האנטנות הטובות ביותר לטלוויזיה דיגיטלית לשנת 2020

0

במשך למעלה מ -15 שנה הטלוויזיה הייתה חלק בלתי נפרד מחייהם של האנשים המודרניים ביותר. לאחרונה חל מעבר פעיל משידור טלוויזיה אנלוגי לדיגיטלי. לכן, כיום שאלת בחירת האנטנה לטלוויזיה רלוונטית מתמיד. היתרון של טלוויזיה דיגיטלית DVB - T2 היא שהיא מאפשרת לך לצפות בערוצי טלוויזיה באיכות הרבה יותר טובה.

ישנם מגוון רחב של מכשירים ומכשירים המאפשרים צפייה בשידורי טלוויזיה בפורמט דיגיטלי. הם נבדלים זה מזה הן בטווח התדרים המתקבלים והן בסוג הגברת האות. עורכי האתר "best-iw.designuspro.com" התכוננו לתשומת לבכם, תוך התחשבות בעצות, המלצות וביקורות של רוב הקונים, דירוג של דגמי האנטנה הטובים ביותר לטלוויזיה דיגיטלית.

סוגים

כיצד לבחור אנטנת טלוויזיה, איזו חברה טובה יותר, מהם קריטריוני הבחירה העיקריים? לפני שרוכשים מכשיר כזה לצפייה, קודם כל, עליכם להחליט על התנאים בהם ישמש אותו. באופן מקובל, כל האנטנות המיועדות לצפייה בטלוויזיה שונות זו מזו:

 1. מקום ההתקנה, השמה. ישנם דגמים פנימיים וחיצוניים (חיצוניים).
 2. סוג ההגברה של האות הנכנס. משתמשים במכשירים פעילים ופסיביים.
 3. טווח התדרים שהתקבלו. ישנם מכשירים לכל הגלים והטווח.

אילו אנטנות יש, איזו מהן עדיף לקנות, מה לחפש כשבוחרים? אנטנה פנימית היא מכשיר שתוכנן במיוחד לשימוש יומיומי בפנים. עם זאת, יש לציין כי רצוי להשתמש בו רק כאשר למקור שידורי הטלוויזיה הנכנס יש רמה יציבה וגבוהה מספיק. כדי לא לטעות בבחירה, יש לציין כי מומלץ לרכוש מכשירים כאלה לשימוש ביתי עבור אנשים המתגוררים בסמוך למגדלי טלוויזיה (המרחק מהמגדל לא יעלה על 3-5 ק"מ).

מודלים חיצוניים, או כפי שהם נקראים גם חיצוניים, הם בעלי מאפייני קליטה גבוהים. ככלל, הם משמשים באופן פעיל בדירות, בתים פרטיים ובתי כפרי, בדאצ'ות הממוקמות בערים ומחוצה לה. הם מאפשרים לך לקבל תמונת טלוויזיה יציבה למרחק רב.

מכשירים פסיביים אינם מצוידים במגברי טלוויזיה לטלוויזיה. אין צורך לספק להם כוח נוסף. הגברה של גלי הטלוויזיה הנכנסים מסופקת על ידי העיצוב שלהם.

אנטנות אקטיביות מצוידות בנוסף במגבר מאוזן מיוחד. החשמל מסופק אליו, המסופק באמצעות כבל ממתאם מיוחד (יחידת ספק כוח) או ממקלט דיגיטלי בשימוש. דגמים כאלה המשמשים בבית מסוגלים לספק צפייה איכותית ויציבה בערוצי הטלוויזיה המשודרים גם באזורים אלה שבהם מכשירים פסיביים מסרבים לעבוד.

נעשה שימוש במכשירי טווח כאשר יש צורך ללכוד רק גלי מטר (MW) או גלי דצימטר (UHF).יש לציין כי הטלוויזיה המשודרת בפורמט DVB - T2 פועלת רק בתחום אורך הגל של הדצימטר. לכן, מומלץ להשתמש במכשירי הלהקה כדי לצפות בטלוויזיה כזו. העיצוב של דגמי כל הגלים מאפשר לך לעבוד בשני הטווחים - MV ו- UHF. לכן, הם משמשים לצפייה בשידורים דיגיטליים ואנלוגיים.

תשומת הלב! הכבל הוא אחד החלקים החשובים ביותר בכל מערכת קליטת טלוויזיה. בכבלים שידור השידור שהתקבל והמוגבר של ערוץ הטלוויזיה אבד. לכן, אם משתמשים בכבל ארוך לחיבור, עליכם קודם כל לשים לב למאפייני האיכות שלו. הוא לא אמור להתפוצץ כשנחשף לטמפרטורות נמוכות וגבוהות. רוב המומחים ממליצים להשתמש בכבלים עשויים נחושת ולא אלומיניום.

האם אני צריך לקנות מגבר

מגבר לאנטנות טלוויזיה הוא מכשיר זול יחסית שזמין כמעט לכולם. נכון, יש לציין שלא בכל המקרים קיים צורך דחוף לשימוש בו. לדוגמא, אם המכשיר מקבל באופן מושלם את השידור הנכנס של ערוץ טלוויזיה ללא מגבר ומספק תמונה טובה, אז אין צורך לרכוש אותו.

אתה יכול להחליט אם אתה זקוק למגבר באופן אמפירי. לשם כך, עליך לחבר לטלוויזיה דגם המצויד במגבר כזה. אם איכות התמונה השתפרה לאחר חיבור כזה, אז כדאי שתחשבו על רכישת מכשיר כזה.

קריטריוני בחירה עיקריים

ישנם מספר מאפיינים עיקריים שעליך לשים לב אליהם, ראשית כל, בעת בחירת אנטנת טלוויזיה לצפייה בטלוויזיה דיגיטלית. במהלך הבחירה של מכשיר כזה, עליך להכיר:

 1. עם סוג ההידוק המשמש (פנימי או חיצוני). ככלל, מכשירים המיועדים לשימוש פנימי גרועים יותר בתפיסת שידורי טלוויזיה נכנסים. עם זאת, הרבה יותר קל להתקין אותם בעצמך, במו ידיך.
 2. היכולת לקבל אות גל. מכשירים בעלי יכולת קבלת גל זו מסוגלים לאסוף מספר גדול יותר של ערוצי טלוויזיה.
 3. סוג צריכת החשמל (רשת או סוללה נטענת). הרוב המכריע של המכשירים משתמשים ברשת כמקור חשמל. עם זאת, ישנם מכשירים עצמאיים הניתנים להפעלה באמצעות סוללות.
 4. הגברה של האות הנכנס.

כמו כן, בבחירה מומלץ לשים לב לשטח בו ישמש את המכשיר, ולנוכחות מכשולים שונים (עצים, בתים). לדוגמא, אם אין מכשולים לשידור הטלוויזיה הנכנס, או אם אדם גר על גבעה, תוכלו לרכוש מכשיר פשוט יותר (פסיבי) לגישה לטלוויזיה דיגיטלית.

האנטנות הטובות ביותר לטלוויזיה דיגיטלית לשנת 2020

מספר רב של חברות עוסקות בפיתוח וייצור של אנטנות טלוויזיה. ראוי לציין שלא כל הדגמים המיוצרים תחת מותגים פופולאריים בשוק מתאימים לעבודה עם תקנים מקומיים להעברה, קבלת נתונים והעתקת טווחי תדרים. בבחירת הדגמים האיכותיים ביותר לקבלת טלוויזיה דיגיטלית נלקחו בחשבון הפרמטרים הבאים:

 • מפרטים;
 • היחס בין קריטריונים כמו מחיר / איכות;
 • ביקורות וייעוץ צרכנים;
 • פוּנקצִיוֹנָלִי;
 • דֵרוּג.

איפה אפשר לקנות אנטנת טלוויזיה, כמה זה עולה? אתה יכול לקנות מכשיר כזה הן בחנויות מתמחות והן בחנויות מקוונות על ידי הזמנתו באופן מקוון. ראוי לציין כי דגמים ממותגים הם מעט יקרים יותר. כמו כן, העלות של מכשירים כאלה תלויה בסוגם (פנים, חיצוני, פס רחב), נוכחות של מגבר ופרמטרים טכניים.

האם אני יכול להכין אנטנה לטלוויזיה בעצמי ואיך לעשות זאת? כיום באינטרנט תוכלו למצוא חישובים רבים, ציורים והוראות מפורטות, שבזכותם תוכלו להכין אנטנת טלוויזיה בעצמכם.עם זאת, ברוב המקרים, כפי שעולה מהפרקטיקה, זה הרבה יותר זול וחסכוני לרכוש אותו בשוק.

סקירה של מיטב הדגמים של אנטנות מקורה לטלוויזיה דיגיטלית

אנטנות מקורות מסוגלות לפעול בטווחי מטר ודצמימטר. הם מקבלים יציבות שידורי טלוויזיה נכנסים במרחק של לא יותר מ -30 ק"מ ממגדל הטלוויזיה. עם זאת, יש לציין כי יש להם מגבלות מסוימות על קליטת גלי טלוויזיה נכנסים. הם צריכים להיות מוגדרים לפני השימוש.

היתרון של מכשירי חדר כאלה הוא הקומפקטיות שלהם, העלות הנמוכה שלהם וקלות ההתקנה. במידת הצורך, ניתן להעבירם במהירות למיקום אחר בחדר ולהתקינם מחדש. אחת המובילות בשוק אנטנות מקורה, המשמשות לקליטת טלוויזיה דיגיטלית, היא חברת REMO.

REMO BAS - 1318

תקציבית, הדגם הזול ביותר של אנטנה מקורה לטלוויזיות של היצרן הפופולרי REMO. מצויד במגבר ומסוגל לעבוד עם פורמטי שידור אנלוגיים ודיגיטליים (DVB - T, DVB - T2). יש לו עיצוב מקורי לא סטנדרטי ומידות קומפקטיות. הבית מורכב מחומרים פולימרים שקופים רדיו שאינם משפיעים לרעה על מאפייני תדר הרדיו של המכשיר.

דגם פופולרי זה לשימוש פרטני מצויד בנוסף בסוגר קיר שבזכותו ניתן להתקין אותו במהירות על הקיר ליד החלון. מסוגל לבצע את עבודתו בטמפרטורות הבאות: בין -45 ל +40 מעלות צלזיוס. טווח הטמפרטורה בהפעלה ב -100% לחות אוויר הוא +25 מעלות צלזיוס. כמו כן, מכשיר זה מצויד בכבל (5 מ 'אורך) ואספקת חשמל. לצורך פעולתו, אינך צריך להשתמש בהתקני התאמה נוספים. טווח העבודה של REMO BAS - 1318: VHF (רווח 30 dB) ו- UHF (רווח 31 dB).

REMO BAS - 131

יתרונות:

 • ציוד טוב;
 • צְפִיפוּת;
 • קל להתקנה;
 • משקל קל (1.5 ק"ג);
 • מחיר סביר (העלות הממוצעת של המכשיר היא 965 רובל);
 • נוכחות של מגבר;
 • היכולת לקבל טלוויזיה דיגיטלית ואנלוגית כאחד.

חסרונות:

 • כדי להשתמש, אתה צריך להיות מחובר לרשת החשמל, וזה לא תמיד נוח;
 • רדיוס קטן, מרחק קליטת אות.

AV לווין כללי - 962A

משמש לקליטת תוכניות טלוויזיה המשודרות בפורמטים דיגיטליים ואנלוגיים. מבצעת עבודה בטווח גלי מטר ודצימטר. בנוסף מצויד במגבר מובנה מיוחד. הודות לפונקציה המיוחדת של התאמת רווח אותות ידני, ניתן להשתמש במכשיר זה לצפייה בערוצי טלוויזיה דיגיטליים גם במרחקים ארוכים מתחנת השידור המשדרת טלוויזיה (טווח הקליטה הוא עד 20 ק"מ).

יש לו עיצוב פשוט ואמין, הוא משולב בצורה מושלמת כמעט עם כל הדגמים הקיימים של מקלטי טלוויזיה. בנוסף, יש לציין כי ניתן להשתמש במכשיר זה גם להאזנה לתחנות רדיו, מכיוון שהוא עובד גם ברצועת ה- FM.

הלוויין הכללי AV-962A מצויד במחוונים המאפשרים לפקח על מצב ההספק ולהתאים את רווח האות הנכנס. רמת הרווח המקסימלית היא לא יותר מ -30 dB. נתון הרעש הוא 3 dB. פרמטרי התנגדות הפלט הם 75 אוהם. רשת (220V) משמשת כמקור חשמל. מסופק עם כבל (1.5 מ ').

AV לווין כללי - 962A

יתרונות:

 • פוּנקצִיוֹנָלִי;
 • היכולת להתאים באופן עצמאי את רווח האות;
 • צְפִיפוּת;
 • עלות (מחיר המכשיר הוא כ 990 רובל);
 • זמינות מדדי בקרה.

חסרונות:

 • רדיוס קבלה (במרחק ניכר מהמשדר, קשה לתפוס את האות);
 • כבל קצר;
 • המגבר קשה להתקנה.

HARPER ADVB - 2969

מכשיר אקטיבי וקומפקטי האידיאלי להתקנות פנימיות. מקבל אותות בטווחי מטר ודצימטר.מושלם לקבלת שידורי טלוויזיה המשודרים בפורמט דיגיטלי DVB - T2. מצויד במארז מקורי מפלסטיק שחור מבריק. על פני הגוף ישנן 2 אנטנות טלסקופיות, כמו גם וסת מיוחד המאפשר לשלוט בכוח האותות הנכנסים. הרווח הוא 30 dB. נתון הרעש הוא 3dB. אספקת החשמל משמשת לאספקת חשמל (220V). מסופק עם כבל 1 מ '.

HARPER ADVB - 2969

יתרונות:

 • עלות מקובלת (714 רובל);
 • צְפִיפוּת;
 • קל להתקנה;
 • מראה אלגנטי;
 • אפשרות לוויסות עצמי של כוח המגבר.

חסרונות:

 • כבל החשמל קצר מדי;
 • קבלת רגישות (כדי לקבל אות יציב, עדיף להשתמש בו ליד המשדר).

דירוג של דגמים איכותיים של אנטנות חיצוניות (חיצוניות) לקליטת טלוויזיה דיגיטלית

דגמי חוץ, בשל עיצובם, הם בעלי הספק גבוה והם מסוגלים ללכוד שידורי טלוויזיה במרחק של עד 50 ק"מ מהמשדר. בעת בחירת דגמים כאלה, עליך לקחת בחשבון נוכחות של מגוון מכשולים העלולים להתעורר במהלך קבלת ערוצי הטלוויזיה. בדרך כלל, מכשירים כאלה מסוגלים לקבל שידורי טלוויזיה גם למרחקים ארוכים. עם זאת, במקרה זה, מומלץ לשים לב לדגמים המצוידים במגבר מיוחד.

דלתא Н311А1

הטוב ביותר, לטענת הקונים, אנטנת טלוויזיה כיוונית לכל הגלים, המצוידת בנוסף במגבר פס רחב ומסוגלת להרים אפילו אות חלש. גם במכשיר זה יש יחידת אספקת חשמל מיוחדת עם מפריד. במרחק של עד 40 ק"מ מהמשדר הקרוב ביותר, דלתא H311A1 קולט באופן מושלם אותות נכנסים. יש לציין כי המגבר שדגם זה מצויד בו מסוגל להגביר רק את האותות של ערוצי UHF.

דלתא H311A1 יכולה לבצע את עבודתה הן בדצימטר והן בתחום המטרים. רמת הרווח של אות UHF הנכנס היא 20.5 dB. רמת פעולת המגן היא 12 dB. סוג העיצוב של דגם זה הוא 2 ב -1 (הוא מורכב מוויברטור מיוחד ואנטנת גל). כל האלמנטים המבניים עשויים פלדה ומצופים בנוסף בשכבת צבע. המחברים שמגיעים עם דלתא H311A1 מגולוונים. אורכו המורכב הוא 83 ס"מ ומשקלו 1.6 ק"ג.

דלתא Н311А1

יתרונות:

 • עלות מקובלת (1,024 רובל);
 • רדיוס קבלת אות טוב;
 • נוכחות של מגבר;
 • סט שלם (מסופק עם תושבות);
 • מידה קטנה.

חסרונות:

 • מגביר את אות UHF בלבד;
 • לא מתאים להתקנה פנימית.

GODIGITAL AV 6520 פעיל עם מגבר

זהו מכשיר פעיל בחוץ שמבצע את עבודתו בתחום הדצימטר. באמצעותו ניתן לקבל אותות דיגיטליים ואנלוגיים (DVB - T2, UHF). דגם זה מצויד במגבר בעל רעש נמוך ועוצמה גבוהה. להפעלת מגבר זה (5V), תוכלו להשתמש במקלט דיגיטלי DVB - T2. טווח הקליטה של ​​שידורי טלוויזיה דיגיטלית של דגם זה הוא כ -110 ק"מ. הרווח של האות הנכנס הוא 44 dB. יש אפשרות להתאמה עצמית של הרווח.

GODIGITAL AV 6520 פעיל עם מגבר

יתרונות:

 • קולט באופן מושלם אותות בכל תנאי מזג האוויר;
 • רדיוס קבלה מרשים;
 • נוכחות של מגבר פעיל.

חסרונות:

 • עלות (2090 רובל);
 • עיצוב מגושם.

לוקוס מרידיאן 07AF טורבו

רחוב, פופולרי בקרב דגם הצרכנים, המצויד במגבר. כל האלמנטים המבניים עשויים אלומיניום. באמצעותו ניתן לקבל טלוויזיה דיגיטלית ואנלוגית. סוג החיבור המשמש: מחבר F. מצויד במגבר מאוזן מיוחד, המגדיל משמעותית את טווח הקליטה שלו. רמת הרווח היא 30 dB, נתון הרעש הוא 0.7 dB. ספק הכוח דורש מתח 5 וולט (לא מסופק עם ספק הכוח).במידת הצורך, מומלץ להשתמש במזרקי חשמל השייכים לסדרת LI.

לוקוס מרידיאן 07AF טורבו

יתרונות:

 • עלות מקובלת (520 רובל);
 • החומר ממנו עשוי המבנה הוא אלומיניום;
 • מגבר חזק;
 • קבלת טלוויזיה אנלוגית ודיגיטלית.

חסרונות:

 • קשה לעלות על הקיר;
 • ציוד רזה.

מאפיינים השוואתיים של אנטנות לטלוויזיה דיגיטלית

שם, תיאורסוג ההקצאהרווח אות (dB)עלות (ברובלים) 
REMO BAS - 1318פְּנִימִי30965
AV לווין כללי - 962Aפְּנִימִיעד 30990
HARPER ADVB - 2969פְּנִימִילא יותר מ -30714
GODIGITAL AV 6520 פעיל עם מגברחיצוני442090
לוקוס מרידיאן 07AF טורבוחיצוני30520
דלתא Н311А1חיצוני20.51024

בעת בחירת אנטנה לקבלת תוכניות טלוויזיה, יש צורך לקחת בחשבון כמה ניואנסים. לדוגמה, קודם כל, אתה צריך לשים לב לסוג, כמו גם לטווח הפעולה של מכשיר כזה. מומלץ לרכוש גם דגמים המצוידים בפונקציית הגברת אות. אם יש לך ניסיון בשימוש באנטנות המוצגות בדירוג שלנו, או אם אתה משתמש בדגם אחר לצפייה בערוצי טלוויזיה בפורמט DVB - T2, אנא שתף ​​אותנו בדעתך בתגובות.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *