המרכזית. בנוסף, גנרטורים משמשים לעתים קרובות אנשים ביישובים בהם יש הפסקות חשמל תכופות.

ישנם סוגים רבים של גנרטורים אוטונומיים, אך הנוחים ביותר לשימוש יומיומי ביתי הם מכשירים מסוג בנזין. זאת בשל העובדה שמדובר בגנרטורים של בנזין שיש להם חיי שירות טובים, בהשוואה לדגמי דיזל או דלק, הרבה יותר קל להתחיל בכפור קשה וטמפרטורות מתחת לאפס.

בנוסף, גנרטורים לגז הם בעיצוב פשוט, מה שמקל עליהם לתחזק ולתקן. היתרון של מחוללי בנזין בהשוואה לדגמים אחרים (סולר, גז) הוא העלות הנמוכה שלהם. עורכי האתר "best-iw.designuspro.com" הכינו דירוג של מחוללי הבנזין הטובים ביותר נכון לשנת 2020.

תיאור המכשיר

איזה סוג של מכשירים מדובר, איזה מהם עדיף לקנות ואילו טעויות להימנע בעת בחירה?

מחוללי בנזין הם תחנות כוח אוטונומיות וניידות, הודות לשימוש בהן תוכלו לספק חשמל למגוון מכשירים, כמו גם ציוד חשמלי.

מכשירים כאלה משמשים לעיתים קרובות במקרים בהם אין אפשרות לחבר מכשירי חשמל לרשת החשמל. אנשים החיים במגזר הפרטי לעיתים קרובות רוכשים מכשירים כאלה "במילואים", ומשתמשים בהם כמקור חשמל גיבוי, במקרה של הפסקת חשמל.

על פתק! ישנם מחוללי גז המסוגלים לייצב את המתח המסופק למכשירים חשמליים ולפעול במצב חסכון. מכשירים כאלה משמשים לרוב גם במקרים בהם יש צורך בחיבור מכשירים חשמליים רגישים, והמתח ברשת, בגלל ירידה חדה באיכות ירודה, אינו מתאים למטרות אלה.

יש מספר גדול של מחוללי בנזין עם טווחי הספק שונים. מכשירים כאלה יכולים לתפקד במשך תקופה ארוכה. לכן, הם משמשים לעתים קרובות כמקור האנרגיה העיקרי במקומות בהם אין אפשרות להתחבר לרשת החשמל. ככלל, מכשירים כאלה משמשים באתרי בנייה, במהלך פעולות חילוץ, במהלך מכירות מחוץ לאתר או בחופשה ארוכה.

קריטריוני בחירה עיקריים

כיצד לבחור גנרטור בנזין, מה הם ומהם קריטריוני הבחירה העיקריים? מה לחפש מלכתחילה, עלות המכשיר, ביקורות או המלצות של קונים אחרים? אם אתה מתחיל מהמאפיינים הטכניים, אז זה די טבעי שעדיף לקנות דגם פופולרי של מחולל גז, המוצג בשוק המודרני על ידי אחד מיצרני העולם הידועים. עם זאת, ראוי לציין כי מכשיר כזה יהיה יקר מאוד, ולכן לא מומלץ לרכוש אותו כמקור כוח גיבוי, למשל, לבית פרטי.

בעת בחירת גנרטור גז, קודם כל, עליך להחליט לאילו מטרות מכשיר כזה נקנה (היקפו) ובאיזו תדירות ישמש אותו. ואכן, ככלל, למודלים שונים יש גם יתרונות מסוימים משלהם וגם כמה חסרונות. לכן, מחולל גז אחד ואותו לא תמיד מתאים לשימוש בתחומי פעילות שונים.

לדוגמא, לעבודות בנייה, אם אתה צריך לחבר כלי חשמל שצורך כמות גדולה של אנרגיה, מומלץ לקנות גנרטורים חשמליים חזקים. לצרכים ביתיים, כמקור כוח גיבוי, מומלץ לקנות גנרטורים לגז בנפח של עד 3 קילוואט.

מספר השלבים

גנרטור בנזין יכול לשמש כמקור חשמל אוטונומי, הן עבור צרכנים ביתיים חד פאזיים והן עבור ציוד מסוג מקצועי, הדורש חיבור לרשת תלת פאזית 380 וולט. לכן, כשבוחרים מכשיר כזה, עליכם לשים לב למאפיינים הטכניים שלו כמו מספר השלבים.

ישנם גנרטורים גזיים חד פאזיים ותלת פאזיים רבים בשוק המקומי. במקרה זה, אין לשכוח כי ישנם מכשירים תלת פאזיים המצוידים ביציאות חד פאזיות, המאפשרים לחבר אליהם מכשירי חשמל ביתיים פשוטים (טלוויזיה, מחשב, טלפון חכם).

כּוֹחַ

ההיבט השני שצריך לקבוע בבחירת גנרטור הוא כמות העומס הפוטנציאלי כביכול. אנשים רבים קונים בפזיזות מכשירים חזקים, מבלי להתעסק תחילה בחישובים הנוגעים לכמות המתח המדורג הנדרש להפעלת מכשירים חשמליים מחוברים.

יש לציין מיד שלגנרטורי גז חזקים יש יתרונות וחסרונות. היתרון העיקרי של מכשירים כאלה הוא הביצועים הגבוהים שלהם, המאפשרים לחבר כלי חשמל וציוד שצורך כמות גדולה של חשמל.

עם זאת, החיסרון של מכשירים כאלה הוא העלות הגבוהה והמשקל הגבוה שלהם (שלא תמיד נוח להובלה ארוכת טווח). בנוסף, רכבים עם מנוע חזק ובהתאם, אלטרנטור צורכים יותר דלק, גם בעומסים נמוכים. לכן, בבחירת גנרטור חשמלי, מומלץ לחשב מראש את הכוח הנדרש לביצוע עבודה יומיומית וצרכי ​​משק בית.

על פתק! מחוללי גז אינוורטר פופולריים מאוד בקרב צרכנים מקומיים שמשקלם נע סביב 10 ק"ג. מכשירים אלה קלים להובלה, צורכים מעט משאבים ומהווים מקור אלטרנטיבי מעולה לחשמל במהלך בילוי בחיק הטבע.

השקת מערכת

יש קונים, לפני שהם רוכשים גנרטור בנזין חשמלי, לא מקדישים תשומת לב רבה לאופן שבו בדיוק מכשיר כזה מופעל. יש לציין כי זוטות כל כך קטנה לכאורה, במבט ראשון, קובעת מראש את היקף היישום של מכשיר זה.

ישנם בעיקר מכשירים בשוק עם שתי שיטות הפעלה פופולריות. השיטה הראשונה כוללת שימוש במתנע חשמלי, והשנייה באמצעות מערכת התחלה אוטומטית. הנפוצים ביותר הם מחוללי גז המצוידים במתנע חשמלי.הם פשוטים ונוחים לשימוש והם מושלמים לחיבור מגוון כלים חשמליים. ניתן להזיז התקנים כאלה במהירות, להתקין אותם במקומות הנכונים ולהתחיל בהם.

אם אתם מתכננים להשתמש בגנרטור הגז כמקור כוח גיבוי ואוטונומי לבית פרטי, אז עדיף לקנות עותקים המצוידים במערכת הפעלה אוטומטית (ATS). המהות של עבודתם נעוצה בעובדה שהם מתחילים אוטומטית כאשר המתח נעלם ברשת ולהיפך - הם מכבים כשהזרם מופיע ברשת. השליטה במכשירים כאלה מתבצעת על ידי בקר מיוחד.

מיטב היצרנים של גנרטורי בנזין

בשוק המקומי ישנם מחוללי בנזין רבים ממגוון יצרנים. עם זאת, בבחירה כה עצומה, מחולל הגז של איזה יצרן, החברה הכי כדאי לקנות, אילו טעויות צריך להימנע בעת בחירת מכשיר כזה? על פי ביקורות והמלצות של רוב הקונים, הטובים ביותר, מבחינת מחיר ואיכות, הם דגמים של מחוללי גז מיצרנים כגון:

 1. MALCOMSON. יצרנית בריטית פופולרית של תחנות כוח אוטונומיות בעלות אמינות גבוהה ומסוגלות לפעול ביציבות לאורך זמן רב. הם נבדלים על ידי אינדיקטורי ביצועים טובים ובמקביל אינם פולטים כמות גדולה של חומרים מזיקים לאטמוספירה. למוצרי יצרן זה ביקוש רב הן באירופה והן במדינות כמו ארה"ב וקנדה.
 2. מטרי. המוצרים המוצגים בשוק המקומי על ידי יצרן זה נבדלים על ידי אמינותם ויציבות העבודה שלהם. הוא מיוצר מחומרים איכותיים ומבוקש היטב בקרב צרכנים מקומיים. בעיקרון, יצרן זה מייצר תחנות כוח אוטונומיות בהספק של 0.9 עד 3 קילוואט. מכשירים מ 3 עד 12 קילוואט הם גם פופולריים מאוד. היתרון של הגנרטורים החשמליים של היצרן הזה הוא ארגונומיה טובה, נוכחות של מעטפת מגן מיוחדת המפחיתה את רמת הרעש.
 3. יונדאי. היצרנית הגדולה בעולם למכוניות, ציוד וגנרטורים. כל המוצרים בשוק של יצרן זה נבדלים על ידי אמינות, פונקציונליות ואיכות בנייה גבוהה.
 4. KÖNNER & SÖHNEN. היא יצרנית מחוללי בנזין איכותיים "פופולריים" ובמחיר סביר מבחינת עלות. המוצרים המוצגים על ידי יצרן זה הם בעלי אורך חיים ארוך, מערכות הגנה על מנוע שונות מפני התחממות יתר. עוסקת בייצור מחוללי גז לצרכים ביתיים ותעשייתיים כאחד.

מחוללי הבנזין הטובים ביותר לשנת 2020

מרבית הצרכנים משתמשים בגנרטורים של בנזין כמקור כוח חלופי וגיבוי. מכשירים כאלה פופולריים מאוד בקרב בעלי בתים פרטיים ובקרב אנשים המבצעים עבודות בנייה או תיקון. הגנרטור החשמלי הטוב ביותר של בנזין צריך להיות אמין, בטוח ובעל מרווח כוח גדול.

איפה אפשר לקנות מכשיר כזה, כמה זה עולה ואיך לבחור אותו? בעת בחירת מכשיר כזה, כדאי לשים לב גם לנוחות השימוש ולרמת היעילות. מחוללי הגז הטובים ביותר בעלי התחלה קלה ורמות רעש נמוכות. בנוסף, יחידות שאינן נייחות צריכות להיות קלות, מה שמקל עליהן להעביר למרחקים ארוכים. ניתן לקנות גנרטור גז גם בחנות מתמחה וגם דרך הרשת - האינטרנט (בחנות מקוונת) על ידי ביצוע הזמנה מקוונת.

דירוג של מחוללי בנזין עד 1 קילוואט

קליבר BEG - 815 (500 וואט)

דגם תקציב זול, איכותי, של יחידת בנזין ניידת, המצויד במנוע בעירה פנימית בגודל 63 סמ"ק. ראה, ב -2 כ"ס הוא משמש כמקור חשמל אוטונומי, במצבים חוזרים ונשנים לטווח קצר, לחיבור מכשירי חשמל ביתיים ומכשירים חשמליים. להפעלה חלקה של המנוע נדרשת תערובת דלק המורכבת מבנזין AI-92 נטול עופרת, כמו גם שמן מנוע המשמש למנועים דו פעימות.

מכונה זו היא חד פאזית (220 וולט). מחוון ההספק הנומינלי הוא 500 וואט, המרבי הוא לא יותר מ 800 וואט. משך הפעולה הרציפה מגיע ליותר מ -4 שעות. מצויד במערכת הפעלה ידנית וקירור אוויר. לחיבור מכשירי חשמל הוא מצויד בשקע 12 וולט ושקע 220 וולט. מחוון צריכת הדלק מגיע ל -534 גרם / קילוואט * שעה, ונפח מיכל האחסון לדלק הוא 4.2 ליטר. משקלו של דגם זה הוא 19 ק"ג.

קליבר BEG - 815 (500 וואט)

יתרונות:

 • מחיר (עלות ממוצעת היא 5098 רובל);
 • זהו מכשיר קומפקטי שקל להעביר למרחקים ארוכים;
 • בקרות אינטואיטיביות פשוטות;
 • צריכת דלק נמוכה יחסית;
 • זמינות שקעים ל 12 ו 220 וולט.

חסרונות:

 • אין מד מתח;
 • יש משתמשים שטוענים שהם משמיעים רעש במהלך הפעולה;
 • לא מתאים לחיבור מכשירים חשמליים בעלי הספק גבוה.

CHAMPION GG951DC (650 וואט)

דגם קומפקטי זול שיכול לשמש כמקור חשמל גיבוי עצמאי בארץ או במהלך בילוי בחיק הטבע. משקלו של מכשיר זה מגיע ל -15.9 ק"ג בלבד. ההספק הנומינלי הוא 650 וואט, המקסימום הוא 720 וואט. זהו מכשיר חד פאזי (220 וולט), המצויד במערכת הפעלה ידנית. פעולה מתמשכת מובטחת על ידי מערכת קירור אוויר איכותית.

הוא מצויד במנוע דו פעימות בעל צילינדר חד פעמי בן 63 סמ"ק. ב 1.36 כ"ס שיעור צריכת הדלק המקסימלי בעומסים מוגברים הוא 950 גרם / קילוואט * שעה. פיתולי הרוטור והסטטור עשויים אלומיניום. כדי לייצר חשמל משתמשים ברוטור מסוג מברשת יחד עם גנרטור סינכרוני.

CHAMPION GG951DC (650 וואט)

יתרונות:

 • עלות נמוכה (מחיר 7100 רובל);
 • חסכון (אינו צורך הרבה דלק במהלך הפעולה);
 • לא משמיע רעשים חזקים;
 • קומפקטי, קל להובלה;
 • משיקה במהירות ובקלות.

חסרונות:

 • משתמשים רבים מתלוננים כי לאחר 20 דקות של פעולה רציפה, מהירות המנוע מתחילה לרדת, וכתוצאה מכך מתח לא יציב;
 • מכסה המכל לא נסגר היטב, מה שכולל בעיות במהלך ההובלה;
 • לא תמיד מתחילים בפעם הראשונה.

PATRIOT GP 1000i (700W)

מכשיר קטן וקומפקטי המסוגל לספק כוח גיבוי אוטונומי למכשירי חשמל במקרה של כשלים או מחסור בחשמל ברשת. זהו פיתרון אידיאלי עבור קוטג'ים, בתים כפריים. כמו כן, ניתן לחבר מגוון מכשירי חשמל ביתיים למכשיר כזה במהלך בילוי בחיק הטבע, טיולי דיג או פיקניקים.

בהשוואה לאנלוגים, זה שונה במידות קומפקטיות ובמשקל נמוך יחסית, שהוא 9 ק"ג בלבד. הודות למאפיינים טכניים אלה, ה- PATRIOT GP 1000i קל ונוח להובלה במכונית למרחקים ארוכים. יש לציין כי יחידה זו מצוידת במנוע 4 פעימות 40 סמ"ק ומערכת קירור אוויר. חיי הסוללה מגיעים ל -4.1 שעות. נפח מיכל הדלק הוא 2.1 ליטר, ושיעור הצריכה הממוצע נע בין 500 גרם / קילוואט * שעה.

PATRIOT GP 1000i (700W)

יתרונות:

 • צְפִיפוּת;
 • הספק מדורג הוא 700 ואט, מקסימום 900 ואט, המספיק לחיבור מרבית מכשירי החשמל הביתיים;
 • בעומסים קלים (כ- 40% מהספק מרבי), צריכת דלק מועטה;
 • לא עושה הרבה רעש במהלך הפעולה.

חסרונות:

 • עלות גבוהה (14495 רובל);
 • יש קונים שמציינים כי לא נוח למלא את המכונה בשמן;
 • לא תמיד מתחיל בפעם הראשונה.

דירוג הדגמים הטובים ביותר עד 2 קילוואט

DDE DPG1201i (1000W)

גנרטור חשמלי נייד מהפך בנזין מסוג קומפקטי, המשמש לאספקת חשמל אוטונומית ללא הפרעה של מכשירים חשמליים, אשר כוחם אינו עולה על 1 קילוואט. מצויד במנוע דו פעימות בעל 2 כ"ס. ונפח של 69 סמ"ק. משקלו של מכשיר זה הוא 12 ק"ג. לעבודה משתמשים בדלק AI-92.

מחולל גז זה מספיק למדי לתפקוד חלק של מגוון מכשירי חשמל ביתיים, כמו גם ציוד לגינה וכלי חשמל. נפח מיכל הדלק הוא 2.6 ליטר. משך הריצה האוטונומית מתדלוק אחד הוא 4 שעות. מתאים להטענת מצברים לרכב. מסופק עם שקע 220 וולט DC ו 12 וולט.

DDE DPG1201i (1000W)

יתרונות:

 • עלות נמוכה (8963 רובל);
 • ציוד (מסופק עם תקע חשמלי, חוטי תנין, ידית נשיאה, סט מפתחות);
 • הגנה מפני התחממות יתר באיכות גבוהה;
 • היכולת להתאים את הכוח בעצמי;
 • צריכת דלק נמוכה;
 • נוכחות של מד מתח;
 • הודות לטכנולוגיית המהפך הוא יכול לייצב את המתח ולכן ניתן לחבר אליו מכשירים כמו מחשבים ניידים, טאבלטים, סמארטפונים.

חסרונות:

 • יש משתמשים שמתלוננים על איכות בנייה ירודה;
 • קשה להתחיל בטמפרטורות נמוכות (-15 מעלות צלזיוס);
 • רטט חזק מורגש בזמן סרק.

PATRIOT GP 2000i (1500W)

מחולל בנזין אינוורטר איכותי המופעל על בנזין. ההספק המדורג של יחידה זו הוא 1500 וואט, והמקסימום הוא 1.8 קילוואט. מושלם לאספקת חשמל לגופי תאורה, מכשירי חשמל ביתיים, מחשבים ניידים, כמו גם לצרכנים בעלי צריכת חשמל נמוכה ולא תובענית. ככלל, הוא משמש כמקור חשמל אוטונומי בבקתות קיץ ובבתים כפריים.

מומלץ לשימוש בחדרים מאווררים היטב או בחוץ. משקל המכשיר מגיע ל 18.5 ק"ג. מצויד במתנע רתיעה, מד שמן ומנוע ארבע פעימות 72 סמ"ק. ראה נפח מיכל הדלק הוא 3.6 ליטר. משך הקורס האוטונומי, ללא תדלוק, הוא 4 שעות. בשל נוכחותן של כפות רגליים מגומיות, ניתנת יציבות מוגברת של היחידה, ותנודות חזקות המתרחשות במהלך הפעלתה מושתקות בהצלחה.

PATRIOT GP 2000i (1500W)

יתרונות:

 • השלמה (זמינות סט לטעינה של הסוללה);
 • צְפִיפוּת;
 • קלות שולטת;
 • נוח לנשיאה;
 • הוא כולל תדר יציב וגל סינוס טהור;
 • לא רועש;
 • נוכחות של חיישן מפלס שמן.

חסרונות:

 • עלות (25,618 רובל);
 • אין מחוון המציג את מפלס הדלק;
 • אין תצוגה;
 • אין מערכת הפעלה אוטומטית;
 • משקל גדול (18.5 ק"ג).

BRIGGS & STRATTON 1800A (1700 W)

גנרטור חשמלי חד פאזי חד-פאזי באיכות גבוהה, שרמת ההספק המרבית שלו היא 1.8 קילוואט. זו אפשרות מצוינת אם יש צורך באספקת חשמל אוטונומית של הבית, או מגרש אישי, במקרה של תאונות או הפסקות חשמל. כמו כן, ניתן להשתמש במכשיר זה לחיבור כלי חשמל אליו במהלך עבודות תיקון או בנייה. מושלם לאספקת חשמל לכלי גינה (מסורים חשמליים, מברשות, גוזמים).

הוא מצויד במנוע 127 סמ"ק ובמערכת קירור אוויר. נפח מיכל האחסון לדלק הוא 1.8 ליטר. משך הקורס האוטונומי, ללא תדלוק מקדים, נמשך לא יותר משעתיים. ראוי לציין כי יחידה זו מצוידת בגנרטור ללא מברשות ומערכת הגנה מפני עומס יתר. משקל המכשיר הוא 35 ק"ג.

BRIGGS & STRATTON 1800A (1700 W)

יתרונות:

 • עלות מקובלת (11,120 רובל);
 • לא עושה רעש;
 • צריכת דלק נמוכה;
 • קל להתחיל אפילו בטמפרטורות הסביבה מתחת לאפס;
 • איכות בנייה טובה.

חסרונות:

 • זה לא נוח להובלה (אין גלגלים להובלה);
 • המשתמשים מציינים כי יחידה זו אינה מסופקת עם הוראות ברוסית;
 • קשה למצוא מרכזי שירות לתיקונים (מרבית מרכזי השירות מרוכזים במוסקבה).

סקירה של מחוללי הגז הטובים ביותר עד 3 קילוואט

ELITECH SGB 3500R (2800 W)

דגם זול של מחולל גז חד פאזי בנפח 2.8 קילוואט. מצויד במערכת הפעלה ידנית וקירור אוויר. הוא הושלם עם שקע 12 וולט ושני שקעים 220 וולט. ניתן לחבר מספר מכשירים חשמליים ליחידה זו במקביל. מתאים לשימוש יומיומי באתרי בנייה, מחסנים. כמו כן, ניתן להשתמש במכשיר זה לצורך אספקת חשמל גיבוי ללא הפרעה בבית פרטי או בארץ.

הוא מצויד במנוע 208 סמ"ק בעל 4 פעימות. נפח המיכל המשמש לאחסון דלק הוא 15 ליטר. בנוסף הוא מצויד במוצק, מד מתח והגנה מפני עומס יתר מיוחד. יש חיישן על המכל שמראה את רמת הדלק הנוכחית.

ELITECH SGB 3500R (2800 W)

יתרונות:

 • זמינות של התאמה אוטומטית של מתח המוצא AVR;
 • עלות נמוכה יחסית ליחידות בעלות מאפיינים טכניים כאלה (16659 רובל);
 • התחלה קלה;
 • לבנות איכות;
 • בעל יציבות טובה.

חסרונות:

 • משקל גדול (45.5 ק"ג);
 • ברז מסנן האוויר עשוי מפלסטיק;
 • רוֹעֵשׁ;
 • חלק מהמשתמשים מציינים כי בעומסים קלים הוא מתחיל להחליק מעט, אם לא מכניסים את קפיץ החזרה למקומו המקורי.

הוסקוורנה G3200P (2800 ואט)

מחולל גז חד פאזי בינוני עם הספק מדורג של 2.8 קילוואט והספק מרבי של 3 קילוואט. תוכנן במיוחד כדי לספק כוח גיבוי עצמאי לבתים פרטיים ואתרי עבודה. שונה באינדיקטורים גבוהים של אמינות ויעילות. קל לשימוש גם בתנאי אקלים קשים. הוא מצויד במיכל דלק 15 ליטר ומנוע בעירה פנימית 230 סמ"ק. בשל הימצאותם של שני שקעים, ניתן לחבר מספר צרכני חשמל ליחידה זו במקביל. משקל המכשיר הוא 49 ק"ג.

הוסקוורנה G3200P (2800 ואט)

יתרונות:

 • נוכחות של מערכת בקרה אוטומטית על מפלס השמן המשומש;
 • לבנות איכות;
 • קלות תפעול;
 • יציבות טובה;
 • אפשרות לחיבור בו זמנית של כמה צרכני אנרגיה.

חסרונות:

 • עלות (28,990 רובל);
 • רוֹעֵשׁ.

Stavmash BG - 3000 (2500 W)

מחולל גז חד-פאזי זול ותקציבי, המושלם הן לספק חשמל לבית פרטי או לקוטג 'קיץ והן לביצוע עבודות באתרי בנייה. יש לו זמן ריצה אוטונומי מרשים, ללא תדלוק (כ 8 שעות). המשקל של יחידה זו הוא 40 ק"ג. מצויד בשני שקעים (220 וולט), מערכת הפעלה ידנית, קירור אוויר. עקירת המנוע מגיעה ל -168 סמ"ק. מחוון נפח המיכל הוא 15 ליטר.

הפעולה ללא הפרעה ויציבה של יחידה זו מובטחת על ידי גנרטור סינכרוני, כמו גם מערכת מיוחדת להגנת עומס יתר. בנוסף, מכשיר זה מצויד במד מתח ומשתיק קול. רמת הרעש במהלך ייצור החשמל מגיעה לכ- 90 dB.

Stavmash BG - 3000 (2500 W) ו-

יתרונות:

 • מחיר טוב (10,950 רובל);
 • הרכבה איכותית;
 • קל להפעלה;
 • נוכחות של אינדיקטור מיוחד המציג את רמת הדלק;
 • חיי סוללה (כ 8 שעות).

חסרונות:

 • המכסה על מיכל הדלק לא נסגר היטב;
 • רוֹעֵשׁ;
 • יש משתמשים שטוענים כי למודל זה אין את הכוח המוצהר של היצרן, אם כי עם משימות יומיומיות. על ידי חיבור מגוון מכשירי חשמל ביתיים וכלי חשמל, היא מתמודדת היטב.

סקירה כללית של גנרטורים עד 5 קילוואט

הוטר DY6500L (5000W)

יחידת ייצור חשמל נייד לשימוש חיצוני של יצרן גרמני פופולרי.מופעל על ידי מנוע ארבע פעימות בוכנה המותקן, 13 כ"ס. מצויד במערכת הפעלה ידנית. כדלק זה מרמז על שימוש בבנזין AI נטול עופרת - אלטרנטור (מכונת ייצור חשמל) הוא סוג סינכרוני חד פאזי. הקיבולת המדורגת של יחידה זו היא 5 קילוואט.

בשל הימצאותו של מיכל אחסון דלק מרווח ונפח (22 ליטר), מסוגל דגם זה לפעול ברציפות, ללא תדלוק נוסף, למשך 10 שעות. משקל המכשיר 70 ק"ג. בשל נוכחותם של שני שקעים (220 וולט), ניתן לחבר מספר צרכני חשמל למכשיר זה בו זמנית.

הוטר DY6500L (5000W)

יתרונות:

 • הרכבה איכותית;
 • חיי סוללה;
 • אתה יכול לרוץ אפילו בכפור קשה (עד -20 מעלות צלזיוס);
 • קל לניהול ותפעול.

חסרונות:

 • מחיר (33,090 רובל);
 • חלק מהמשתמשים מתלוננים על המתנע האיכותי הנמוך שיחידה זו מצוידת בו.

Hitachi E50 (3P) (4200W)

גנרטור עוצמתי תלת פאזי ומקצועי הנשלט על ידי לוח קדמי ידידותי למשתמש. מצויד במנוע איכותי וחסכוני בדלק ובגנרטור ללא מברשות. הקיבולת המדורג של היחידה היא 4.2 קילוואט, והמקסימום הוא 5 קילוואט. הודות למיכל גדול של 21 ליטר עם מחוון מפלס דלק, זמן הפעולה האוטונומי הוא 8 שעות. ביחידה זו, לחיבור מכשירי חשמל, ישנם 3 שקעים (2 ל -220 וולט, 1 ל -380 וולט). משקל המכשיר 98 ק"ג. עקירת המנוע היא 391 סמ"ק ודירוג ההספק שלה הוא 13 כ"ס.

Hitachi E50 (3P) (4200W)

יתרונות:

 • נוכחות של מד מתח;
 • לא צורכת הרבה דלק;
 • לבנות איכות;
 • נוכחות של משתיק קול גדול המספק רמת רעש נמוכה.

חסרונות:

 • עלות (55159 רובל);
 • משקל גדול.

סקירת מוצרים חדשים של מחוללי הגז האיכותיים ביותר עם קיבולת של יותר מ -5 קילוואט

הוטר DY8000LX - 3 (6500 W)

גנרטור בנזין תלת פאזי אמין עם קיבולת מדורגת של 6.5 קילוואט. זה יכול לשמש כמקור כוח גיבוי לבית, חלקה אישית. מסוגל לבצע את עבודתו בכמה סוגים של דלק - גז, כמו גם בנזין. רמת הביצועים המקסימלית היא 7000 וואט. מצויד בשקע 380 וולט אחד ובשלושה שקעים 220 וולט. תומך הן בסוג התחלה ידני והן באלקטרוני (משתמשים במתנע אלקטרוני).

בשל נפחו הגדול של מיכל הדלק (25 ליטר), האוטונומיה של מכשיר זה היא כ -10 שעות. במקרה זה, צריכת השמן אינה עולה על 6.8 גרם / קילוואט * שעה. צריכת הדלק היא 2.6 ליטר לשעה. משקל המכשיר 73.2 ק"ג.

הוטר DY8000LX - 3 (6500 W)

יתרונות:

 • מסגרת חזקה;
 • גלגלים לתחבורה;
 • עובד על כמה סוגים של דלק;
 • נוכחות של פלט תלת פאזי;
 • מספק מתח יציב ללא כל נחשולים.

חסרונות:

 • עלות (47890 רובל);
 • משקל גדול;
 • רוֹעֵשׁ;
 • כפי שחלק מהמשתמשים מציינים, דגם זה מצויד בידיות באיכות הטובה ביותר.

LIFAN S - PRO 6500 (6000 וואט)

תחנת כוח בנזין חד-פאזית אמינה בהספק 6 קילוואט, המצוידת באלטרנטור סינכרוני, מערכת קירור אוויר לגנרטור ומנוע בעירה פנימית עם 4 פעימות. נפח מיכל הדלק המשומש הוא 25 ליטר. בנוסף מצויד במונה שעות מיוחד, הגנה מפני עומס יתר, מד מתח וגלגלים להובלה. משך העבודה הרציף הוא כ- 10.5 שעות. מושלם כמקור חשמל קבוע או גיבוי הן לבית פרטי והן לקוטג 'קיץ.

LIFAN S - PRO 6500 (6000 וואט)

יתרונות:

 • עלות נמוכה למכשירים עם מאפיינים טכניים כאלה (24,500 רובל);
 • פוּנקצִיוֹנָלִי;
 • לבנות איכות;
 • יותר משנת אחריות;
 • זמן תפקוד אוטונומי;
 • זמינות גלגלים להובלה.

חסרונות:

 • מסה גדולה (90 ק"ג);
 • רוֹעֵשׁ;
 • יש רק שלב אחד.

טבלה השוואתית של מחוללי בנזין

שם, תיאורמספר השלביםהספק מדורג (kw)משקל (ק"ג)עלות, שפשף.)
קליבר BEG - 815 (500 וואט)10.5195098
CHAMPION GG951DC (650 וואט)10.6515.97100
PATRIOT GP 1000i (700W)10.7914495
DDE DPG1201i (1000W)11128693
PATRIOT GP 2000i (1500W)11.518.525618
BRIGGS & STRATTON 1800A (1700 W)11.73511120
ELITECH SGB 3500R (2800 W)12.845.516659
הוסקוורנה G3200P (2800 ואט)12.84928990
Stavmash BG - 3000 (2500 W)12.54010950
הוטר DY6500L (5000W)157033090
Hitachi E50 (3P) (4200W)34.29855159
הוטר DY8000LX - 3 (6500 W)36.573.247890
LIFAN S - PRO 6500 (6000 וואט)169024500

מחוללי גז הם מכשירים שיכולים לשמש כמקור חשמל ראשי או גיבוי. ישנם מספר רב של דגמים של מכשירים כאלה השונים במאפיינים טכניים ופונקציונליות. לפעילויות מקצועיות (למשל, בעת ביצוע עבודות באתרי בנייה), מומלץ לקנות מכשירים תלת פאזיים. אם אתה משתמש בגנרטור בנזין המוצג בדירוג שלנו, או אם אתה משתמש בדגם אחר, אנא שתף ​​אותנו בחוויותיך ובדעתך בתגובות.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *