הליכונים הטובים ביותר לשנת 2020

1

לריצות בוקר יומיות באוויר הצח יש השפעה מרפאת על כל הגוף, מסדרת מחשבות ומתמלאת במרץ ובביטחון עצמי. אם מזג האוויר אינו מאפשר לרוץ לאורך השדרה או הפארק, תוכלו לעשות זאת בדירתכם הנעימה, היבשה והחמה. צוות המערכת של האתר "best-iw.designuspro.com" מביא לידיעתכם את ההליכונים הטובים ביותר בשנת 2020. סקירה על סמך ביקורות של לקוחות ומומחים.

סוגי סימולטורים

מי שרוצה לרכוש הליכון לצורך התעמלות ביתית צריך להיות מודע לכך שהוא יכול להיות שונה מאוד ולא רק במחיר. חובבי ריצה משתמשים במאמנים חשמליים מכניים, מגנטיים.

מֵכָנִי

הכי פשוט וזול. חגורת הריצה שלהם מתגלגלת על גלילים, מסתובבת עקב המאמצים השריריים של הספורטאי. מהירות המנגנון שווה למהירות שהרץ יכול לפתח. היתרון של דגמים מסוג זה הוא מחירם הנמוך.

מאמנים מכניים אינם מתאימים למשתמשים לקויים.

מַגנֶטִי

הם מאופיינים בריצה חלקה ובחוסר מטומטמים. זה קל על ידי משיכת האינטרנט על ידי כונן מגנטי. כאן מסתיימים ההבדלים עם מכשירים מכניים. המכשיר מונע ברגליים. הספורטאי יצטרך להשקיע יותר מאמצים בכדי לפרוק את החגורה, ולהתגבר על התנגדות המגנט. גם העומס על המפרקים עולה. אפשרות זו מתאימה רק לאדם מאומן.

חַשׁמַלִי

מסלולים כאלה מצוידים בכונן חשמלי, מערכת בקרה, תכניות אימונים, בקרת מהירות ושינוי במדרון החגורה. מכשיר מסוג זה מתאים לכל אחד, לחובבים ואנשי מקצוע, בריאים ורוצים לשפר את בריאותם.

קריטריונים לבחירת הליכון הבית הטוב ביותר

מכונות אלה אינן נבחרות לשם כיף או יוקרה. טעויות בבחירה יובילו למראה הבית של "רהיטים" יקרים וחסרי תועלת. כדי למנוע את זה קורה, עליכם לדעת מה לחפש בקניית הליכונים, תוך התחשבות בגודל הדירה, ביכולות הפיזיות והפיננסיות של המשתמש.

מכניקה או כונן חשמלי

האופציה המכנית מסוכנת לעמוד השדרה הבעייתי, למפרקים כואבים, לדליות. מנגנון מונע חשמל נקי מחסרונות אלה. המהירות והעומסים מוסדרים כאן במצבים ידניים ואוטומטיים.

עם זאת, המכניקה מקרבת את האימון ככל האפשר לריצה אמיתית בשטח וזולה פי כמה מגרסאות מודרניות ומתקדמות של אנלוגים המופעלים באמצעות חשמל.

מידות המכשיר והנתונים הפיזיים של המשתמש

בבחירת הליכון, קח בחשבון את הגובה והמשקל שלך. זה תלוי כמה זמן זה יימשך ללא תקלות וכמה האימון יהיה נוח.אם משקל המשתמשים יורד בטווח שבין 40 ל -80 ק"ג, עליך לבחור סימולטור בעל עומס מותר של עד 100 ק"ג. קונים כבדים יותר צריכים לבחור בדגמים עם עומסים מותרים עד 120 - 160 ק"ג.

לגובה 174 ס"מ מתאים קנבס ברוחב 41 ס"מ ואורך 127 ס"מ. עבור רצים גבוהים יותר, מכשירים עם אורך ורוחב הקלטת הם 140-150 ס"מ x 51 ס"מ. מומלץ למשתמשים מנוסים לבחור באפשרויות עם להבים רחבים לשתי או שלוש שכבות ללבוש.

הטיה מתכווננת

על מנת להשיג את האפקט המרבי מאימונים, מכשירים מודרניים ניחנים בפונקציה של שינוי זווית ההליכון. תוכלו ללחוץ על הכפתור ולהתחיל "לטפס על הגבעה" מבלי לצאת מהדירה. אם אתה מרגיש עייף, מספיק לחזור על מניפולציות הכפתורים ולהמשיך לנוע לאורך המשטח האופקי. כך שתוכלו לשנות את העומס בהתאם למשימת משימת האימונים: לשאוב שרירים מסוימים או לרדת במשקל.

תכניות אימונים

דגמים מודרניים של הליכונים או ציוד אירובי יכולים להיות רוויים יתר על המידה עם אפשרויות שונות שאינן מתאימות לכל משתמש. עליכם לבחור סימולטור עם פונקציונליות שיכול להבטיח את השגת התוצאה הרצויה. תכניות אימונים הן כמו מנטור פרטני. הם יעזרו לספק עומסים אופטימליים העומדים במשימות המוקצות: שריפת קלוריות נוספות, פיתוח קבוצות שרירים שונות וכו ', תוך התחשבות בגובה, במשקל וברמת הכושר הגופני של המשתמש. לשם כך, שיפוע האינטרנט ומהירותו משתנים אוטומטית.

שליטה בסימולטור

פונקציה זו מיושמת באמצעות תצוגה המותקנת על קונסולת המכשיר. המודל הסטנדרטי מאפשר לך לעקוב כל הזמן אחר המהירות, הזמן המושקע באימונים, מרחק מרחק, הוצאת אנרגיה בקלוריות. במכשירים מתקדמים תוכלו לתכנת את מרווחי האימון, לקבוע את העומסים תוך התחשבות בגובה, במשקל ובגיל הרץ או ההליכון, להתאים את עוצמתם בהתאם לקריאות של דופק.

הבחירה תלויה באילו מטרות המשתמש מתמודד. אחת תספיק האופציה הראשונה לשיעורים רגילים. מי שרוצה לשפר את הביצועים הספורטיביים שלו יכול להשתמש באפשרות מתקדמת יותר. זמינותן של אפשרויות רבות לא אמורה להוות גורם מכריע בבחירת סימולטור. עליכם להעריך כמה קל לתכנת ולהפעיל.

מהירות ועוצמה

ניתן להגדיר את מהירות הנסיעה על ידי בחירת התוכנית או להתאים ידנית על ידי לחיצה על כפתורים במעקות. למשתמש הממוצע מספיק דגם עם מהירות מרבית של 13 קמ"ש. מתאים ספורטאים העובדים על התוצאה, מכשיר שמאיץ את הקלטת עד 19 קמ"ש.

הפופולריות של הדגמים תלויה במידה רבה בכוח המנוע ובמערכת שיכוך טובה שיכולה להפחית את הלחץ על המפרקים. בעת בחירת מסלול, עליך לקחת בחשבון את משקל המשתמש עצמו. משקל כבד דורש הנעה חזקה. נתון זה נע בין 1.0 ל -5 HP, תלוי בדגם. מנוע בהספק של 2 עד 3.5 כ"ס יכול להיות אופטימלי.

בעת רכישת הליכון, עליכם לקרוא בעיון את תיאור המוצר, לברר כמה עולה דגם זה או אחר. הקפד לשאול את המוכר לגבי מיטב היצרנים של ציוד כושר, ואיזו חברה עדיף לרכוש.

תכנון, קומפקטיות והובלה

בחר דגם מתקפל עם גלילי הובלה. זה לא תופס הרבה מקום באולם וניתן להפוך אותו לעמדת עבודה ולהיפך.

ההליכון נרכש לשנים הבאות. לכן, כדאי לבחור באופציה שמראהה משמח את העין ואינו מקלקל את הפנים.

כמה קונסולות פופולריות מצוידות בחריצים ייעודיים לבקבוק מים, סמארטפון או טאבלט. זה יהפוך את האימונים שלך לנוחים יותר ורציפים יותר.

מסלולים מקצועיים זמינים למכירה. הם נבדלים על ידי מגוון רחב של פונקציות, המנועים החזקים ביותר, מידות גדולות ומשקל מוצק, והם יקרים יותר.הם מותקנים בחדר הכושר. שבילי הבית קלים יותר, תופסים פחות מקום וזולים יותר.

הליכונים הטובים ביותר לבית בשנת 2020

לאחר קביעת הקריטריונים לבחירת הליכון, אנו עוברים לבדיקת הדגמים הטובים ביותר לשנת 2020, בהתבסס על סקירות לקוחות ומחקר שוק של מומחים.

Applegate T10

ה- Applegate T10, מכונה חשמלית אמינה מאוד שתפנה למשתמשים מתחילים, תופסת את המקום העשירי בדירוג המאמנים האיכותיים. המסלול מצויד בתצוגה בגודל 7 אינץ 'המציגה את המידע הנוכחי:

 • זְמַן;
 • מהירות תנועה;
 • מרחק נסיעה;
 • כמה שריפת קלוריות.

השפה האנגלית של הממשק פשוטה ומובנת אפילו לילד. מאמן הקרדיו מצויד במנוע 1.5 כ"ס. הוא מספק תנועה במהירות של 10 קמ"ש, אופטימלי למי שרק מתחיל לרוץ. המכשיר מצויד במערכת ריפוד טובה המאפשרת לאנשים שמשקלם פחות מ -110 ק"ג להתאמן. נוכחותם של גלילי הובלה ומשקל נמוך יחסית (40 ק"ג), אפשרות הקיפול, הופכים אותם לנוחים לשימוש בחללים קטנים.

תשומת הלב! חגורת הריצה כמעט ולא נשחקת, הודות לשכבה העליונה שלה, בייצור שלה משתמשים בפולימר מיוחד. להידבקות טובה יותר של הנעל לבד, יוצרי המסלול העניקו למשטח שלה מבנה בצורת יהלום.

Applegate Т10 מסופק לשוק על ידי יצרן שוודי של ציוד כושר ובעל תעודות תאימות ובטיחות אירופאיות. מחיר משתלם: כ- 30,000 רובל.

Applegate T10

יתרונות:

 • לא יקר;
 • גודל ההליכון מספק סביבה נוחה לשימוש;
 • בתנאי פחת טוב;
 • מתקפל, אינו תופס מקום רב בדירה;
 • האיכות מובטחת על ידי האישור המקביל.

חסרונות:

 • אין תוכניות מובנות;
 • אין פונקציה של שינוי זווית הנטייה;
 • חוסר בהירות של תמונות בתצוגה.

ויקטורי פיט VF - 500

הדגם קומפקטי בגודלו. המסלול רוחב 36 ס"מ ואורכו 104 ס"מ, מה שהופך את השיעורים לנוחים ובטוחים גם לילדים. משקל קל (26 ק"ג) ועיצוב מתקפל הופכים אותו למתאים למיקום ולימוד בדירה קטנה. נוכחותן של שתים עשרה תוכניות מאפשרת לך לבחור במצבי אימון שונים. התצוגה מראה:

 • משך השיעור לפי זמן;
 • מרחק מכוסה;
 • קריאות של דופק.

הדגם מצויד במפתח בטיחות, גלגלי תחבורה. ניתן לכוונן את מתח חגורת ההליכה.

מעניין! החלקים המסתובבים של מכונה זו משמנים אוטומטית. הודות לפונקציה שימושית זו, תהליך התחזוקה של המודל הוא פשוט, ומבטיחים את פעולתו היציבה והחלקה.

Victory Fit VF-500 מתאים לאנשים הזקוקים לתנועה פעילה ונמנעת מהזדמנות זו בגלל מצבים פיזיים מוגבלים. המסלול נע במהירות שאינה עולה על 10 קמ"ש. תמונות תצוגת הגביש הנוזלי בהירות מספיק. יש מגבלה אחת. המכונה אינה מיועדת לעומסים העולים על 90 ק"ג. היא תופסת את השורה התשיעית בדירוג שלנו.

הליכון ויקטורי פיט VF-500

יתרונות:

 • קוֹמפָּקטִי;
 • רעש חלש;
 • לא יקר;
 • נוֹחַ;
 • פשוט הופעל;
 • יש תוכניות אוטומטיות מובנות.

חסרונות:

 • הגבלת משקל המשתמש עד 90 ק"ג;
 • פחת לא מספיק.

Clear Fit ליהנות TM 5.25

במקום השמיני נמצא הליכון Clear Fit Enjoy TM 5.25 ביתי. המכשיר נבדל על ידי פונקציונליות מורחבת, הוא מסוגל לפעול עם עומס של עד 130 קג"מ, מנוע 2 כ"ס היוצרים ניסו להפוך את התרגיל בסימולטור לנוח ככל האפשר. הציוד שלה כולל:

 • מחבר לנגן MP3;
 • רמקולים מובנים;
 • מערכת פחת איכותית;
 • 13 תוכניות מובנות;
 • מפרקי הרחבה נוספים ליציבות רבה יותר;
 • מחזיק זכוכית.

ההבדל העיקרי מהדגמים הקודמים הוא שזווית ההטיה של המסלול יכולה לנוע בין 15 מעלות.זה נעשה עם המקשים המובנים במעקות, מבלי לעצור את המכשיר בכמות נוחה. אורכו ורוחבו של הרשת הוגדל ל 46 ו 125 ס"מ בהתאמה. מהירות הנסיעה מגיעה ל -16 קמ"ש. למרות הביצועים הטכניים הגבוהים שלו, המכשיר אינו מיועד לספורט מקצועי ואינו מומלץ להתקנה בחדרי כושר. זוהי מכונה רב-תכליתית ביתית למגוון רחב של רצים עם מאפיינים פיזיים שונים. המחיר הממוצע של הדגם הוא 40,500 רובל.

Clear Fit ליהנות TM 5.25

יתרונות:

 • מצויד בבד עמיד בן שלוש שכבות;
 • ספיגת זעזועים טובה המסופקים על ידי שישה אלסטומרים;
 • עובד בשקט;
 • ניתן לשנות את זווית הנטייה על ידי הגדרת תוכניות שונות באופן ידני, עם מקשים נוחים על המעקות;
 • מצויד בתצוגת LCD צבעונית.

חסרונות:

 • מד הדופק אינו רגיש מספיק;
 • איכות הפלסטיק על המעקות גרועה.

מאפיינים כללייםAppleGate T10VictoryFit VF-500Clear Fit ליהנות TM 5.25
סוגחשמליחשמליחשמלי
לְעַצֵבמתקפלמתקפלמתקפל
משקל משתמש מרבי110 ק"ג90 ק"ג130 ק"ג
אפשרות לשימוש מקצועילֹאלֹאלֹא
מידות חגורת ריצה40x12243x104 ס"מ42x125 ס"מ
מידע טכני
מנוע1.5 כ"ס (שניידר אלקטריק)1.5 כ"ס2 שעות
מהירות חגורת הליכה0.80 - 10 קמ"ש0.80 - 10 קמ"ש1 - 16 קמ"ש
כוונון זווית הטיהלֹאלֹאאוטומטי (חלק), זווית הנטייה המקסימלית היא 15 מעלות.
מדידת דופקלֹאכן, הרכיבו על הידיתכן, הרכיבו על הידית
תוכניות
מספר תכניות הכשרהלֹא1213
תוכניות מובנותלֹאהתחלה מהירה, אימון מתוזמן, אימון מרחוקהמותאם אישית
הצגת קריאותמרחק נסיעה, צריכת קלוריות, מהירות נוכחיתמרחק נסיעה, צריכת קלוריות, מהירות נוכחית, מדידת דופקמרחק נסיעה, צריכת קלוריות, מהירות נוכחית, שיפוע, מדידת דופק
מידע נוסף
מאפייני עיצובמפצים לא אחידים ברצפה, גלילי הובלה / גלגלים, מערכת בלימת זעזועיםמפצים לא אחידים ברצפה, גלילי הובלה / גלגליםמפצים לא אחידים ברצפה, מחזיק כוסות, גלילי הובלה / גלגלים, מערכת בלימת זעזועים
מכשירים מובניםלֹאלֹארמקולים
מידות (BxHxD):70 x 119 x 157 ס"מ60 x 107 x 136 ס"מ69 x 116 x 168 ס"מ
מִשׁקָל40 ק"ג26 ק"ג56 ק"ג
מאפיינים:לֹאלֹאחיבור נגן mp3
מחיר ממוצע RUB300003500040500

פיסול גוף BT- 2740

המקום השביעי בחלק העליון שלנו הוא Body Sculpture BT-2740. זו גרסה תקציבית של המסלול המגנטי, באורך 110 ס"מ ורוחב 40 ס"מ. ניתן לקפל את הדגם ולהעבירו על גלגלי הובלה. המכונה מצוידת במתאם זווית הטיה ידני. ניתן להשתמש בו על ידי רצים שמשקלם אינו עולה על 110 ק"ג. הקונים מציינים את הפשטות של עיצוב הקיפול, את הרעש ואת הקפדה המדויקת על הפרמטרים שצוינו. במהלך השיעורים ניתן לראות מידע שימושי על גבי מסך התצוגה הגדול והבהיר:

 • משך האימון;
 • אורך המרחק;
 • קלוריות שנשרפו;
 • את מהירות ותדירות פעימות הלב.

בהליכון חיישני דופק מובנים. לעומס 8 מפלסים. המכשיר מוערך בזכות מערכת הפחת האיכותית שלו ובמחיר נוח, בממוצע - 15,500 רובל.

פיסול גוף BT- 2740

יתרונות:

 • פשטות העיצוב וקלות התנועה;
 • משתלם;
 • עבודה ללא בעיות;
 • תצוגה ברורה;
 • היכולת לבחור את רמת העומס משמונה אפשרויות.

חסרונות:

 • זווית הנטייה נקבעת באופן ידני;
 • איכות בנייה ירודה.

Clear Fit Eco ET 16 Al

זהו דגם חשמלי מקצועי המצויד במנוע חזק 2.5 כ"ס. עומס עיצוב - עד 130 ק"ג. המסלול העשוי מחומר יהלום עמיד יכול להאיץ בין 0.8 ל -16 קמ"ש תוך שמירה על נסיעה חלקה. אורך ורוחב הבד 130 ו -46 ס"מ בהתאמה, מאפשרים לך להרגיש די בנוח במהלך השיעורים. ישנן 18 תוכניות הכשרה זמינות. חמישה מהם תלויים בדופק.נוכחותו של מצב מותאם אישית מאפשרת לך להתאים אישית את הסימולטור על פי שיקול דעתך, וליצור תוכנית אימונים אישית עם עומסים התואמים לרמת האימון.

הודות לעיצוב המקורי של מערכת הריפוד Easy Decline, המפרקים מוגנים מפני מתח יתר. כוונון הטיה אוטומטי משתנה לאין שיעור בטווח של 15 מעלות משלים את מערך הפונקציות השימושיות. עלות המכשיר היא כ 60,000 רובל. אבל זה מצדיק את העלות. הדגם מדורג במקום השישי בדירוג שלנו.

Clear Fit Eco ET 16 Al

יתרונות:

 • מבחר גדול של תכניות אימונים;
 • מערכת ספיגת זעזועים מעולה;
 • רוחב רשת אופטימלי;
 • כוח ניתן להתאמה אינסופית;
 • דיוק גבוה של קריאות של דופק הדופק;
 • אפשרות לשימוש מקצועי וביתי.

חסרונות:

 • יָקָר;
 • די מגושם וכבד.

מאפיינים כללייםפיסול גוף BT- 2740Clear Fit Eco ET 16 Al  
סוגמַגנֶטִיחשמלי
לְעַצֵבמתקפלמתקפל
משקל משתמש מרבי110 ק"ג130 ק"ג
אפשרות לשימוש מקצועילֹאיש
מידות חגורת ריצה40x11046x130 ס"מ
מידע טכני
מנוע2.5 כ"ס
מהירות חגורת הליכה0.80 - 16 קמ"ש
כוונון זווית הטיהידני (צעד אחר צעד)אוטומטי (חלק), זווית הנטייה המקסימלית היא 15 מעלות.
מדידת דופקכן, הרכיבו על הידיתכן, הרכיבו על הידית
תוכניות
מספר תכניות הכשרהמספר רמות העומס - 818; תלוי בדופק - 5
תוכניות מובנותלֹאדופק קבוע, בהתאמה אישית
הצגת קריאותמרחק נסיעה, צריכת קלוריות, מהירות נוכחית, מדידת דופקמרחק נסיעה, צריכת קלוריות, מהירות נוכחית, שיפוע, מדידת דופק
מידע נוסף
מאפייני עיצובמפצים לא אחידים ברצפה, גלילי הובלה / גלגליםמפצים לא אחידים ברצפה, מחזיק כוסות, גלילי הובלה / גלגלים, מערכת בלימת זעזועים
מכשירים מובניםלֹאלֹא
מידות (BxHxD):77 x 131 x 136 ס"מ74 x 138 x 168 ס"מ
מִשׁקָל36 ק"ג63 עד
מאפיינים:לֹאאפשר לחבר מד דופק אלחוטי
מחיר ממוצע RUB1550060000

מסלול ימגוצ'י

החמישי בדירוג הוא Yamaguchi Runway. דגם שטוח לחלוטין ללא מסילות, מעקות וקונסולת תצוגה. עם משקלו הקל (25 ק"ג) וגופו הדק (4.7 ס"מ), הוא יכול להשתלב בקלות מתחת למיטה. מתאים לדירות קטנות מאוד. מנוע 1 כ"ס מאיץ את היריעה עד 6 קמ"ש. במקרה זה, הרץ חווה את אותן התחושות כמו אצל מאמן מקצועי. המכונה מתאימה אוטומטית לקצב ספציפי בהתבסס על מיקום רגלי הספורטאי. הבחירה ברמת העומס מוגבלת לשלושה מצבים. ההשקה נעשית מנגיעה ברגלי הבד. זווית ההטיה וצג הדופק אינם מסופקים. עבור חלק זה גורם לאכזבה. עם זאת, הפופולריות של מודל זה גוברת. העלות הממוצעת שלו היא 49,500 רובל.

הליכון מסלול ימאגוצ'י

יתרונות:

 • מנוע אמין;
 • נוכחות של הגדרות חכמות;
 • מידות צנועות מאוד;
 • מראה מקורי;
 • היכולת להשיק במהירות.

חסרונות:

 • שחיקה מהירה של הבד;
 • חוסר התאמת זווית הטיה;
 • אין מספיק תוכניות הכשרה אוטומטיות.

יוניקס פיט MX - 450V

מכונה זו הייתה מוכרת-על בשנת 2018. עוצבה לשימוש ביתי, והיא יכולה להתחרות במסלולים מקצועיים. מצויד במנוע 2 כ"ס. מאיץ את הבד עד 14 קמ"ש. מומלץ למשתמשים במשקל של פחות מ -130 ק"ג. זה נראה מאוד מסוגנן. פעולה ללא בעיות, להב עמיד בפני בלאי. קל להתאים את זה בעצמך. יש פונקציה של שינוי זווית הנטייה בתוך 15 מעלות. מערכת הריפוד מפחיתה את הלחץ על המפרקים עם שישה אלסטומרים המשולבים בסיפון. מותקן על מסגרת כבדה.

חָשׁוּב! פונקציית הקיפול מיושמת באמצעות גליל הידראולי ואינה מתאמנת.

המכשיר מלא בפונקציות המספקות נוחות משתמש מרבית במהלך האימון:

 • חיבור התקני שמע ווידאו באמצעות AUX, מחברי USB;
 • מערכת רמקולים מובנית;
 • שקעים לכוס ולטבלט.

המודל מוערך בזכות העיצוב המסוגנן, הפשטות והאמינות שלו. הודות למערכת דיכוי הרעשים הייחודית של סמארטקס, המנוע פועל כמעט ללא קול. מחירו הממוצע הוא 38,000 רובל. על פי ביקורות הלקוחות, המסלול מצדיק את עלותו.

יוניקס פיט MX - הליכון 450 וולט

יתרונות:

 • פונקציונליות מתקדמת;
 • כח מנוע;
 • אמינות מבנית;
 • 15 תוכניות מובנות;
 • 11 רמות עומס;
 • זול יחסית;
 • קלות שולטת.

חסרונות:

 • מידות גדולות למדי (42 x 120 ס"מ).

היא מדורגת במקום הרביעי בדירוג שלנו.

מאפיינים כללייםימגוצ'י RunWay יוניקספיט MX - 450 וולט  
סוגחשמליחשמלי
לְעַצֵבמתקפל
משקל משתמש מרבי110 ק"ג130 ק"ג
אפשרות לשימוש מקצועילֹאלֹא
מידות חגורת ריצה47x12042x120 ס"מ
מידע טכני
מנוע0.5 כ"ס2 שעות
מהירות חגורת הליכה0.50 - 6 קמ"שעד 14 קמ"ש
כוונון זווית הטיהלֹאאוטומטי (חלק), זווית הנטייה המקסימלית היא 15 מעלות.
מדידת דופקלֹאכן, הרכיבו על הידית
תוכניות
מספר תכניות הכשרהמספר רמות העומס - 315; רמות עומס - 11
תוכניות מובנותלֹאהתחלה מהירה
הצגת קריאותמרחק נסיעהמרחק נסיעה, צריכת קלוריות, מהירות נוכחית, מדידת דופק
מידע נוסף
מאפייני עיצובמפצים לא אחידים ברצפה, גלילי הובלה / גלגלים, מערכת בלימת זעזועיםמפצים רצפה לא אחידים, מחזיק ספרים, מחזיק זכוכית, גלילי הובלה / גלגלים, מערכת בלימת זעזועים
מכשירים מובניםלֹארמקולים
מידות (BxHxD):62 x 9 x 144 ס"מ66 x 125 x 148 ס"מ
מִשׁקָל25 ק"ג61 ק"ג
מאפיינים:לֹאשקע AUX, USB
מחיר ממוצע RUB4950038000

כספומט Ammity Classic 518 TFT

מודל זה הוא אחד משלושת המובילים בדירוג. היצרנים מבטיחים את פעולתו הנכונה למשתמשים במשקל של עד 160 ק"ג. תחת משקל כזה היה צורך במנוע חזק בעל רעש נמוך (3 כ"ס) המסוגל להאיץ את המסלול ל -18 קמ"ש. הבד, ברוחב 54 ס"מ, מאפשר לכם להרגיש בנוח במהלך האימון. בסימולטור 47 תוכניות אימון המאפשרות לך להגדיר מצב אימון בכל דרגת קושי. שתי התוכניות משנות עומסים בהתאם לקריאות של דופק הדופק.

המכשיר מצויד במערכת ריצה חכמה. זוהי היכולת ליצור פרופיל מותאם אישית עם שמירה ומעקב אחר תוצאות אימון, דופק והערכת הדינמיקה של שינויים. הקונסולה מצוידת בתצוגה צבעונית עם ממשק רוסי.

חיישני דופק מובנים בידית. ניתן לסנכרן את מחשב הלוח עם טלפון חכם באמצעות Bluetooth.

מחיר המודל של המודל הוא 95,000 רובל, שאינו זמין לכולם. אך עבור מכונת אירובי חזקה עם מספר עצום של תכונות, עלויות אלה מוצדקות. קונים נותנים את הביקורות הטובות ביותר עבור מסלול זה.

Ammity Classic ATM 518 הליכון הליכון

יתרונות:

 • חומרים והרכבה איכותיים;
 • מבחר רחב של תוכניות;
 • כח מנוע;
 • בד רחב;
 • היכולת לחבר סמארטפונים, טאבלטים;
 • בנייה חזקה עומדת בעומסים כבדים.

חסרונות:

 • סימולטור יקר;
 • חגורת לב אינה כלולה.

הייסטינגס אבוק

השורה השנייה של הדירוג קיבלה ההליכון החשמלי הייסטינגס אבוק. הדגם מעניק תחושת נוחות במהלך האימון ומאופיין במידות אופטימליות לדירות קטנות. הסימולטור מצויד במנוע 1.2 כ"ס. בעלי משקל עד 120 ק"ג רשאים להשתמש בו. חגורת הריצה אורכה 120 ס"מ ורוחבה 40 ס"מ. אפילו רצים גבוהים יכולים להשתמש במסלול זה. זווית הלהב מותאמת ידנית. הדגם מצויד ב -25 תכניות אימון, ללא ספירת ההתאמה האישית המובנית.הבד יכול להאיץ ל -14 קמ"ש.

הסימולטור מתקפל ובעל גלגלי תחבורה. הנוכחות של מקרב הידראולי מאפשרת לך להפוך את המסילה למצב אחסון ללא מאמץ רב. הקונסולה מצוידת בתצוגה איכותית המאפשרת לעקוב אחר מידע שימושי, כמו גם חריצים לסמארטפון ולכוס. ניתן לרכוש דגם זה תמורת 32,000 רובל (מחיר ממוצע). זה לא כל כך יקר בהתחשב באיכות המוצר והתוצאה הצפויה.

הליכון הייסטינגס אבוק

יתרונות:

 • קלות שולטת;
 • מצויד ב -25 תכניות אימונים;
 • פונקציית בקרת דופק;
 • גלילי קיפול + הובלה;
 • רעש חלש.

חסרונות:

 • בחיישני הדופק יש שגיאה;
 • התאמת זווית הטיה ידנית;
 • איפוס הטיימר כל 100 דקות.

משפחה TM 400M

הליכון הטוב ביותר לשנת 2020, על פי קונים ומומחים, הוא Family TM 400M. מחיר משתלם משולב בדגם זה עם פונקציונליות מתקדמת. המחיר הממוצע של סימולטור הוא 34,000 רובל. אידיאלי לאנשים שמנהלים אורח חיים בריא כדי לשמור על מצבם הגופני ברמה טובה בבית. נהדר להרזיה. מיועד למשקל משתמש מרבי שלא יעלה על 130 ק"ג. מצויד במנתח מסת שומן גוף, מנוע 2 כ"ס המסוגל לספק מהירות רשת של עד 14 קמ"ש.

על פתק! ביקורות הלקוחות שופעות שבחים על מערכת הריפוד Family TM 400M, בהשוואה לגרסאות הישנות של יצרן זה. אבזור הדגם במערכות Real Cushion ו- Advanced Cushion מגן על הרץ מפני עומס יתר על המפרקים והרצועות.

הסימולטור מצויד בקונסולת שליטה של ​​Russified, מקשים וכפתורים מובנים במעקות. מסך התצוגה הכחול מציג את המידע הנוכחי:

 • קלוריות שנשרפו;
 • מרחק מכוסה;
 • זמן שחלף;
 • קצב לב;
 • תוכנית אימונים נבחרת.

כדאי להדגיש את אמינות העיצוב, הסיפון מעובה ל 1.8 מ"מ. מסגרת פלדה כבדה. ההליכון מצויד במכשירי פיצוי המאפשרים התקנתו בקומות לא אחידות. שינוי זווית הנטייה של הרשת מתבצע במצב ידני. חסרון זה אף מתקבל בברכה על ידי משתמשים מסוימים.

הליכון משפחתי TM 400M

יתרונות:

 • גודל קטן ומשקל בינוני (44 ק"ג);
 • מנוע מקורר;
 • בולמי זעזועים מעולים;
 • תכניות אימונים שונות;
 • זול

.

חסרונות:

 • ללא שינוי זווית הטיה אוטומטית

מאפיינים כללייםכספומט Ammity Classic 518 TFTהייסטינגס אבוקמשפחה TM 400M
סוגחשמליחשמליחשמלי
לְעַצֵבמתקפלמתקפלמתקפל
משקל משתמש מרבי160 ק"ג120 ק"ג130 ק"ג
אפשרות לשימוש מקצועילֹאלֹאלֹא
מידות חגורת ריצה54x140 ס"מ40x120 ס"מ40x120 ס"מ
מידע טכני
מנוע3 שעות1.5 כ"ס (ליסון)2 שעות
מהירות חגורת הליכה0.80 - 18 קמ"ש0.80 - 12 קמ"ש0.80 - 14 קמ"ש
כוונון זווית הטיהאוטומטי (חלק), זווית הנטייה המקסימלית היא 15 מעלות.ידני (צעד אחר צעד)ידני (צעד אחר צעד)
מדידת דופקכן, הרכיבו על הידיתכן, הרכיבו על הידיתכן, הרכבה על החזה, ידית
תוכניות
מספר תכניות הכשרה47; תלוי בדופק - 22513
תוכניות מובנותהתחלה מהירה, דופק קבוע, גבעות, אימוני זמן, אימוני מרחק, התאמה אישיתהמותאם אישיתהתחלה מהירה, אימוני תזמון, אימונים מרחוק, הערכת שומן בגוף
הצגת קריאותמרחק נסיעה, צריכת קלוריות, מהירות נוכחית, שיפוע, מדידת דופקמרחק נסיעה, צריכת קלוריות, מהירות נוכחית, מדידת דופקמרחק נסיעה, צריכת קלוריות, מהירות נוכחית, שיפוע, מדידת דופק
מידע נוסף
מאפייני עיצובמפצים לא אחידים ברצפה, מחזיק כוסות, גלילי הובלה / גלגלים, מערכת בלימת זעזועיםמפצים לא אחידים ברצפה, מחזיק כוסות, גלילי הובלה / גלגלים, מערכת בלימת זעזועיםמפצים רצפה לא אחידים, מחזיק ספרים, מחזיק זכוכית, גלילי הובלה / גלגלים, מערכת בלימת זעזועים
מכשירים מובניםלֹאלֹארמקולים
מידות (BxHxD):88 x 142 x 182 ס"מ64 x 114 x 154 ס"מ67 x 136 x 160 ס"מ
מִשׁקָל76 ק"ג50 ק"ג44 ק"ג
מאפיינים:חיישן דופק אלחוטי; רצועת חזה אופציונליתחיבור MP3לֹא
מחיר ממוצע RUB950003200034000

איזה שרירים מתנדנדים על ההליכון

כמו מכונת לב, ההליכון יכול לסייע בהפגת מתחים, בניית סיבולת כוללת, שריפת עודף קלוריות ושיפור תפקוד הלב והנשימה. עם זאת, ריצה והליכה, כתרגילים פיזיים בסיסיים, מפתחים ושומרים על כל מערכת השרירים במצב טוב. פעילות גופנית באופן קבוע תועיל לגברים הסובלים מעודף משקל ולנשים שרוצות לתקן את דמותן.

אימון על הליכון מעמיס בעיקר את שרירי פלג הגוף התחתון: שרירי הישבן, החלק הקדמי והאחורי של הירך, העגל, האחורי הקדמי של עצם השוק, שרירי הרגליים. בנוסף, ריצה ותרגילי הליכה שונים מחברים כמעט את כל שרירי פלג הגוף העליון לעבודה: שרירי המותניים, האגן והבטן. הכתפיים והגב לא נשארים ללא עבודה.

מה משפיע על השינוי בזווית הנטייה

על ידי שינוי זווית הנטייה של חגורת ההליכה והגברת מהירות תנועתה, המשתמש מגביר את העומס. זה מגוון את האימון, מקדם התפתחות סיבולת וקואורדינציה ושורף קלוריות בצורה אינטנסיבית יותר. ככל שהשיפוע עולה, העומס על השוקיים, הירכיים והכתפיים עולה, מכיוון שהזרועות עובדות קשה יותר בעת עלייה.

תשומת הלב! שימוש בשיפוע עלול להזיק לבריאותן של נשים בהריון וקשישים. משתמשים מתחילים יכולים להשתמש בתכונה זו בחדרי כושר בפיקוחו של מאמן.

אימון קרדיו

כדי להוסיף מגוון לתהליך האימון, ניתן להחליף תרגיל על הליכון עם אימון כוח.
השילוב של אימוני אירובי וכוח מכוון לקבוצות שרירים שונות. קבוצה של תרגילים יעילים לשריפת קלוריות היא כדלקמן:

 1. "ריצה מרופטת". הסימולטור מוגדר למהירות נמוכה. אחת לשתי דקות המהירות משתנה מנמוך לגבוה ובחזרה. משך התרגיל הוא 10 דקות.
 2. מיד לאחר המירוץ, המסלול נעצר ומציץ הברזל או סקוואט הבר מתבצע ללא הפרעה. מספר הסקוואט ומשקל העומס נבחרים באופן עצמאי, על סמך יכולותיהם הפיזיות (לא "עד שתוריד").
 3. מיד לאחר סקוואט, ללא הפסקה, אנו חוזרים לסימולטור. שוב "ריצה מרופטת" של עשר דקות.

משך השיעורים הוא לא יותר מ -40 דקות. בהתחשב בעוצמתם, זה מספיק כדי לאמן את רוב קבוצות השרירים ואת מערכת הלב. אימונים כאלה מסייעים בשריפת שומן, במיוחד בגב התחתון ובבטן. אז קוביות הבטן יופיעו לאחר זמן מה. פעילות גופנית טובה גם לבנות וגם לבחורים.

תרגילים לישבן ולירכיים

 1. מאמן במהירות נמוכה. מדרגות צד מתבצעות לסירוגין כאשר הצד הימני והשמאלי בסקוואט למחצה. כדי להעצים את האפקט, תוכלו להשתמש בפס אלסטי של התעמלות ולהניח אותו על הרגליים בדיוק מעל הברכיים.
 2. מהירות המסלול נמוכה. התקפות מבוצעות לסירוגין ברגליים הימניות והשמאליות, עם תנופה של הרגל המורחבת לאחור. כאן אתה יכול גם להשתמש בלהקה אלסטית התעמלות.
 3. ריצת מדרגות צד עם רגליים שלובות, תחילה עם ימין, ואז עם צד שמאל קדימה. מהירות החגורה נמוכה. אתה יכול להשתמש בלהקה אלסטית. תרגילים לאימון הישבן, הירכיים, הבטן.

תרגילים לאימון קוביות בטן

שרירי בטן יפים ומפוסלים מעניקים לגוף מראה הרמוני ואתלטי. Press הוא שם מקובל לקבוצת שרירים המורכבת מ:

 • שריר פי הטבעת, עובד בעת סיבוב;
 • שרירים אלכסוניים פנימיים וחיצוניים המעורבים בסיבוב הגוף;
 • רוחבי.

חלוקת העיתונות לחלק עליון ותחתון היא אשליה. זהו שריר פי הטבעת ואינו מחולק לשניים. הוא מחולק ל"קוביות "הידועות לשמצה על ידי גשרי גידים. עמוק יותר מאחרים הוא שריר הנקרא רוחבי.מיקום מתיחת הגיד שלו בשליש העליון "מוסתר" מאחורי שריר פי הטבעת, והשליש התחתון ממוקם מול שריר פי הטבעת. זה מקשה על האימון של "הקוביות התחתונות"

אימון עמוק של שרירי הבטן תלוי במספר החזרות, בהתפתחות סיבולת הבטן. בניית שרירים מושגת על ידי הגדלת העומס וצמצום מספר החזרות. השרירים האלכסוניים מאומנים על ידי סיבוב הגוף בישיבה, עם משקולות. אתה יכול לקרוא על תרגילי ab הכי טובים. פה.

אך תרגילי כוח לבטן בלבד לא יעבדו להשגת שרירי הקלה. לכולם יש את זה, אבל זה מתחבא מתחת לשכבת שומן. תזונה ופעילות אירובית, במיוחד פעילות גופנית על הליכון חשמלי, יעזרו לך להיפטר ממנה ביעילות. הקוביות ייראו לעין כאשר אחוזי השומן בגוף יורדים ל 10. ב 6% הקוביות בולטות במצב רגוע.

קניית מכונת לב וכלי דם היא יקרה. אבל זו השקעה בעצמך, בבריאות שלך וביופי של הגוף שלך. לאחר שהכרתם את הקריטריונים לבחירת מכשיר, הכינו מתנה לעצמכם או לאהוביכם, קנו הליכון והתחילו חיים חדשים. אם יש לך ניסיון בהפעלת הליכון מאלה שנדונו במאמר, שתף את רשמיך בתגובות.

תגובה 1

 1. אני אוהב הליכונים, אני אוהב לרוץ. וטוב שכעת הופיעו קומפקטי-על, שאינם משמשים כמתלה, מכיוון שניתן להסיר אותם מתחת למיטה כמו אותו אפגלט.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *