תוכנות האנטי-וירוס הטובות ביותר עבור Windows 2020

0

היום אפילו תלמיד בית ספר יודע שהדבר הכי לא נעים שיכול לקרות למחשב נקרא "וירוס". תוכנה זדונית החודרת למכשיר עלולה להוביל לא רק להידרדרות בפונקציונליות שלו, אלא גם לבעיות חמורות יותר - הרס קבצים, גניבת נתונים אישיים וסיסמאות, דליפת מידע, ועוד ועוד. ואם קודם היו שניים או שלושה אנטי-וירוסים לבחירה, היום יש הרבה מאוד כאלה. איך בוחרים נכון? עורכי האתר "best-iw.designuspro.com" הכינו עבורכם סקירה של מיטב האנטי-וירוסים ל- Windows לשנת 2020.

אנטי-וירוס - מה הטעם?

תוכנות זדוניות נקראות וירוסי מחשב. זה יכול לחדור לקוד של תוכניות צד שלישי, לאזור זיכרון המערכת ולגזרת האתחול בדיסק הקשיח. הוא יכול גם לשלוח עותקים משלו דרך ערוצי התקשורת הזמינים. זה האחרון חשוב במיוחד, מכיוון שהמשימה העיקרית של כל נגיף היא להתפשט כמה שיותר רחב ולהדביק כמה שיותר מכשירים. פונקציה נלווית של הנגיף היא שיבוש פעולת המכשיר.

בתורו, אנטי-וירוס הוא סוג נפרד של תוכניות מיוחדות שמטרתן לאתר וירוסים, לחסל אותם, כמו גם לשחזר קבצים נגועים ולנקוט באמצעי מניעה, כלומר למנוע הידבקות חוזרת.

בעזרת תוכניות וירוס נגנבים הנתונים האישיים של המשתמש, המחשב נשלט מרחוק, הנתונים נהרסים ואפילו מערכת ההפעלה נמחקת. ישנן תוכניות שלא תוכנתו על ידי המחבר שלהן לבצע פעולות זדוניות, אך גם תוכנה כזו עלולה להוביל לתקלות במחשב. כתוצאה מכך, אינטראקציה עם מכשיר כזה הופכת לקשה ואף מסוכנת עבור הנתונים המאוחסנים. בנוסף, נגיפים תופסים שטח אחסון וצורכים משאבי מערכת.

כל מכשיר - מחשב אישי, מחשב נייד, טאבלט, סמארטפון - עם חיבור לאינטרנט יכול "לתפוס" וירוס. כמו כן, תוכנות זדוניות יכולות לעבור ממכשיר אחד לאחר דרך כרטיס זיכרון וכונן הבזק.

איזה סוג של וירוסים יש?

המומחים המסוכנים ביותר מכנים סוסים טרויאניים ("סוסים טרויאניים"). המאפיין העיקרי שלהם הוא שהם מתחפשים לתוכנה חוקית רגילה (מהתוכנה האנגלית - תוכנה). כתוצאה מכך, המשתמש מתקין את התוכנה הזדונית במחשב שלו במו ידיו, מבלי שהוא מודע לסכנה.

סוסים טרויאניים כוללים גם תוכניות המבצעות מגוון פעולות לא מאושרות על ידי המשתמש, למשל, אוספות מידע אודות כרטיסי בנק, משתמשים במחשב כתורם משאבים על מנת להבטיח את פעולתן של פלטפורמות קריפטוגרפיות (כרייה), להשתמש במכשירי IP לביצוע סחר בלתי חוקי וכו '.

התוכנה הזדונית הנפוצה הבאה היא תולעי רשת.תולעים זוחלות באופן עצמאי ברשתות מחשבים מקומיות ועולמיות, פועלות באופן אוטונומי ולעיתים במצב אוטומטי לחלוטין. מנגנוני ההתקפה שלהם מסתכמים בשני סוגים - זיהוי וניצול נקודות תורפה במערכת ההפעלה המותקנת במחשב, או דחיפת המשתמש להפעלת התוכנה הזדונית. לרוב, תולעים מתפשטות באמצעות דואר זבל, כאשר משתמש, המעוניין לדעת את תוכן ההודעה שהתקבלה, פותח קובץ ובכך מדביק מחשב בווירוס.

ישנן גם שתי קטגוריות נוספות של נגיפים - וירוסים פולימורפיים והתגנבות.

הייחודיות של הראשון מורכבת משינוי מתמיד של קוד התוכנה של התוכנה הזדונית, למרות העובדה שגם ההליך ליצירת קוד חדש אינו יציב ומתוקן בכל מקרה חדש של זיהום.

נגיפי התגנבות מסתירים את נוכחותם באופן חלקי או מלא, מה שמקשה על איתור תוכנות זדוניות במערכת.

סיווג תוכנת אבטחה

כלים נגד תוכנות זדוניות מחולקים לסוגים הבאים:

 1. על פי שיטת הביצוע, תוכנה ותוכנה וחומרה נבדלים;
 2. לפי שיטת המיקום ב- RAM, התוכנה מחולקת לתושב ולא לתושב. הראשונים מתחילים לתפקד מיד לאחר הפעלת מערכת ההפעלה ובודקים מעת לעת את הקבצים במצב אוטומטי. אלה שאינם תושבים מושקים ישירות על ידי המשתמש או על פי לוח זמנים שנקבע;
 3. לפי מטרה (שיטת הגנה) ישנם:
 • גלאים (סורקים) - חפשו נוכחות של נגיף ב- RAM, כמו גם במדי אחסון פנימיים וחיצוניים. אם אותר, הודע למשתמש על כך.
 • מתחסנים - כאשר מתגלה וירוס, הם חוסמים את פעולתו, ומבצעים גם חיסון הוליסטי.
 • צגים - כמו גם סורקים, מופעלים יחד עם הפעלת מערכת ההפעלה ועוקבים באופן אוטומטי אחר מצב המערכת בזמן אמת.
 • פאגים / פוליפאגים - מחפש קבצים נגועים וכאשר נמצא, משגר את פרוטוקול ה"ריפוי ". פוליפאגים מסוגלים להסיר קודים זדוניים.
 • פילטרים - עוקב אחר פעילות ספציפית לנגיפים שנחקרו.
 • רואי החשבון נחשבים לאמינים ביותר מבחינת ההגנה. פעולתם מצטמצמת לשינון המצב הראשוני של המערכת, שבגללה מתגלה במהירות ההדבקה של המכשיר.
 1. על פי תחום היישום, נבדלים אנטי-וירוסים לשימוש אישי המומלצים לסוכנויות ממשלתיות וחבילות עסקיות.

כיצד לבחור אנטי-וירוס?

הקריטריונים העיקריים לבחירת מוצר מגן מצטמצמים לרשימה הבאה:

 • עֲלוּת;
 • יַצרָן;
 • הרכב החבילה;
 • נוחות השימוש;
 • איכות ההגנה.

כדאי לשקול בפירוט את כל אחד מהפרמטרים הללו.

העלות

אחד הקריטריונים העדיפים, מכיוון שמוצרים אנטי-וירוסים ניתנים לתשלום ובחינם. התקנה ושימוש בראשון אפשרי רק לאחר ביצוע התשלום המתאים עבור הקוד המפעיל את התוכנה. הליך הרכישה יכול להיות חד פעמי, כאשר התשלום מתבצע פעם אחת בלבד, או רגיל, כאשר הסכום שצוין על ידי היצרן נדרש בתדירות מסוימת. תקופת תוקף, עלות ותהליך התשלום עבור הרישיון שונים מיצרן ליצרן. ואיזו חבילה עדיף לקנות תלויה בגורמים רבים.

תוכנת אבטחה בחינם מופצת ללא עלות, ולכן כל אחד יכול להוריד אותה מאתר היזם ולהתקין אותה במחשב או במכשיר אחר. מידע על אופן התקנת התוכנה מכיל תיאור מפורט של המוצר המפורסם באתר היזם. כרגיל, ההתקנה מהירה ודורשת מאמץ מינימלי.

הן לתוכנות בתשלום והן בחינם יש את היתרונות והחסרונות שלהם, עליהם יידון להלן.

יַצרָן

אמינות מוצר התוכנה תלויה במפתח ובמוניטין שלו. הפופולריות של תוכנות של יצרנים מפורסמים בעולם נובעת מכך שיש להם ניסיון רב בתחום התכנות וזכו לאמון של רוב המשתמשים, מה שמוכיח את יעילות התוכנה שלהם.

עם זאת, חברות שפורסמו לא תמיד יכולות להציע חבילה איכותית; זה קורה כי הגנה עם מספר רב של נקודות תורפה מוצעת תחת מותג ידוע. אז אתה צריך להתמקד בביקורות משתמשים, ולא בשם מקודם.

במקרה זה, כיצד תוכלו לענות על השאלה "לאיזו חברה יש את האנטי-וירוס הטוב ביותר?"

מפתחי תוכנת האנטי-וירוס המובילים:

 1. מעבדת קספרסקי (רוסיה);
 2. ESET (סלובקיה);
 3. דוקטור ווב (רוסיה);
 4. סימנטק (ארה"ב);
 5. Bitdefender (רומניה);
 6. תוכנת AVAST (צ'כיה);
 7. פעולות אבירה (גרמניה);
 8. AVG Technologies (צ'כיה);
 9. מקאפי (ארה"ב);
 10. טרנד מיקרו (יפן).

תוכנה פופולרית מיוצרת על ידי קומודו (ארה"ב), G-Data Software AG (גרמניה), TeamViewer GmbH (גרמניה), MicroWorld Technologies Inc. (הודו), אגניטום בע"מ (רוסיה).

הרכב החבילה

תוכנת האבטחה האידיאלית למעשה צריכה להכיל מספר תוכניות, שכל אחת מהן תתקין הגנה ותבטיח אבטחה בנישת המערכת שלה. כך, למשל, אחד יפקח על דואר אלקטרוני, השני יפקח על אזור ההורדה, והשלישי יבדוק מעת לעת את זיכרון המחשב (לבקשת המשתמש ולוחות הזמנים).

צריך לזכור שגם טובי המגנים האנטי-וירוסיים יכולים להיות חסרי תועלת כאשר הם מתנגשים עם תוכנות אחרות הפועלות במכשיר. אינטראקציה אגרסיבית עלולה לגרום לכשל במערכת או להשעיה זמנית של התוכנה, מה שיוביל לפגיעות של המכשיר ולחדירת וירוסים.

נוחות השימוש

תוכנת אבטחה צריכה להיות נוחה וקלה לשימוש, וגם לא לדרוש מהמשתמשים כישורים מיוחדים. מוצר תוכנה שיוצר אי נוחות, שואל הרבה שאלות לא מובנות, או מכריח אותך לבצע פעולות מורכבות מגדיל את הסיכון שבמוקדם או במאוחר אדם יטעה. אם ניהול התוכנית שייך לקטגוריה של מורכבות מוגברת, אז תוכנה כזו אינה יעילה עבור מרבית המשתמשים.

איכות הגנה

רמת האבטחה של המחשב שלך תלויה בגורמים כגון:

 • מהירות גילוי האיום - ככל שמתגלה חדירת נגיף מהירה יותר, יינקטו צעדים מהירים יותר כדי לבודד אותו ולהסירו, ופחות יגרום נזק למערכת;
 • תדירות וסדירות עדכוני מסדי נתונים - מאגרי מידע הם קומפלקס מידע המאפשר לזהות וירוסים על ידי זיהוי האלגוריתם של פעולתם ומתאם אותו למידע שבמאגר. לכן, ככל שמאגרי המידע מתעדכנים לעתים קרובות יותר, התוכנה יעילה יותר;
 • היכולת "לרפא" את המכשיר הנגוע - הרופא באנטי-וירוס מסוגל לשחזר קבצים פגומים, וזה חשוב מאוד במקרים בהם, למשל, למידע המאוחסן אין עותקים;
 • הגנה ללא השפלה בביצועים - חלק ממוצרי האנטי-וירוס מעמיסים את המערכת בכבדות וגורמים להאטת המחשב.

שגיאות בבחירת תוכנית אנטי-וירוס

זה לא מספיק רק לבחור, להוריד ולהתקין את התוכנה במחשב האישי שלך. ראשית, עליך לבדוק את הפונקציונליות, כלומר לוודא שדרישות המערכת של תוכנת האבטחה תואמות את היכולות של מחשב מסוים. זה חשוב במיוחד במקרה של קניית מוצר מורשה, שכן אם התוכנית לא תפעל, הכסף יושלך לרוח. לכן, עליך לשים לב למאפיינים הטכניים העיקריים:

חֶדֶרמפרטיםהמלצות
1מִנוּיהמנוי כרוך בתשלום עבור היכולת להשתמש במוצר.
2רישיוןזה ללא הגבלה ומשולם רק פעם אחת. אך יחד עם זאת, תוספים ושדרוג למוצר מורשה לרוב נדרש לרכוש בנפרד.
3תקופת תוקף רישיוןהסכם הרישיון מציין את התקופה בה לקונה הזכות להשתמש במוצר. לאחר תאריך התפוגה יש לרכוש את הרישיון שוב.
4מספר המשתמשים ומספר המכשיריםההסכם קובע גם את מספר המשתמשים שמקבלים את הזכות להשתמש במוצר התוכנה ואת מספר המכשירים עליהם ניתן להתקין את החבילה.
5תדר מעבד מינימליהמפתחים מציינים את התדירות המינימלית של המחשב האישי (או מכשיר אחר), הדרוש להפעלת התוכנית בצורה נכונה.
6RAMכמות מסוימת של זיכרון RAM נדרשת להתקנה ולהפעלה נכונה.
7מרירות מערכת ההפעלהעומק הסיביות בו ניתן להתקין את התוכנה במחשב. נקבע לפי גרסתו. גרסת מערכת ההפעלה יכולה להיות 32 סיביות או 64 סיביות.
8זיכרון חופשילכל תוכנה יש "משקל" משלה, ולכן היא דורשת מקום. המפתחים מציינים כמה משקל התוכנית וכמה מקום פנוי נדרש לה.
9חומת אשהנוכחות של חומת אש מאפשרת לך לחסום משאבי אינטרנט לא רצויים או מסוכנים, וכן למנוע התקפות האקרים.
10כמה זהתוכניות אנטי-וירוס משתנות במחיר בהתאם ליצרן ולתוכן החבילה. בממוצע, עלות תוכנת אבטחה עם סט פונקציות סטנדרטי ממפתח איכותי היא 1,500 רובל לשנה להתקנה במכשיר אחד. תוכניות זולות מתומחרות בטווח של 1000 רובל. לאותה תקופה.

יתרונות וחסרונות

יתרונות אנטי-וירוס בחינם:

 • נוח ומובן לשימוש הודות לממשק שאינו עמוס בפונקציות ומודולים נוספים שלא תמיד נחוצים;
 • הם שוקלים פחות מעמיתיהם בתשלום ואינם תופסים מקום רב באחסון הפנימי;
 • יש להם דרישות נמוכות להספק המערכת ומתקשרים היטב עם ציוד תקציבי;
 • היתרון הגדול ביותר הוא שלא צריך לשלם עבורם.

חסרונות:

 • פונקציונליות מופחתת, ולפיכך מבחינת יעילות תוכניות התקציב נחותות לעיתים בתכניות בתשלום;
 • ביצועים נמוכים, מה שהופך את התוכנה החופשית לאטית יותר;
 • נוכחות של פרסום, בעזרתו מחזיר היצרן את עלויותיו לפיתוח מוצרים;
 • רישום, הנחוץ לעיתים באתר היזם. הליך הרישום שונה ולא כולם מסכימים לכך.

יתרונות ההגנה בתשלום פירושם:

 • עדכוני בסיסי נתונים קבועים, שבזכותם יש לתוכנה כלים עדכניים להתמודדות עם איומים שונים;
 • יש תכונות נוספות המרחיבות את הפונקציונליות של התוכנה;
 • הגדרות גמישות המאפשרות לך לחבר בדיוק את הפונקציות הדרושות למשתמש ספציפי;
 • חלק מהאנטי-וירוסים בתשלום אינם מוחקים אלא מחטאים קבצים נגועים.

חסרונות:

 • החיסרון העיקרי הוא שאתה צריך לשלם;
 • מגנים בתשלום עובדים לעיתים כוזבים על ידי חסימת אתרים שאינם נושאים דבר מסוכן;
 • הם שוקלים הרבה, ולכן יכולים לטעון את המערכת בכבדות, מה שהופך לבעיה מרכזית במכשירים בעלי צריכת חשמל נמוכה;
 • דרישות המערכת גבוהות למדי.

על מה אתה צריך לדעת?

יש מונח כזה כמו התקפות של אפס יום. הכוונה היא לאיומים לא ידועים וירוסים שנוצרו לאחרונה, אשר מפתחי תוכנות האבטחה טרם נתקלו בהם. זו הסיבה שעדיין לא נכללה תוכנה זדונית רעננה כזו במאגרי המידע או תוכנתה בתוכנת האבטחה, מכיוון שוירוסים חדשים נוצרים כל הזמן ונכנסים למאגרי המידע לאחר ההתקפה. לכן חשוב שמוצר התוכנה יהיה מוכן לשקף את האיומים הדחופים ביותר, שתלוי בתדירות עדכוני מסדי הנתונים.

דירוג אנטי-וירוסים איכותיים ל- Windows לשנת 2020

תוכנת אנטי-וירוס בחינם לשימוש פרטני

אנטי-וירוס בחינם Avast

יצרן: AVAST Software (צ'כיה)

מתאים ל- Windows 10 / 8.1 / 8/7

מערכת הפעלה סיבית: 32/34 סיביות

ממשק: רוסית / אנגלית

גודל: 7.4 Mb

תוכנת אבטחה למחשב שלך ממפתח ידוע, המופצת ללא עלות. יש לו את כל הפונקציות הדרושות כדי להבטיח הגנה מהימנה ומקיפה - הוא מבצע סריקה מלאה לאיתור פגיעויות במערכת, איתור וחסימת איומים (וירוסים, פישינג ותוכנות ריגול, כמו גם תוכנות כופר), מנתח התנהגות, מבודד קבצים חשודים ללימוד בענן, מפסיק מעבר לאתרי אינטרנט מזויפים, מניעת כניסת אימיילים חשודים לתיבת הדואר, בדיקת אבטחת חיבור ה- Wi-Fi, התקנת עדכוני תוכנה אחרים לשיפור האבטחה,מאבטח סיסמאות, מנקה את הדפדפן, יוצר גיבויים למקרים קריטיים.

דרישות מערכת: מעבד פנטיום 4, זיכרון RAM של 1 ג'יגה בייט, שטח פנוי בדיסק הקשיח בנפח 2 ג'יגה.

יתרונות:

 • סורק רב עוצמה שאף מוצא נגיפים מוצפנים;
 • פונקציונליות רחבה למדי;
 • סט כלים טוב;
 • תואם לפלטפורמות חלונות רבות ומסוגל לעבוד על ציוד עם מערכת ההפעלה Mac ו- Android;
 • עם פונקציה של הגנה מפני התקפות אפס יום;
 • שימוש נוח ופשוט;
 • עומס מינימלי על המערכת;
 • יותר תכונות מאשר מוצרים בחינם אחרים.

חסרונות:

 • תכונות כגון הגנה מפני תוכנות כופר, אנטי ספאם, חומת אש, הגנת מצלמות רשת זמינות רק בחבילת Avast Premium Security בתשלום;
 • שפע של פרסום;
 • התראות קופצות;
 • יכולות מוגבלות של מנהל הסיסמאות.

Avira Free Antivirus 2020

יצרן: Avira Operations (גרמניה)

מתאים לחלונות 7/8 / 8.1 / 10

מערכת הפעלה סיבית: 32/64 סיביות

ממשק: רוסית / אנגלית

גודל: 197 Mb

מוצר תוכנת מחשב מקיף ורבגוני המספק אבטחה ושליטה במכשירים בזמן אמת על חומת האש של Windows. משתמש בטכנולוגיות ענן להגנה מפני וירוסים, דיוג, תוכנות ריגול, כופר, מודעות, איומים מוצפנים, מעקב אחר דפדפנים, אתרים מסוכנים והורדות העלולים לפגוע במערכת. יש פונקציה "רשתות חברתיות", המאפשרת לך לעקוב אחר פעולותיו של הילד באינטרנט. יש גם כלי שנקרא Safe Shopping אשר יהפוך את הקניות המקוונות שלכם לבטוחות יותר.

דרישות מערכת: מערכת הפעלה ממיקרוסופט (כולל XP ו- Vista), זיכרון RAM של 2 ג'יגה בייט, כמו גם שטח פנוי בדיסק הקשיח של 2 ג'יגה-בייט וחיבור לאינטרנט.

יתרונות:

 • ניתן לחזק את ההגנה הבסיסית באמצעות יישומים ושירותים בחינם מבית Avira;
 • עדכונים אוטומטיים מתמידים;
 • טכנולוגיה היוריסטית (AHeAD) להגנה מפני התקפות אפס יום;
 • סיווג איומים;
 • סריקה מהירה;
 • נגד שורש;
 • הגנה מקיפה על האינטרנט;
 • יש גרסה לאנדרואיד;
 • ממשק פשוט ומושך;
 • המספר המינימלי של תוצאות חיוביות שגויות;
 • עומס נמוך על המערכת;
 • פונקציות מתקדמות.

חסרונות:

 • בקרת הורים אינה זמינה בגרסה הרוסית;
 • פרסום מתמיד של מוצרי Avira;
 • חלונות קופצים פולשניים.

קספרסקי חינם

יצרן: מעבדת קספרסקי (רוסיה)

מתאים לחלונות 8.1 / 8/7/10

מערכת הפעלה סיבית: 32/64 סיביות

ממשק: רוסית / שפה

גודל: 2.7 Mb

מוצר חינמי עם טכנולוגיות מבוססות ענן, Kaspersky Network Network. היא מציעה למשתמש שלה מערך פונקציות שלם, כולל אנטי-וירוס קבצים ודואר, VPN, ניטור פעילות, הגנה מפני איומי רשת ומגן אינטרנט. Kaspersky Free מספק הגנה בסיסית למחשב אישי ולפעולות משתמש באינטרנט. זה מתחיל עם הפעלת מערכת ההפעלה, נמצא באופן קבוע בזיכרון ה- RAM וסורק את כל אמצעי האחסון המחוברים, כמו גם קבצים שנפתחים, נשמרים ומופעלים במכשיר. כדי להגביר את רמת האבטחה, קספרסקי חינם מחבר את ה"ענן "וכדי להגן מפני האיומים המתקדמים ביותר, הוא משתמש בנתונים שהתקבלו מכל המשתמשים בתוכנה זו.

דרישות מערכת: לפחות 1.5 ג'יגה בייט של שטח דיסק פנוי, מעבד עם תמיכה ב- SSE2 לפחות 1 ג'יגה הרץ, חיבור אינטרנט יציב, Microsoft Internet Explorer 9.0 ומעלה, Microsoft Windows Installer 3.0 ומעלה.

יתרונות:

 • לעבוד על אותן טכנולוגיות כמו הגרסה בתשלום;
 • נוכחות של מקלדת על המסך;
 • אנטי פישינג;
 • שיעורי זיהוי תוכנות זדוניות גבוהים;
 • חיבור מאובטח כאשר הוא מחובר ל- Wi-Fi ציבורי;
 • הגנה על תוכניות מסרים מיידיים;
 • שליטה בתעבורת האינטרנט.

חסרונות:

 • דרישות מערכת רבות;
 • פונקציונליות מוגבלת.

360 אבטחה כוללת

יצרן: תוכנת Qihoo 360 (סין)

מתאים ל- Windows XP / Vista / 10 / 8.1 / 8/7

מערכת הפעלה סיבית: 32/64 סיביות

ממשק: רוסית / אנגלית

גודל: 82.1 Mb

אנטי-וירוס רוסי בחינם ממפתחים סינים, המציע הגנה מקיפה למחשב האישי מפני תוכנות זדוניות ואיומים. האבטחה מובטחת בזמן אמת, בזכות מנועי Avira ו- Bitdefender, טכנולוגיות ענן QVM II ו- 360 ענן יזומות.

באמצעות 360 סה"כ אבטחה, תוכלו לחנות באופן מקוון בקלות ולהוריד קבצים שונים. התוכנה מגנה על מצלמת הרשת, חוסמת את כל אתרי האינטרנט המסוכנים, בודקת כונני USB, מגנה על מסמכי מערכת ורישומים, פותרת נקודות תורפה, בודקת את אבטחת חיבורי ה- Wi-Fi, מנקה תוספים, מסירה קבצים זמניים ומייעלת את ביצועי המחשב. התוכנית מציעה גם את פונקציית תיקון המערכת. כלי זה נועד להערכה מקיפה והתאוששות מהירה של שינויים לא בריאים במערכת ההפעלה.

דרישות מערכת: זיכרון RAM - לא 512 מגה, מעבד 1.6 ג'יגה הרץ, שטח פנוי בדיסק הקשיח - 600 מגה.

יתרונות:

 • הגנה מקוונת ומחוצה לה;
 • שני סוגי הגנה - מקומי וענן;
 • עבודה בטוחה באינטרנט;
 • נוכחות של חומת אש;
 • צורכת מינימום משאבי מערכת;
 • לא מעכב את המערכת.

חסרונות:

 • שפע של פרסום;
 • חלונות קופצים שלא ניתן להשבית.

תוכנת אנטי-וירוס בתשלום

אנטי-וירוס ESET NOD32

יצרן: ESET (סלובקיה)

מתאים ל- Windows Vista / 10 / 8.1 / 8/7

מערכת הפעלה סיבית: 32/64 סיביות

ממשק: רוסית / אנגלית

גודל: 49.8 Mb / 54.4 Mb

מחיר ממוצע - 1000 רובל. לשנה למחשב אחד

קל להתקנה ולניהול תוכנה ידועה שמטרתה לספק הגנה בסיסית על מחשב ביתי מפני וירוסים, התקפות פישינג, סוסים טרויאניים, תולעים, תוכנות ריגול, תוכנות פרסום וערכות שורש. פותח על בסיס טכנולוגיית ThreatSense ושילוב של טכניקות היוריסטיות עם זיהוי חתימות מסורתי. כמו כן, נעשה שימוש בטכנולוגיות של ניתוח התנהגות בשילוב עם יכולותיו של פילטר רשת, המאפשר לחסום ולמנוע ניסיונות להשפעה חיצונית על המערכת. NOD32 מגלה ומסיר תוכנות זדוניות, מסנן תוכן אינטרנט, משחזר קבצים פגומים וחוסם אתרים וקישורים מסוכנים.

קיימת גרסת Boxed של ESET NOD32 לשימוש אישי עם תקופת תוקף של עד 12 חודשים, המיועדת לשלושה מכשירים. בעת חידוש הרישיון שנרכש תקופת התוקף היא 20 חודשים.

דרישות מערכת: כדי להתקין את התוכנית תזדקק לשטח של 55 מגה-בייט בדיסק הקשיח ומעבד Intel או AMD (32 bitx86 ו- 64 bitx64).

יתרונות:

 • פועל ב- Mac OS של לינוקס;
 • הגדרות נוחות;
 • קלות שימוש;
 • חישוב איומים יזום ומדויק;
 • מספר שיטות אימות;
 • מהירות עבודה גבוהה;
 • ניטור פעילות;
 • הגנה על מידע אישי;
 • פונקציונליות רחבה.

חסרונות:

 • צורכת משאבים רבים;
 • חיובי כוזב.

מרחב אבטחת אתרים לחלונות

יצרן: דוקטור ווב (רוסיה)

מתאים ל- Windows Vista / 10 / 8.1 / 8/7

מערכת הפעלה סיבית: 32/64 סיביות

ממשק: רוסית / אוקראינית / אנגלית

גודל: 498 Mb

מחיר ממוצע - 1300 רובל לשנה למחשב אחד

מדובר בתוכנה מקיפה הכוללת אנטי-וירוס, צג HTTP, אנטי-דואר זבל, בקרת הורים, מחסום נגד מעללים ותוכנות כופר, ומנתח פעילויות. Dr.Web מונע אובדן נתונים על ידי גיבוי שוטף של כל קבצי המשתמשים, מבטיח סודיות על ידי חסימת מצלמת הרשת והמיקרופון, מנטר כונני USB ושולח קישורים חשודים לענן לסריקה בארגז החול. זה גם מגן על המשתמש מפני גניבה (נתונים אישיים, סיסמאות, כסף באמצעות בנקאות באינטרנט), הונאה, ניצול פרצות תוכנה, אובדן נתונים ומידע, יירוט ומעקב אחר המכשיר. לטענת הרוכשים, מדובר באחד המוצרים הטובים ביותר במגזר שלו.

אנטי-וירוס זמין בגרסת אריזות לשימוש פרטני עם תקופת תוקף של 24 חודשים עבור שני מכשירים.

דרישות המערכת: זיכרון פנוי - לפחות 512 מגהבייט, חיבור לאינטרנט, תמיכה במעבד לפקודות i686.

יתרונות:

 • עדכון מתמיד של מאגרי מידע;
 • מחטא תוכניות וקבצים נגועים;
 • הופך את האינטרנט לבטוח;
 • מצויד בחומת אש;
 • בעל פונקציונליות רחבה;
 • המספר המינימלי של תוצאות חיוביות שגויות;
 • אבחון של הדיסק הקשיח וה- RAM;
 • הרישום המלא ביותר של תוכנות זדוניות;
 • הגדרות ברורות ופשוטות;
 • ניסיון בחינם זמין.

חסרונות:

 • התנגשויות עם תוכנות אנטי-וירוס אחרות;
 • ישנם כשלים שמומחים משייכים לתהליך עדכון מסד הנתונים בפלטפורמת ההפעלה Windows XP.

ביטחון מלא ביטחון

יצרן: Bitdefender (רומניה)

מתאים ל- Windows XP / 10 / 8.1 / 8/7 / Vista

מערכת הפעלה סיבית: 32/64 סיביות

ממשק: רוסית / אנגלית

גודל: 11.2 Mb

מחיר ממוצע - 2000 רובל לשנה למחשב אחד

תוכנית מקיפה המצוידת בחומת אש דו כיוונית והגנה מוגברת על נתונים אישיים. הוא מאופיין במנוע רב עוצמה המונע חדירת תוכנות זדוניות וכופר. טכנולוגיית סריקה מתקדמת בודקת במהירות את המערכת מפני נזק, וביצועים גבוהים מאפשרים לך להגיב במהירות לאיומים. כל חיבורי האינטרנט מנוטרים, אבטחה מלאה מובטחת כאשר הם מחוברים ל- Wi-Fi, והגנת רשת רב-שכבתית כוללת פונקציות כמו חסימת משאבים מסוכנים, דפדפן מבודד, תשלום אלקטרוני עבור בנקאות מאובטחת ורכישות מקוונות.

יתרונות:

 • יש גרסת ניסיון למשך 30 יום;
 • פונקציונליות רחבה;
 • שילוב ענן;
 • בקרת הורים;
 • שליטה ופיקוח אקטיביים על התנהגות;
 • גלישה בטוחה באינטרנט;
 • היכולת לשחזר קבצים;
 • הגנה על רשתות חברתיות;
 • מנהל סיסמאות;
 • מצב טייס אוטומטי;
 • ניתוח סיכונים;
 • מגרסת קבצים.

חסרונות:

 • ממשק לא מאוד ידידותי למשתמש;
 • מחיר גבוה.

AVG שרת קבצים מהדורה עסקית

יצרן: AVG Technologies (צ'כיה)

מתאים ל- Windows XP / Vista / 7/8 / 8.1 / 10 / Server 2008 / SBS 2011 Standart

מערכת הפעלה סיבית: 32/64 סיביות

ממשק: רוסית / אנגלית

גודל: 282 Mb

מחיר ממוצע - 1000 רובל / למכשיר אחד למשך שנה

חומר תוכנה עם ממשק בשפה הרוסית מקטגוריית האנטי-וירוסים הארגוניים, המתאים הן לפלטפורמות Windows והן ל- MacOS. זהו כלי כולל מקיף לאבטחת עסקים קטנים והגנה על שרתים מפני וירוסים והתקפות רשת. שייך למחלקת מוצרים כגון AVG Business Security. הם משתמשים בטכנולוגיית הענן, בתוספת אלגוריתם לגילוי איומים שבנוי על בינה מלאכותית. כלי CyberCapture מאפשר לך לזהות ולשלוח קבצים חשודים למעבדה לצורך מחקר וניתוח, והגנה על השרת תבטיח את נגישותו מפני התקפות האקרים. פונקציית השלט רחוק מאפשרת ל sysadmins להתאים מרחוק את פעולת התוכנית - לעדכן, להגדיר, לבדוק.

דרישות מערכת: חיבור לאינטרנט להפעלה ולעדכון התוכנית, מסך ברזולוציה של 1024x768 פיקסלים, וכן גרסאות של MS SharePoint Services 3.0 ומעלה, MS SharePoint Server 2010 ואילך.

יתרונות:

 • גרסת ניסיון למשך 30 יום זמינה;
 • הגנה אמינה אפילו נגד התוכנה הזדונית החדשה;
 • אבטחת עסקאות כסף ומידע אישי;
 • תמיכה בחינם;
 • סריקה חכמה;
 • מחיקת קבצים מעבר לשחזור.

חסרונות:

 • אין חומת אש;
 • אין פונקציית סריקת קישורים;
 • ללא אנטי ספאם.

טיפים: כיצד להשבית את האנטי-וירוס שלך?

הגרסאות האחרונות של מערכות ההפעלה של מיקרוסופט - Windows 10/8 / 8.1 מאופיינות בכך שיש להן אנטי-וירוס מובנה - Windows Defender או Windows Defender. התוכנית פועלת כברירת מחדל ואינה מספקת את ההגנה החזקה ביותר, אך עדיין מפני תוכנות זדוניות. בעבר, Windows Defender הצליח בצורה לא טובה במבחנים והחמיץ איומים רבים. אך בשנים האחרונות זה השתפר משמעותית. ובכל זאת, משתמשים רבים בוחרים להתקין תוכנת אבטחה של צד שלישי. כאשר הם מותקנים, רוב האנטי-וירוסים המודרניים משביתים את Defender באופן אוטומטי. אך זה לא תמיד קורה ולעיתים תוכניות נקלעות לקונפליקט ולכן עליכם להשבית את הקושחה באופן ידני.

איך לעשות את זה?

ישנן שתי דרכים - שימוש בעורך הרישום ודרך ממשק Defender.האפשרות הראשונה היא כיבוי קבוע, השנייה היא זמנית.

שקול אפשרות כיבוי קבועה.

 1. הדבר הראשון שיש לעשות הוא להפעיל את תוכנית העוזר הפעלה על ידי לחיצה על מקשי Windows + R.
 2. ואז הזן את הפקודה "Regedit" בשורת החלון שנפתח ולחץ על "Enter".
 3. לאחר מכן העתק את הנתיב "מחשב \ HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ Windows Defender" והדבק אותו בשורה של תיבת הדו-שיח. לחץ אנטר".
 4. צור "פרמטר DWORD (32 סיביות)" חדש בעורך הרישום ושמו "DisableAntiSpyware". לחץ עליו באמצעות לחצן העכבר הימני ובחר בפקודה "שנה". בחלון שנפתח, הגדר 1 בשורה "ערך" ולחץ על "אישור".

את כל. Windows Defender מושבת כעת.

אם יש לך ניסיון בשימוש באנטי-וירוסים המתוארים בדירוג, או בתוכנות מעניינות יותר, ספר לנו על כך בתגובות.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *