Aer הטוב ביותר Aerators ו Scratchers לשנת 2020

0

קשה לדמיין היום קוטג 'קיץ או בית כפרי ללא דשא. זהו מקום בו תוכלו פשוט לשכב על הדשא עם ילדים או לבלות עם חברים. כל מי שאי פעם עסק בסידור דשא יודע שמדובר בעסק קשה וגוזל זמן רב. חשוב במיוחד לדאוג לדשא. כדי להקל על העבודה, פותחו כלים מיוחדים והם מבוקשים מאוד. צוות המערכת של האתר "best-iw.designuspro.com" מציע סקירה של "מיטב המאווררים והסקארקרים לשנת 2020", שהורכב מדעת קונים וביקורות מומחים.

מאווררים, מרתקים, מחרקים

ישנם בשוק הרבה מאוד כלים ומנגנונים לגינון:

כעת נוספו אליהם מאווררים ורטיקוטרים. ראשית, בואו ננסה להבין מה זה, איזה מכשירים יש ולמה הם מיועדים.

מאווררים

מעניין! פירוש המילה "אוורור" אוורור, אספקת אוויר.

כבר בשם המכשיר מתברר שהוא איכשהו מחובר לאוויר. ואכן, המאוורר הוא מנגנון לחירור האדמה. לשם כך, חישורי פלדה קבועים על פיר העבודה שלה.

בעזרתם מסורקים קש, אזוב, עלים ופסולת אחרת מהדשא, והאדמה מנוקבת, מה שמקל על האוויר להגיע לשורשים. באמצעות דקירות אלה, כיסוי הדשא לא רק נושם, אלא גם מקבל האכלה ומים.

ורטיקוטר

מכשיר שימושי מאוד לטיפול במדשאה מוזנחת. משמש לחיתוך בקרקע. משאיר תלמים עמוקים מספיק על פניו. דרכם, שורשי הדשא ניזונים ממים, ניזונים מאוויר. החלק העובד של המכשיר הוא פיר עם סכינים אנכיות.

לאחר מכן הם חותכים את האדמה, מפרידים בין שורשי הדשא, תורמים לעיבויו, לחדירתו הטובה יותר של מים, אוויר ודשנים לקרקע. לאחר הטיפול ב- vetikutter הדשא נעשה נקי יותר, עבה יותר, הדשא מקבל צבע ועסיסיות.

על פתק! השם בא מהאנגלית "אנכית" - אנכית, ו"חותכת "- לחתוך.

מחרטת

מיועד לטיפול דשא תקופתי. הסכינים שלו קצרים וגדולים יותר, כמו מסרקים.

המכשיר מסרק את הדשא ביעילות, מסיר חציר, אזוב, עשבים שוטים. מומלץ להשתמש בו לא יותר מפעמיים בשנה, באביב ובסתיו, אחרת הדשא עלול להתקרח.

חָשׁוּב! השם Scarifier מגיע מלטינית "Scarific®", שפירושו: "שריטות פתוחות."

כיצד לבחור מאוורר, מרתק, מחרק

שקול את קריטריוני הבחירה העיקריים

מכשירים מכניים

מכשירי כף יד נהדרים עבור מדשאות קטנות. היתרונות הבלתי מעורערים שלהם הם עלות תקציבית, היעדר עלויות תפעול ופליטות מזיקות.המאוורר הידני מורכב מפיר עם חישורי פלדה וידית ארוכה.

ישנם מכשירים פשוטים יותר - סנדלים קשים עם קוצים ארוכים. בדרך כלל נועלים מעל מגפיים.

החותך המכני מורכב מפיר עם סכינים וגלגלים על ידית ארוכה וללא מנוע.

מכשירים חשמליים

הסוג הבא הוא מכונות עם כונן חשמלי. פרודוקטיבי יותר מכלי יד. נוח לטפל איתם בשטחים גדולים. הם ידידותיים לסביבה ורעשים נמוכים, עם ביצועים גבוהים. החיסרון היחיד שלהם הוא ההתקשרות שלהם לרשת החשמל, הצורך להשתמש בכבלי חשמל ארוכים.

התקנים המופעלים באמצעות סוללות הם ניידים יותר. עם זאת, יש לטעון את הסוללה למשך 12 שעות. על מנת למנוע הפרעה בעבודה, רצוי שיהיה לכם סוללה רזרבית.

דגמי מנוע בעירה פנימית

מכשירים עם מנוע בנזין ככונן. עוצמתי ויצרני, מסוגל להתמודד עם כל אזור. בעזרתם ניתן לטפח מדשאות נטושות מזמן עם דשא צפוף. המכוניות כבדות למדי ויקרות למדי.

מנוע הרכבים המונעים בעצמו מניע לא רק את פיר העבודה, אלא גם את גלגלי הבוגי. מכונות אלה זקוקות לשטחים גדולים. הם משמשים ככלי מקצועי.

משקל יחידה

הדשא ניזוק בקלות. יש צורך לעבוד על פני השטח בעדינות. כתוצאה מכך, יחידות כבדות עם כונן בנזין אינן מועילות לעבודה כזו. כלי חצי מקצועי או חובבני סגור במקרים פלסטיים. המקרים של דגמים מקצועיים עשויים מתכת (פלדה או אלומיניום). הם כבדים למדי ולא מתאימים לאזורים קטנים.

לאזור הפרברים, כלים עם כונן חשמלי, בתיק פלסטיק, מתאימים. הם קלים, אינם מחלידים, לא יפגעו בעשב צעיר, קלים לשימוש ותחזוקה. מדשאות ישנות הפרושות על שטחים גדולים (בפארקים, בשדרות) מטופלות בצורה הטובה ביותר עם מכונה מונעת עצמית מקצועית עם מנוע בנזין.

גודל הסיפון

פרמטר זה מראה את רוחב הפס שהמכשיר יעבד במעבר אחד. קוטג'ים בקיץ של שישה דונמים אינם יכולים להכיל מדשאות. עבור אזורים קטנים כאלה, מכשירים עם רוחב קטע עבודה של 350 - 400 מ"מ מתאימים היטב. עדיף לעבד שטחים גדולים יותר עם מכשיר עם סיפון של יותר מ -400 מ"מ.

זמינות קופסאות דשא

מאפיין עיצובי חשוב של ציוד גינה הוא נוכחות של מיכל לאיסוף פסולת ירקות. זה בדיוק מה שכדאי לשים לב אליו כשבוחרים דגם מתאים של ורטיקוטר או מרתק. לרוב, לוכד הדשא אינו כלול בערכה, הוא נרכש בנפרד. המוצר יכול לעבוד בלעדיו. במקרה זה, כל פסולת הצמח מתחת לפיר העבודה נשארת על פני הדשא. יהיה עליכם להשקיע זמן באיסוף וסילוקו לפח קומפוסט.

האספן יכול להיות שקית או מיכל קשיח. גרסת התיק מכילה יותר פסולת, אך עלולה להיפגע ויש להחליפה.

מיכל קשיח, לרוב פלסטיק, הוא חסר חסרונות אלה, אך הוא מוגבל בנפחו.

עומק עבודה

ניתן לכוונן את גובה הפיר בחלק מהיחידות. העבודה מתחילה בעומק העבודה המינימלי, אחרת ניתן "לקדוח" ולשרוף את הכונן החשמלי. עבור כלי מקצועי עם מנוע חזק זו לא בעיה.
לסיכום, אנו יכולים לייעץ לבעלי קוטג'ים קטנים לרכוש אנכית או אוורור במארז פלסטיק, עם כונן חשמלי, שקית אשפה, שרוחב העבודה הוא 400 מ"מ. מדשאות עירוניות או מגרשי גולף מטופלים במכונות מקצועיות כבדות המונעות בנזין.

בחירת מכשיר לפי מחיר

מכשירים המופעלים על ידי חשמל זולים יחסית. מנועי בנזין עדיפים משמעותית על מקביליהם החשמליים בפרמטר זה. התקציביים ביותר הם כלים מכניים פשוטים. אוורור מכני יעלה לקונה 200 - 300 רובל, ואילו עבור מכשיר הגון עם כונן חשמלי תצטרך לשלם כ -5000 רובל. מכונית המופעלת באמצעות החשמל תעלה 6,000 רובל. בקניית כלי טוב כדאי לשים לב לזמינות הערבות, ורצוי שלא פחות משנתיים.

היצרנים המובילים

לוקס-כלים

מותג גרמני בבעלות אמיל לוקס GmbH ושות '. ההתמחות שלה היא מכשירי חשמל ביתיים וסחורות לבית ולגינה. הוא חלק מקבוצת החברות הידועה של OBI.
OBI היא רשת החנויות הגדולה ביותר במערב אירופה המוכרת סחורות לעושים DIY: כלים, חומרי בניין, מכשירים טכניים לבנייה, תיקון, אחזקת גינות וכו '. נוסד בשנת 1970. כיום מדובר ב -350 סופרמרקטים ברחבי העולם, 48,000 עובדים ומחזור של שבעה מיליארד יורו.

מקיטה

התאגיד היפני הוא אחד היצרנים הגדולים בעולם של כלים חשמליים וגז. נוסד בשנת 1915 על ידי מסבורו מקיטה. ייצר מנועים חשמליים וגנרטורים. כיום, דגמים פופולריים של מכסחות דשא, מרתקים, גוזמים חשמליים ובנזין, מסורי שרשרת של מקיטה וכלי עבודה חשמליים מבוקשים מאוד בקרב אנשי מקצוע ועושים זאת בעצמך, תושבי קיץ ומעצבי נוף.

בוש

מותג זה אינו זקוק לפרסום נוסף. הקונצרן הגרמני הידוע הוא מוביל מוכר באספקת מוצרי צריכה, בנייה ואריזות, טכנולוגיות ושירותי רכב ותעשייה לשוק. הבתים והדירות שלנו מלאים במכשירי חשמל ביתיים, כלי חשמל וציוד גינה מבית Bosch. הפופולריות של דגמי החברה גוברת מדי שנה.

קבוצת סטיגה

יצרנית אירופאית של ציוד גינה חשמלי ובנזין. החברה הוקמה בשבדיה ועד מהרה מכסחות הדשא שלה היו מבוקשות מאוד בשוק האירופי. בנוסף לכלי גן, החברה עסקה בייצור אקדחי שלג, אביזרים למשחק טניס שולחן והוקי. בתחילת המאה החדשה, כתוצאה מסדרת רכישות ומיזוגים, הוקמה קבוצת GGP (Global Garden Products) ובשנת 2017 החברה הפכה שוב לקבוצת סטיגה. כיום לחברה שלוש עשרה חברות בנות ברחבי אירופה. מוצריה מבוקשים ביותר ביותר מ -70 מדינות ברחבי העולם.

וִיקִינג

החברה החלה את פעילותה בשנת 1981 בקופשטיין באוסטריה, עם ייצור מגרסות גינה. ארבע שנים לאחר מכן, מהנדסיו פיתחו את מכסחת הדשא הראשונה שלהם. המכשירים החדשים צברו במהירות פופולריות בשוק האירופי. כיום ויקינג מייצרת סוגים שונים של ציוד גינה: מכסחות דשא, טרקטורי גינה, אוורוריסטים וורטיקוטרים. כל המכשירים באיכות הפרימיום מבוקשים על ידי אנשי מקצוע וגננים חובבים במדינות רבות באירופה.

מערכת היורו

יצרן ציוד גינון איטלקי. בשוק מאז 1974. מתקני ייצור ומטה ממוקמים בלוצארה. איכות המוצר נשלטת בכל שלב בתהליך הטכנולוגי. משתמשים רק בחומרים באיכות גבוהה. דגמי החברה נבדלים על ידי ביצועים גבוהים, פשוטים ונוחים לשימוש.

הוסקוורנה

אחת החברות הגדולות והוותיקות באירופה ובעולם. היא הוקמה בשוודיה בשנת 1689 כחברת נשק. מומחים עדיין רואים את מושקיה כטובים בעולם. מגוון הפעילות של החברה רחב במיוחד:

 • נֶשֶׁק;
 • כלי עם כונן חשמלי וגז;
 • מכונות תפירה;
 • כלי גינה.

לאחרונה החברה שולטת בייצור כלים אלחוטיים. איכות המוצרים היא ללא דופי כמו לפני שלוש מאות שנה.

אל-קו

חברת אל-קו קובר הגרמנית מגרוסקצה. הוקמה בשנת 1931. כיום היא עוסקת בייצור מערכות אוורור למזגנים, רכיבי רכב. ציוד גינון אל-קו מבוקש מאוד.

קרמר

אחת החברות הגרמניות הוותיקות ביותר.בשוק מאז 1835. בתחילת פעילותה זייפה תמיכות של טחנות רוח. כיום הוא מייצר ציוד גינון וקציר מקצועי. הצלחתה מבוססת על יישום רציף של פתרונות טכניים חדשניים וחומרים וביצוע באיכות הגבוהה ביותר.

פַּטרִיוֹט

החברה האמריקאית Patriot Garden הוקמה בשנת 2000. מייצרים גוזמים ומסורי שרשרת. בשנת 2004 נשלט הייצור של ציוד גינה. במקביל, מוצרי Patriot Garden החלו לצאת לשוק המקומי. הפופולריות של הדגמים שלה בקרב לקוחותינו נובעת מהמהימנות והיעילות של מנועי גוזם, מכסחות דשא ומרתקים של המותג הזה, כמו גם הזמינות של חלקי חילוף איכותיים במבצע.

גרדנה

החברה הוקמה בשנת 1961 באולם, גרמניה, באדן-וירטמברג. החל בייצור כלי גינה, החברה הפכה במהרה ליצרניות המובילות באירופה לגינון. בין הדגימות של המוצרים שלה יש את כל מה שנדרש לשם כך:

 • משאבות ומערכות השקיה;
 • כלים לגיזום עצים ושיחים;
 • מכשירים לטיפול בבריכות ואדמה;
 • מנגנונים לעיבוד מדשאות.

כל המוצרים נבדלים על ידי החומרים והביצוע האיכותיים ביותר ונמכרים ביותר מ -120 מדינות ברחבי העולם. גרדנה היא חלק מקבוצת החברות הוסקוורנה מאז 2007.

מעניין! מאז 2012 מייצרת החברה רובוטים לכיסוח דשא R40Li. מאז 2016, ניתן לשלוט על מכשירים כאלה מכל מקום בעולם באמצעות מערכת החכם Gardena!

המדשאות שלך תמיד יהיו בסדר מושלם, בעוד שתוכל לבצע עיבוד של עצים ושיחים בשלב זה. בעזרת ציוד גרדנה תוכלו להפוך את הגינה שלכם למושלמת במינימום עבודה.

הסקירה הקטנה שלנו על מיטב יצרני ציוד הגינון לא הראתה אפילו מחצית מהחברות שמוצריהן יסייעו להקל על עבודת הגנן. קשה להחליט איזו חברה הכי טובה לקנות את המוצר. כדאי להקשיב לעצות ולהמלצות של משתמשים מנוסים, ללמוד את תיאור הדגמים השונים, לקבל ייעוץ מומחה בחנויות מתמחות, לברר כמה עולה מודל כזה או אחר עם מאפיינים מתאימים. צריך לזכור שזול לא אומר איכות. גם לא צריך לשלם יותר מדי. לא פעם קורה שניתן לקנות מכשיר טוב מיצרן פחות מוכר בזול, בעוד אותו מכשיר של חברה מפורסמת בעולם יעלה פעמים רבות יותר.

איפה אני יכול לקנות

הדרך הקלה ביותר לעשות זאת היא בחנות מתמחה. אתה יכול לראות ולגעת במוצר במו ידיך, להכיר את המאפיינים וההוראות להפעלתו. אם מסיבה כלשהי לא ניתן לעשות זאת, נותר להזמין את הדגם הנדרש באופן מקוון בחנות המקוונת. באתרי היצרנים תוכלו לגלות אילו פריטים חדשים הוצאו השנה למכירה, להכיר את המאפיינים והעלות שלהם.

דירוג המאווררים האיכותיים, המסננים, המרתקים

דגמי הבנזין הטובים ביותר

5. לוקס-כלים B-V-163/42

המסנן של החברה הגרמנית מסיר לחלוטין פסולת וחותך את האדמה. הוא מצויד במנוע בנזין ארבע פעימות בנפח 163 סמ"ק בנפח 3200 וואט (4,352 כוחות סוס). המיכל מכיל 3.3 ליטר דלק. קולט הדשא רך, בנפח 45 ליטר.

הפיר בעל 20 הסכינים מאפשר עיבוד של פס ברוחב 421 ס"מ במעבר אחד. מהירות הסיבוב של גוף העבודה היא 3200 סל"ד. עומק הטבילה מתכוונן. משקל המכשיר 40 ק"ג. העלות הממוצעת היא 17,990 רובל.

Lux-Tools B-V-163/42

יתרונות:

 • מנוע חזק;
 • לוכד דשא רב עוצמה;
 • רוחב עיבוד גדול;
 • שישה מצבים של התאמת עומק חיתוך.

חסרונות:

 • משקל מוצק.

4. אלוף GSC 5140

המותג שייך לחברה אמריקאית שהוקמה בשנת 2005. הפעילות העיקרית היא ציוד גינון. המפעלים הסיניים המודרניים ביותר עוסקים בייצור. ה- GSC 51400 הוא מאוורר צלקות. המכשיר מצויד במנוע בנזין 5.15 / 7 קילוואט בנפח 212 סמ"ק. מידות הפיר מאפשרות עיבוד של פס ברוחב 400 מ"מ. עומק הפנצ'ר אינו עולה על 50 מ"מ.קולט הדשא רך, בנפח 45 ליטר. מיכל הדלק מכיל 3.6 ליטר. רמת לחץ הקול במהלך ההפעלה אינה עולה על 101.2 dB. גובה גוף העבודה מתכוונן. המחיר הממוצע הוא 27,350 רובל.

אלוף GSC 5140

יתרונות:

 • רוחב עיבוד מוצק;
 • מנוע חזק;
 • צריכת דלק נמוכה;
 • פונקציונליות מורחבת.

חסרונות:

 • רמת רעש גבוהה;
 • מחיר גבוה.

3. מערכות אקולוגיות SC42B

הורטיקוטר של החברה האיטלקית עם מנוע בנזין, 125 סמ"ק, 2942 W או 4 כ"ס. נפח מיכל הדלק הוא 0.8 ליטר בלבד. פיר עם סכינים, 20 יח '. מאפשר לך לעבד רצועה ברוחב 420 מ"מ. לעומק 20 מ"מ. גוף פלדה. משקל המבנה הוא 32.5 ק"ג. המחיר הממוצע הוא 41,400 רובל.

מערכות האירופיות SC42B

יתרונות:

 • רוחב עיבוד גדול;
 • מנוע חזק;
 • עיצוב מסוגנן.

חסרונות:

 • משקל מוצק;
 • נפח טנק קטן;
 • עומק עיבוד קטן.

2. ויקינג LB 540

הורטיקוטר האוסטרי משמש לגידול דשא לסירוגין. הדגם חותך בצורה מושלמת את האדמה ומסיר פסולת לתופס הדשא. מצויד במנוע 2300 וולט בנזין או 3.128 כ"ס. זה עובד אדמה עד 25 מ"מ רצועה ורוחב 380 מ"מ. ישנם 6 מצבים להתאמת עומק העיבוד. הידית המתקפלת מאפשרת הסרה והתקנה נוחים של לוכד הדשא. משקל המכשיר 32 ק"ג. המחיר הממוצע הוא 49,900 רובל.

ויקינג LB 540

יתרונות:

 • מנוע חזק;
 • וסת עומק עבודה;
 • רוחב עיבוד;
 • מידה קומפקטית.

חסרונות

 • לוכד דשא נמכר בנפרד.

1. Stiga SVP40B

אנכי חיתוך ופסולת של היצרן השבדי המפורסם. מונע על ידי מנוע בנזין 127 סמ"ק בנפח 2180 וואט, שהוא כמעט שלושה כוחות סוס. ניקיון עיבוד פס ברוחב 400 מ"מ מובטח על ידי 32 סכינים על פיר המסתובב במהירות של 3000 סל"ד. מיכל דלק בנפח 1.8 ליטר. מספק משך פעולה מספיק במילוי אחד. לוכד הדשא קיבולת של 50 ליטר. כדי לא להפריע להסרתו ולהרכבה מחדש, ידית הבקרה מקופלת. משקל המכשיר הוא 37 ק"ג. המחיר הממוצע הוא 53,665 רובל.

סטיגה SVP40B

יתרונות:

 • רוחב העיבוד תורם לפרודוקטיביות גבוהה;
 • קלות וניקיון העיבוד מובטחת על ידי מספר רב של סכינים;
 • מנוע חזק.

חסרונות:

 • מחיר גבוה.

מכונות החשמל הטובות ביותר

5. Stiga SV 213E

המסנן מצויד במנוע חשמלי 1300 וואט. הוא מעבד רצועה ברוחב 320 מ"מ. הפיר מסתובב במהירות של 3900 סל"ד ומצויד ב -16 סכינים. כיוונון עומק העבודה חלק, ב -4 מצבים. לקוחות אוהבים את ניקיון סירוק הקש ואת היכולת לחתוך תלמים, את העיצוב המסוגנן ופלסטיק איכותי. קולט דשא ל 40 ליטר. העלות הממוצעת היא 7040 רובל.

Stiga SV 213E

יתרונות:

 • יחס אופטימלי בין רוחב העבודה וכוח הכונן;
 • סירוק דשא באיכות גבוהה;
 • עיצוב מסוגנן ופלסטיק באיכות גבוהה;
 • מחיר סביר.

חסרונות:

 • לא מזוהה.

4. Al-Ko SF 4036

מקטע אלחוטי. מופעל על ידי סוללת Li-Ion. זה יעבד רצועה ברוחב 360 מ"מ במעבר אחד. הפיר מצויד ב -12 סכינים ומסתובב במהירות של 2700 סל"ד. עומק הטבילה ניתן לכוונון בחמישה מצבים. יש לוכד דשא של 50 ליטר. זה יכול לעבוד כמאוורר. לשם כך פיתח היצרן פיר להחלפה. לא כלול בחבילה. המכשיר שקט יותר מדגמי בנזין. רמת עומס הקול אינה עולה על 90 dB. גוף המכונה עשוי מפלסטיק איכותי. משקל המבנה הוא 11.7 ק"ג בלבד. המחיר הממוצע הוא 10,590 רובל.

אל-קו SF 4036

יתרונות:

 • קַל;
 • רעש חלש;
 • נייד;
 • רב שימושי;
 • לא יקר.

חסרונות:

 • לא מסופק עם פיר אוורור.

3. מקיטה UV 3600

מכשיר רב תכליתי עם כונן חשמלי, הספק 1800 וואט. מצויד בלוכד דשא רך 40 ליטר. זה יעבד רצועה ברוחב 360 מ"מ במעבר אחד. עומק העבודה מגיע ל -10 מ"מ והוא מתכוונן ב -4 מצבים. לחץ הקול של כונן ההפעלה גבוה מעט מזה של הדגם הקודם ומסתכם ב -104 dB. זה הרבה פחות מהרעש של רכבי בנזין.היצרן פיתח כמה פירים הניתנים להחלפה עבור הדגם שלה, מה שמאפשר לו לבצע את הפונקציות של מאוורר, מרתק וקודקוד. יהיה עליכם לקנות אותם בנפרד. משקל הגוף הוא 18.3 ק"ג. המחיר הממוצע הוא 11,108 רובל.

מקיטה UV 3600

יתרונות:

 • רעש חלש;
 • עם לוכד דשא רב עוצמה;
 • מחיר סביר.

חסרונות:

 • לוכד הדשא אינו אוסף את כל הדשא.

2. בוש AVR 1100

מסנן אנכי חשמלי בהספק של 1100 וואט (1.5 כ"ס) עם לוכד דשא קשיח של 50 ליטר. יעבד רצועה ברוחב 320 מ"מ. יש 14 סכינים על הפיר. התאמת עומק העבודה בארבעה מצבים. גוף פלסטיק וידית מתקפלת. משקל מכונה 9.9 ק"ג. המחיר הממוצע הוא 12,990 רובל. אפשרות נהדרת עבור מדשאות קטנות.

Bosch AVR 1100

יתרונות:

 • קַל;
 • עם לוכד דשא מרווח;
 • יחס הספק / רוחב פס אופטימלי.

חסרונות:

 • לא מזוהה.

1. Husqvarna S 138C

הדגם זוכה לביקורות הטובות ביותר מהחברה השוודית המפורסמת. מקטור אנכי עם כונן חשמלי 1800 וולט, אספן דשא רך 45 ליטר. הפיר עם הסכינים מסתובב במהירות של 4200 סל"ד. הוא מעבד רצועה ברוחב של 37.5 ס"מ לכל מעבר. העומק ניתן להתאמה אינסופית, בתוך 8 מ"מ. גוף הפלסטיק מצויד בידית מתקפלת. כונן ההפעלה מייצר עומס קול של 81.7 dB. משקל המכשיר 21 ק"ג. המחיר הממוצע הוא 16,990 רובל.

הוסקוורנה S 138C

יתרונות:

 • הרכבה איכותית;
 • גוף עמיד;
 • כל הרכיבים החשובים מוגנים מפני אבק ועשב;
 • יחס מצוין בין רוחב הפיר וכוח ההנעה;
 • כולל דיסק סירוק להחלפה.

חסרונות:

 • לא מזוהה.

בעזרת ציוד גינה מודרני תוכלו לסדר את הדשא המוזנח ביותר במאמץ פיזי מועט. אם אתה "נשבר" במכונה חכמה, לא תצטרך לעשות שום מאמץ. המכשיר יעשה הכל מעצמו. החלום עתיק היומין של גנן הופך למציאות - מדשאה יפה ומטופחת כל השנה מבלי לבזבז זמן ומאמץ. אתה רק צריך למצוא דגם מתאים. עורכי האתר מקווים כי הוורטיקוטרים והמאווררים הטובים ביותר המוצגים TOP 10 יעזרו לכם להתמצא כראוי ולא לטעות בעת בחירתכם.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן