Win כננות הרכב הטובות ביותר לשנת 2020

0

במצבים מסוימים נאלצים נהגים לנהוג ברכביהם בשטח בתנאי שטח קשים. על מנת שלרכב תהיה יכולת חוצה-ארץ ברמה טובה, הוא מצויד בנוסף במכשיר מיוחד הנקרא כננת. אחרי הכל, יש מצבים שקשה לרכב לצאת משטח מחוספס רק בזכות המשיכה שלה.

במקרים אלה משתמשים בכננת, אשר במובן המילולי של המילה הופכת לחבל הצלה עבור נהגים רבים וחובבי נהיגת שטח. בעת בחירת מכשיר כזה, יש צורך, קודם כל, לשים לב לפונקציונליות שלו, כמו גם למאפיינים טכניים. בנוסף, השוק המקומי מיוצג על ידי מספר רב של סוגים שונים של כננות רכב.

יחד עם זאת, לא כל מכשיר שנמכר בשוק או בחנות מקוונת מתאים לשימוש בתנאי שטח, כמו גם בשטח מחוספס. עורכי האתר "best-iw.designuspro.com" הכינו לתשומת לבכם דירוג של הדגמים הטובים ביותר של כננות רכב נכון לשנת 2020, המושלמים להפעלה בתנאים קשים, בשטח סוער.

מהם כננות הרכב

איזה כננת רכב עדיף לקנות, כמה זה עולה, מהם קריטריוני הבחירה ישנם כמה סוגים של כננות למכוניות, אשר נבדלים הן במבנה העיצוב והן בפונקציונליות ובמאפיינים הטכניים. על פי עקרון עבודתם, הם:

 • מדריך ל;
 • הידראולי;
 • חשמלי;
 • מֵכָנִי.

הכננות הידניות הפשוטות והזולות ביותר. עם זאת, בעת שימוש ביחידות כאלה, המשתמש יצטרך לעשות מאמצים ניכרים גם במקרים בהם הרכב אינו בעל מסה גדולה. לכן, מומלץ לרכוש מכשירים מסוג זה ידני רק במקרים בהם מסת המכונית נעה סביב 1 טון.

היקרים ביותר בשוק המקומי הם כננות הידראוליות. ראוי לציין כי לעתים רחוקות הם משמשים נהגים. זאת בשל העובדה כי מכשירים כאלה נבדלים על ידי עיצוב מורכב מאוד, אשר בתורו משפיע על עלותם.

היתרונות של מכשירים מסוג הידראולי כוללים ריצה חלקה במהלך ההפעלה. בנוסף, במצב פועל הם כמעט ולא פולטים רעש חזק גם בעומסים כבדים. עם זאת, סביר להניח כי יתרונות כאלה בתנאי שטח לא יעילים לנהג שנמצא במצב קשה עם רכבו.

כננות רכב מסוג חשמלי הן בעלות הביקוש והפופולריות הגדולה ביותר בקרב משתמשים מקומיים. להפעלת יחידות כאלה משתמשים בסוללה איתה מצויידת המכונית. היתרונות של מכשירים כאלה כוללים את פשטות פעולתם, עלות סבירה ונוכחות של מאמץ משיכה גדול.בזכותם תוכלו לשלוף את המכונית במהירות, מבלי לעשות מאמץ פיזי כמעט.

ישנם כננות אוטומטיות מסוג מכני. יחידות כאלה אינן מצוידות במנוע משלהן, לכן עליהן להיות מחוברות למנוע הרכב עצמו. יש לציין כי מכשירים מסוג זה לא תמיד מתאימים למכוניות בעיצובים שונים. לכן, הם כמעט לא מבוקשים בשוק המקומי בקרב הצרכנים.

דירוג היצרנים הטובים ביותר של כננות אוטומטיות

הכננת היא תכונה חובה שעליך לצייד את המכונית בעת נסיעה בשטח קשה או בשטח. הצהרה זו רלוונטית במיוחד במקרים בהם הנהג מתכנן לנהוג ברכבו בדרך עפר או בשטח בעונה הגשומה. ואכן, בתנאי נהיגה כאלה, יש סבירות גבוהה שהרכב לא יצליח להתגבר על המכשולים שנוצרו בכוחות עצמו.

איזו חברה עדיפה לקנות כננת, מה לחפש ואילו טעויות להימנע במהלך הבחירה. על מנת לבחור את הכננת הנכונה, עליכם קודם כל להכיר את מיטב היצרנים הטובים ביותר של מכשירים אלה המוצגים בשוק המקומי. ואכן, במהלך הרכישה יש לשים לב הן לייעוץ, ביקורות והמלצות של משתמשים אחרים, והן לפרמטרים הטכניים, כמו גם למותג המכשיר שנרכש. כמה מהיצרנים הטובים ביותר שמוצריהם נמצאים בשוק המקומי הם:

 1. אוטוספא. מותג פופולרי זה מייצר מגוון רחב של דגמי כננת המיועדים לשימוש בשטח. במהלך ייצור מוצרים המיוצרים תחת מותג זה, היצרן משתמש בטכנולוגיות חדישות, וגם לוקח בחשבון את כל הביקורות והצרכים של הצרכנים.
 2. דנזל. אחד המותגים המפורסמים ביותר בשוק המקומי, המייצר ציוד חשמלי למכוניות. הפופולריות הגדולה של מוצרים המיוצרים תחת מותג זה נובעת מהאינדיקטורים הטכניים שלו, עתודת הספק טובה.
 3. פורסג '. יצרן זה ידוע לצרכנים מקומיים רבים בזכות ציוד הרכב שלו, המשלב את המחיר, כמו גם רמת איכות גבוהה. היתרון של היחידות המיוצרות תחת סימן מסחרי זה הוא איכות גבוהה ופונקציונליות מקובלת לנהיגת שטח.
 4. סורוקין. חברה זו עוסקת באופן פעיל בייצור כננות למוסכים. מוצרים שיוצרו תחת מותג זה כבר זכו להערכה על ידי מספר גדול של צרכנים, כפי שמעידים מספר רב של ביקורות ותגובות חיוביות.
 5. TOR. יצרן פופולרי המייצר ציוד בנייה והרמה איכותי. כמו כן, תחת מותג זה, כננות אוטומטיות באיכות גבוהה מיוצרות במחיר סביר עבור מרבית הצרכנים המקומיים.
 6. קָלִיבֶּר. יצרן מקומי ידוע של כננות אוטומטיות המסוגלות לבצע עבודות בתנאים קשים ועמידות בעומסים מוגברים. המוצרים המיוצרים על ידי מפעל זה נבדלים על ידי איכות גבוהה, עלות נמוכה ומאפיינים טכניים טובים.
 7. עלה. סימן מסחר עולמי ידוע, שמתחתיו מיוצרים כננות רבות, הן סוגים תעשייתיים והן ביתיים. זהו אחד המובילים במכירות בשוק המקומי והזר.
 8. Runva. אחת היצרניות הסיניות הגדולות ביותר. המוצרים המיוצרים על ידי חברה זו מתאימים הן לרכבי פנאי והן לנסיעה בשטח, כמו גם להפעלת ציוד מיוחד (משאיות גרר).

כננות הרכב הטובות ביותר לשנת 2020

כיצד לבחור כננת אוטומטית, בה תוכלו לקנות אותה בכדי לבחור את הכננת האוטומטית היעילה ביותר לרכב שלכם, עליכם להכיר את המאפיינים הטכניים והפונקציונליות של המכשיר שנרכש.מומלץ לקרוא גם את ההמלצות, הביקורות והייעוץ המומחה שיעזרו לכם לבחור יחידה כזו לרכב.

ואכן, הודות לכננת שנבחרה נכון, תנועה על שטח מחוספס, כמו גם שטח, מקלה מאוד. בנוסף, מכשיר כזה יאפשר למכונית להתגבר במהירות על מכשולים שונים תוך כדי נסיעה. לדברי כמה מומחים, כמו גם משתמשים, מומלץ לבחור מכשיר כזה על בסיס הפרמטרים הבאים:

 • לפי סוג המנוע המשמש;
 • בהתחשב במדד כושר הנשיאה;
 • לפי שיטת ההתקנה (הרכבה);
 • אם לוקחים בחשבון את מסת המכונית.

בנוסף, בעת הבחירה, מומלץ לשים לב גם למידות הכבל המשמש במהלך הפעלת מכשיר זה, כמו גם לרמת מאמץ הטרקטיביות שלו. חלק מהמשתמשים ממליצים לשים לב לקוטר גלגלי הרכב בעת הקנייה.

אתה יכול לקנות מכשירים כאלה הן בחנויות מיוחדות והן בחנות המקוונת על ידי ביצוע הזמנה מקוונת. יש לציין כי הרבה יותר קל למצוא טכניקה כזו באמצעות הקטלוג המוצג בחנויות מקוונות. בקטלוגים כאלה מצויינים כל הפריטים החדשים, הפונקציונליות והפרמטרים הטכניים של הציוד ומחירו.

על פתק! רוב אנשי המקצוע, כמו גם חובבי נהיגת שטח, ממליצים להשתמש בכננת יחד עם כבל ניילון או סינטטי. ככלל, יחידות כאלה נמכרות עם כבל העשוי ממתכת עמידה. עם זאת, אתה יכול להחליף אותו בעצמך, לאחר שהרתך בעבר קשת מיוחדת על פני המכשיר.

דירוג הדגמים הפופולריים ביותר של כננות מכוניות חשמליות

כננות מכוניות מסוג חשמלי יכולות לעבוד עם מנוע הרכב מופעל או כבוי. הם משמשים לעתים קרובות בתעשייה. בנוסף, מצוידות בהם מעליות, גרר ורכבי שטח. היתרונות של יחידות חשמל כוללות את פשטות ההתקנה וההפעלה שלהן, מאפיינים טכניים טובים, כוח, כמו גם עלות מקובלת על רוב הצרכנים המקומיים.

קליבר אלבה - 1130

כננת אוטומטית עוצמתית בסין עם תפוקה של 220 וואט. מצויד בשני סוגים שונים של התקשרות, שבזכותם תוכלו לפנות במהירות את הרכב, להתגבר אפילו על המכשולים הקשים ביותר. כאשר משתמשים בסוג הוו הראשון, כוח המשיכה הוא 565 ק"ג. במקרה של שימוש בגרסה השנייה של הוו, מאמץ הגיחה המרבי מגיע ל 1130 ק"ג. כמו כן, ניתן להתקין דגם זה של כננת חשמלית על ציוד מיוחד.

מצויד בכבל מתכת באורך של 3.4 מ '. קוטר הכבל הוא 4.8 מ"מ. ניתן לשלוט במכשיר באופן ידני וגם מרחוק באמצעות שלט רחוק מיוחד. ניתן להעביר את המצמד למצב שנקרא סיבוב חופשי, דבר שמפשט מאוד את תהליך פריקת כבל המתכת. דגם זה של כננת חשמלית מחובר ישירות למשטח הפגוש הקדמי של המכונית. ברגים משמשים כמחברים במהלך התקנתם.

קליבר אלבה - 1130

יתרונות:

 • מצויד במנוע חשמלי חזק;
 • מחיר (עלות ממוצעת היא 8268 רובל);
 • פוּנקצִיוֹנָלִי;
 • שלם עם כבל ארוך;
 • דגם זה קל לשימוש;
 • חבר היטב לפגוש הרכב.

חסרונות:

 • משמיע הרבה רעש במהלך הפעולה;
 • תקופת אחריות קטנה (6 חודשים בלבד).

ROCK RP2000 9201 - 10000 - T

מכשיר קומפקטי תקציבי וזול שמתאים לרכבי נוסעים במשקל של פחות מ 907 ק"ג. הכוח של כננת חשמלית זו הוא 12 וולט. הוא מצויד בכבל עמיד, שיוצר באמצעות פלדה. אורך הכבל הוא 15 מ ', ומהירות המתפתל היא 1.8 מטר לדקה.

בנוסף, הוא מצויד במערכת בלמים אוטומטית מיוחדת ותוף שרוחבו 73 מ"מ. משקל היחידה מגיע ל- 6.5 ק"ג. מדד המאמץ הטראקטיבי (Ibs) הוא 2000. ניתן להתקין על מכוניות קטנות וטרקטורונים.

ROCK RP2000 9201 - 10000 - T

יתרונות:

 • מחיר (8705 רובל);
 • שלם עם כבל עמיד;
 • זהו מכשיר גדול מדי וקל משקל;
 • נוכחות של מערכת בלמים אוטומטית;
 • מתאים לרכבים קלים וטרקטורונים.

חסרונות:

 • לא מתאים לרכבים שמשקלם עולה על 1 טון;
 • צריכת חשמל נמוכה.

T-Max HEW - 9500 X כוח 12B

מכשיר איכותי, המצויד במנוע בעל הספק גבוה והגנה מיוחדת מפני חדירת לחות. משמש בדרך כלל ברכבי שטח קלים עד בינוניים. מצויד במנוע חשמלי אסינכרוני שהספקו הוא 6.6 כ"ס. כוח המשיכה של הכננת החשמלית הוא 4305 ק"ג.

להפעלת היחידה משתמשים בסוללה לרכב שהמתח שלה הוא 12 וולט. בנוסף, דגם זה מצויד בתיבת הילוכים פלנטרית מיוחדת בת 3 שלבים. בשל כך, מהירות המתפתל של החבל המשומש משתנה בתוך 2.5 מטר לדקה, אפילו בעומסים כבדים.

בשל נוכחותו של בלם אוטומטי מיוחד, התוף, במיוחד בעומסים מוגברים, אינו מסתובב במהלך ההפעלה. זה משפר מאוד את רמת הבטיחות בעת שימוש במנגנון זה. המאפיין העיקרי של המכשיר הוא שהוא מצויד בהגנה מיוחדת שאינה מאפשרת לחדור אבק ולחות לחלק הפנימי של המנגנון.

עיצוב ה- T-Max HEW - 9500 X Power 12B תואם לחלוטין ל- IP67. לכן, ניתן לטבול את המנגנון הזה בבטחה במים. עם זאת, היצרן מציין כי לא מומלץ להטביע מודל זה לעומק של יותר ממטר אחד. זמן הטבילה הכולל לא יעלה על 30 דקות.

כדי לשלוט ב- T-Max HEW - 9500 X Power 12B, משתמשים בשלט רחוק מיוחד הממוקם על חוט חזק. אורך החוט - 3.7 מטר. משלימים אותו בחבל איכותי (28.5 מ '), העשוי מפלדה עמידה. לעבודה מהירה וקיבוע מאובטח, מחובר וו מיוחד לכבל. כוח המשיכה של מכשיר זה הוא 4305 ק"ג. משקל המכשיר 36 ק"ג.

T-Max HEW - 9500 X כוח 12B

יתרונות:

 • כּוֹחַ;
 • זמינות של הגנה מיוחדת מפני אבק ולחות;
 • שלם עם כבל באיכות גבוהה;
 • מאמץ משיכה גבוה;
 • מתאים לרכבי שטח קלים ובינוניים.

חסרונות:

 • עלות גבוהה (56,999 רובל);
 • משקל (36 ק"ג).

ROCK RES15000 9201 - 10009

כננת חשמלית איכותית ואמינה המצוידת במערכת בלמים אוטומטית מיוחדת. הוא הושלם בכבל פלדה בעל חוזק גבוה המעביר בצורה מושלמת עומסים דינמיים. כוח המשיכה של מכשיר זה הוא 6.8 טון. אורך הכבל מגיע ל 24 מטר, הקוטר הוא 10 מ"מ. מהירות המתפתל היא 5 מטרים לדקה. סוללה נטענת עם מתח של 12 וולט משמשת לאספקת חשמל. דגם זה מחובר לסוללה מהמסופים. משקל המכשיר הוא 46 ק"ג.

ROCK RES15000 9201 - 10009

יתרונות:

 • יכולת הרמה טובה;
 • אורך הכבל בו הושלם דגם זה (24 מ ');
 • הרכבה איכותית;
 • נבדל במהירות הרמה גבוהה;
 • לא עושה הרבה רעש במהלך הפעולה.

חסרונות:

 • עלות גבוהה (59,500 רובל);
 • מידות (משקל מכשיר 46 ק"ג).

Avtospas LPE38V Rysak 12V W0831

זהו אחד הכננות החשמליות הפופולריות לרכב בשוק המקומי. בעת ייצור דגם זה, היצרן לוקח בחשבון את כל הפרטים, כמו גם את מורכבות התנאים שבהם ישמש אותו. מושלם לשטח קשה, שטח וכביש מחוספס.

מתאים לשליפת רכבים במשקל פחות מ -3.5 טון. היתרונות של כננת חשמלית זו כוללים עמידות בפני בלאי גבוהה, וכן חיי שירות ארוכים. מצויד בתיבת 3 הילוכים.לשליטה במכשיר זה משתמשים בשלט רחוק שנמצא על החוט.

הכננת החשמלית Avtospas LPE38V Rysak 12V מצוידת במידות נחיתה מסוג סטנדרטי. קל לתחזק ולתקן. אורך הכבל הוא 8.1 מ ', קוטרו 29 מ"מ. מהירות המתפתל המקסימלית היא 5.4 מטר לדקה. משקל המכשיר הוא 41 ק"ג.

Avtospas LPE38V Rysak 12V W0831

יתרונות:

 • מערכת בלימה יעילה;
 • איכות בנייה טובה
 • מסוגל למשוך מכונית במשקל של יותר מ -2.5 טון;
 • מהירות עלייה.

חסרונות:

 • עלות גבוהה (מחיר 29,699 רובל);
 • חלק מהמשתמשים מציינים שזה מתחיל לעשות הרבה רעש בעומסים גבוהים;
 • הוא מושלם בכבל קצר (8.1 מ 'בלבד).

דירוג כננות הידראוליות איכותיות לרכבים

לדגמי כננות אוטומטיות שעושות את עבודתן בזכות תיבת הילוכים הידראולית יש שיעורי סיבולת גבוהים. בנוסף, הם מכשירים פרקטיים שלא יעמיסו על רשת הרכב במהלך ההפעלה. זאת בשל העובדה כי אין צורך בכוח חשמלי להפעלתם. יש לציין שכדי שיחידה מסוג זה תפעל, יש להפעיל כל העת את מנוע הרכב. מתאימים לחלוטין לפינוי חירום של כלי רכב, הם יכולים לעמוד בעומסים גבוהים.

כננות הידראוליות מבוקשות בקרב נהגים שאוהבים נהיגת שטח. זאת בשל העובדה כי מכשירים אלה מסוגלים לפתח מאמץ משיכה גדול, ולבצע בצורה מושלמת את העבודה שהוקצתה להם בתנאים הקשים של החורף הרוסי. עם זאת, עלותם מעט גבוהה יותר בהשוואה לאנלוגים המצוידים במנוע חשמלי (כננות חשמליות).

Runva HWH080

מודלים איכותיים של כננות אוטומטיות מיוצרים תחת סימן מסחרי זה, הפופולרי הן בשוק המקומי והן בבינלאומי. למכשיר זה, בנוסף להרכבה איכותית, יש פונקציונליות טובה, כמו גם אינדיקטורים לחוזק גבוה. גם כשהוא שקוע במים, הוא יוכל להמשיך לעבוד ללא הפרעה.

מאמץ המשיכה המרבי של יחידה זו הוא 8 טון. צריכת השמן משתנה בין 15 ל -50 ליטר לדקה (תלוי בעומס). הוא מושלם בכבל עשוי פלדה חזקה שאורכו 32 מ 'וקוטרו 14 מ"מ. לצורך הידוק המכונית משתמשים ברגי M14 בכמות של 8 חתיכות. לחץ העבודה הוא 15 מגה פיקסל. המסה של מכשיר זה היא 130 ק"ג.

Runva HWH080

יתרונות:

 • מצויד במערכת בלימה אמינה ואיכותית;
 • מהירות הרמה טובה;
 • מושלם לרכבי שטח בינוניים עד גדולים;
 • נוכחות מעגל מגן מיוחד;
 • השלם עם כבל ארוך;
 • שונה במתיחה טובה.

חסרונות:

 • זה לא נוח להובלה;
 • משקל גדול;
 • עלות גבוהה מדי (מחיר 134,710 רובל).

ROCK RC - 1800 - H 8156 KG 9201 - 100199

יחידה הידראולית איכותית, המושלמת לשימוש ביתי ומקצועי כאחד. בשל מדדי המאמץ הטרקטיבי (8.156 ט '), ניתן להשתמש בדגם זה גם ברכבי שטח גדולים וגם במגוון ציוד מיוחד. כננת ה- ROCK RC - 1800 מסוגלת לשלוף במהירות מחול, בוץ, מים כמעט כל רכב שמשקלו אינו עולה על 8 טון. מצויד במערכת בלימה מיוחדת וכבל חזק באורך 22 מ '. משקל המכשיר הוא 70.5 ק"ג.

ROCK RC - 1800 - H 8156 KG 9201 - 100199

יתרונות:

 • כּוֹחַ;
 • היקף היישום (מתאים לרכבי שטח וציוד מיוחד);
 • זמינות מערכת בלימה איכותית;
 • סט שלם (מצויד בפלטת הרכבה, גלגלת רולר).

חסרונות:

 • עלות (110,500 רובל);
 • משקל (70.5 ק"ג).

LPG45I "באפלו"

כננת אוטומטית הידראולית תעשייתית, המצוידת בנוסף בתיבת הילוכים פלנטרית מיוחדת דו-שלבית. יש לו כוח משיכה גבוה (4545 ק"ג), כמו גם מהירות סלילה טובה של החבל על התוף. יחידה זו מושלמת לרכבי שטח גדולים.בנוסף הוא משמש גם בציוד מיוחד כזה כמו גרר. זה הושלם עם כבל פלדה שאורכו 26 מ ', הקוטר הוא 9.2 מ"מ. צריכת הנפט הממוצעת היא כ 60 ליטר לדקה. לחץ העבודה של דגם זה הוא 140 בר. מסת המכשיר היא 64.8 ק"ג.

LPG45I "באפלו"

יתרונות:

 • לא יומרני בשירות;
 • מתאים לרכבים מיוחדים;
 • בעל שבץ עבודה חלק;
 • לא עושה הרבה רעש;
 • צְפִיפוּת;
 • כוח טוב.

חסרונות:

 • עלות גבוהה (59,990 רובל);
 • צריכת שמן גבוהה.

סקירה של מיטב כננות מכניות המופעלות ביד

כננות מכוניות מסוג מכני פופולריות גם בקרב חלק מחובבי השטח. זאת בשל העובדה שמכשירים כאלה הם פשוטים בעיצובם, הם קלים לשימוש ואינם זקוקים למקורות חשמל נוספים (חשמל). בנוסף, בשל גודלם הקטן, מכשירים כאלה קלים להובלה בתא המטען של מכונית.

ביזון "מקצועי" 4 ט

זהו מכשיר קומפקטי, זול וקל משקל, עם רמת משיכה של 4 טון. מושלם לרכבי שטח קטנים, מכוניות וטרקטורונים. הוא כולל עיצוב חזק ומשקל נמוך (6.39 ק"ג בלבד). ארץ מוצא סין. מצויד בשלושה ווים וחבל באורך 3 מ '.

ביזון "מקצועי" 4 ט

יתרונות:

 • צְפִיפוּת;
 • קלות שימוש;
 • משקל נמוך;
 • רמת גרירה לא רעה;
 • עלות נמוכה (4323 רובל).

חסרונות:

 • כבל קצר;
 • העיצוב אינו מספק מערכת בלמים אוטומטית.

SKRAB 26435

כננת אוטומטית ניידת מכנית מסוג מנוף, המצוידת במנגנון משיכה גובר. התוף והמרכב של יחידה זו עשויים מסגסוגת אלומיניום. לנוחות שימוש רבה יותר, הוא מצויד בידית גומי. הוא הושלם בחבל חזק שאורכו 3.3 מ '. כוח המשיכה מגיע ל -4 טון. משקלו של דגם זה הוא 5 ק"ג.

SKRAB 26435

יתרונות:

 • ממדים;
 • משקל נמוך;
 • מחיר (3589 רובל);
 • מאמץ הגרירה הוא 4 טון;
 • קל ונוח להובלה.

חסרונות:

 • מצויד בשני ווים בלבד;
 • חבל קצר.

MATRIX (52225)

כננת יד מכנית ניידת זולה ותקציבית המושלמת למכוניות קטנות. מצויד בגלגל מחגר כפול. מחוון המשיכה של מכשיר זה הוא 4 טון. בהרמה הוא מסוגל להתמודד עם עומס שמשקלו אינו עולה על 1.6 טון. הוא הושלם עם כבל באורך עבודה של 2.8 מ '. משקל המכשיר הוא 5.95 ק"ג. ארץ מוצא: גרמניה.

MATRIX (52225)

יתרונות:

 • מבנה איכותי:
 • מתאים למכוניות קטנות;
 • ממדים;
 • נוכחות של גלגל מחגר כפול;
 • עשוי מחומרים איכותיים;
 • עלות (3400 רובל).

חסרונות:

 • כבל קצר.

טבלה השוואתית של מאפייני כננות רכב

שם, תיאורסוגמאמץ טרקטיבי (t)משקל (ק"ג)עלות (ברובלים)
קליבר אלבה - 1130חשמלי0.5654.58628
ROCK RP2000 9201 - 10000 - T חשמלי0.9076.58705
T-Max HEW - 9500 X כוח 12Bחשמלי4.3053656999
ROCK RES15000 9201 - 10009 חשמלי6.84659500
Avtospas LPE38V Rysak 12V W0831חשמלי3.54129699
Runva HWH080הידראולי8130134710
ROCK RC - 1800 - H 8156 KG 9201 - 100199 הידראולי8.15670.5110500
LPG45I "באפלו"הידראולי4.54564.859990
ביזון "מקצועי" 4 טמכני (ידני)46.394323
SKRAB 26435מכני (ידני)453589
MATRIX (52225)מכני (ידני)45.953400

בתנאי שטח שטח ומחוספסים, מכשירים כמו כננות רכב הם הכרחיים ומאפשרים לכם לצאת גם מהמצבים הקשים ביותר. בעת רכישת כננת אוטומטית, עליך לשים לב לאינדיקטורים הטכניים שלה, לרמת הביצועים. בנוסף, לפני רכישת יחידה כזו, מומלץ להשוות את מאפייני העיצוב שלה לנתונים הטכניים של המכונית עליה תשמש. אם אתה משתמש בכננת הרכב המוצגת בדירוג שלנו בחיי היומיום שלך, או אם אתה משתמש בדגם אחר, אנא שתף ​​אותנו בדעתך ובניסיון שלך בתגובות.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן