T מיטב מנהרות אנאליות ותקעי חור לשנת 2020

0

תשומת לב! המאמר מיועד לקוראים שהגיעו לגיל 18!

בחברה המודרנית, לא נהוג לדון בפרטי חיים אינטימיים, מעדיפים מין מסורתי. עם זאת, נעל טענת סקסולוגים ופסיכולוגים, הרצון להתנסות בתחום זה הוא תהליך נורמלי לחלוטין שיעזור לאדם להפוך את חייו האינטימיים למגוונים ולהביא הנאה מרבית. אין שום בושה שאדם מבוגר מעדיף להשתמש בשיטות סיפוק לא סטנדרטיות, לא.

עורכי האתר "best-iw.designuspro.com" הכינו עבורכם דירוג של המנהרות והתקעים האנאאליים הטובים ביותר עם חור לשנת 2020.

האם אתה זקוק לשיטות לא סטנדרטיות

בשל העובדה שאדם נאמר לו כל חייו: כיצד לעשות זאת נכון ומה אסור, האינדיבידואליות שלו אבודה. לכן, כשהוא עובר לבגרות, הוא לא חווה סיפוק רב בתחום האינטימי. כמובן שהפעמים הראשונות נראות בלתי נשכחות, אך עם הזמן הכל הופך לשגרתי. ואם המחצית השנייה אינה תומכת בהשקפות חדשניות ומקפידה על שמרנות, אז "בן הזוג לחיים" מתחיל לחפש דרכים אחרות. ולא תמיד הם ישויכו לבגידה בלבד. אחרי הכל, אם המוח אינו מקבל אנדורפינים, אז התוקפנות, פרימיטיבית ובלתי מרוסנת, באה לידי ביטוי לאורך זמן. לכן, חשוב להתייחס לאזור האינטימי בהבנה, כמו גם לחנך את עצמך כל הזמן בתחום זה כדי למנוע מצבים מביכים.

כיום מגוון צעצועי המין עשיר כתמיד. כל אחד יכול לקנות מוצר ולהשתמש בו. שירותים מסוימים מבטיחים אנונימיות כדי שלא יהיו למשתמשים שום בעיות. מכיוון שהחברה אינה מקבלת סטייה מהנורמה ותלווה את החדש בכידונים. סקסולוגים מנוסים יודעים את הסיבה להתנהגות זו בקרב ההמונים - בורות מינית.

צריך להבין שמומחים לא קוראים להשתמש בלי מחשבה בכל דבר, אנשים צריכים להחליט בעצמם מה הם אוהבים ומה לא. זה מונע סיכונים מיותרים, אך גם מאפשר לך לחשוף את מלוא הפוטנציאל הפנימי של האדם. ממה שהתהליך מביא הנאה לשני הצדדים. אחד צעצועי המין הפופולריים הוא תקע המנהרה. ביקורות חיוביות רבות מצביעות על כך שהמוצר מביא יתרונות רבים יותר לחיי המין שלך.

מין אנאלי הוא, היה ותמיד יהיה, ללא קשר לשאלה אם המבקרים אוהבים את זה או לא. עם זאת, אנשים צריכים להיות מודעים לכך שלא ניתן לבצע פלישה ללא בעיות של הסוגר פי הטבעת. נשים, כמו גם גברים, יתקשו בכך בהתחלה. רק ליטופים עדינים של פי הטבעת יכולים לספק הנאה, לא צריכה להיות כאן גסות רוח. יש באזור זה אלפי קצות עצבים שמשחררים לחלוטין את בן הזוג, ולכן יש זוגות שמנסים ליהנות מגירוי כזה.

בין כל סוגי העזרים, אנשים רבים מעדיפים להשתמש במנהרות אנאליות או תקעים.מרבית הביקורות מצביעות על כך ששימוש בצעצועים כאלה שני בני הזוג חווים רגשות חדשים, והיחסי מין הופכים מלאים ובהירים יותר. בעזרת מוצר כזה אדם לא רק מכין את הגוף למגע, אלא גם מונע פציעות שעלולות להתרחש אם הכל נעשה ברשלנות.

זנים

בחנויות המין ישנם עשרות סוגים שונים של פקקים, לחלקם יש מנהרה מיוחדת, אחרים עשויים אבני חן, אחרים מיועדים ללבוש יומיומי וכו '. אם אדם נכנס לחנות בפעם הראשונה, אז הוא נתקל בקשיים, וחלקם עוזבים בשקט, מבלי להבין מה הם צריכים. תחילה עליך ללמוד עוד על מוצר זה לפני שתשלם עבור הרכישה שלך. במקרה זה, ביקורות, המלצות ולעיתים פרסום יעזרו. יחד עם זאת, אין לשכוח מהעדפות אישיות, כמו גם לזכור מהשכל הישר, שכן בטיחות השימוש במוצר תלויה בכך.

בסך הכל, ישנם 4 פרמטרי בחירה עיקריים, כאשר אחד מהם הוא עזר ואינו ממלא תפקיד מיוחד. בעת בחירת מנהרה או תקע אנאלי, עליך לשים לב לקריטריונים:

 • צורת המוצר;
 • אורך ורוחב;
 • מאיזה חומר עשוי הפקק.
 • יכולות מיוחדות.

בנוסף, על האדם לבחור, תוך התמקדות בחוויה או בשותף שלו ולקחת בחשבון את התכונות האנטומיות של הגוף. בחנויות ישנן אפשרויות סטנדרטיות המיועדות לחובבים, למשתמשים מתחילים, המיוצרים בגודל מסוים או מוצרים המיועדים ללבוש יומיומי.

בחירת צורה

הדבר הראשון שיש לקחת בחשבון הוא שתקע וממריץ הם שני דברים שונים. מוצרים נבדלים לא רק בצורתם, אלא גם במטרתם העיקרית. לעוררות מינית משתמשים באחרונים, מכיוון שהם עושים את עבודתם טוב יותר. ממריצים מיוצרים בצורה ספציפית שיכולה להיות מציאותית או מופשטת. אם לאדם יש ניסיון רב בצעצועים כאלה, הוא מסוגל להשתמש בפקק לתנועות חיכוך, אך עדיין המטרה העיקרית של אלמנט זה היא זהה - מתיחה והרפיית שרירים.

רוב האנשים בביקורות מסכימים כי יש לחדד את המנהרה. פתרון זה מאפשר הכנסת המוצר לאט ובזהירות תוך מינימום סיכונים בריאותיים. השרירים יתמתחו מבלי לגרום לאי נוחות או כאבים עזים, אשר ישפיעו לטובה על החוויה הכוללת. ישנם דגמים עם בליטות מתולתלות, הם נועדו לעסות את הערמונית אצל גברים או לתת תחושות יוצאות דופן אצל נשים.

בחירת גודל

למתחילים כדאי לקנות רק מוצרים בגודל קטן. זו האפשרות הטובה ביותר, מכיוון שהיא לא תפגע ותביא הנאה. יש יצרנים שמייצרים ערכות מיוחדות שיעזרו לכם למתוח את השרירים בצורה נכונה מבלי לגרום לכאב. המנהרות קשות יותר, מכיוון שהן נמכרות בצורות בינוניות, לכן לפני השימוש בהן עדיף להשתמש באפשרויות הסטנדרטיות.

ישנם גם מוצרים קטנים בגודלם, אך אם תרצה בכך, אדם יכול לנפח אותו בגוף. השרירים לא יחוו אי נוחות מהעלייה ההדרגתית בגודל, מה שמאפשר לא לפחד ולהיפתח לגמרי. אנשים מנוסים או מחפשי ריגושים יסתדרו טוב עם תקעים גדולים, אך לפני השימוש, עליך ללמוד את המבנה הפיזיולוגי של גופך ביתר פירוט, כך שלא יהיו בעיות.

לאיזה חומר הכי מתאים

תקעים ומנהרות יכולים להיות עשויים מסיליקון, מתכת, גומי, פלסטיק וכו '. ההבדל בין החומר במידת האלסטיות והצפיפות המקסימלית, שייצור תחושה ייחודית ויאפשר לך להסתכל על המוצר בצורה חדשה. לשימוש נוח, מומלץ לשים לב לתכונות המוליכות החום. מוצרי מתכת הם המובילים בנושא זה, מכיוון שהם מסתגלים במהירות לטמפרטורת הגוף.

בבחירת מוצר עליך להבין שהמשטח צריך להיות חלק, לא צריכים להיות תפרים, שריטות וקצוות. דגמים כאלה נמצאים בשוק ולעיתים קרובות מיוצרים על ידי חברות מעט מוכרות ונמכרים במחיר נמוך. כדי לא להיפצע משימוש במוצר כזה, חשוב לבדוק אותו תחילה.

תאימות לבטיחות

כאשר אדם משתמש במוצר כזה לראשונה, לא מומלץ לסמוך על בן זוג, מכיוון שהוא לא יוכל להרגיש את כל הניואנסים על עצמו. זה הכי טוב כאשר אישה או גבר מזריקים את המוצר בעצמם. הקוטר צריך להיות מינימלי, אין צורך להסתכן בכך. לפני שהוצגה בפנים, משמנים את המנהרה עם חומר אנטיבקטריאלי מיוחד ואז מייבשים אותה. חומר הסיכה צריך להיות מבוסס סיליקון, זה הדבר הבטוח ביותר.

לאחר תחילת הצלילה השרירים יתחילו להתרגל למתיחות, זה יקרה לאט, אין צורך למהר לשום מקום. האווירה צריכה להיות נוחה ורגועה, והיציבה צריכה להיות נוחה, רצוי אם האדם יהיה לבד עם עצמו. זו הדרך היחידה שהמשתמש יכול להבין אם הוא אוהב מוצר זה או לא. אם אתה עושה הכל על פי ההוראות, אז לאורך זמן תופיע התרגשות נעימה, מותר גירוי אזורים ארוגניים, מכיוון שזה מאפשר לך להתרכז כמה שיותר.

יש אנשים שרוכשים את הפקק לשימוש תכוף, בעוד שאחרים מקבלים אותו מעת לעת. הקטגוריה הראשונה מסוגלת לבצע פעילויות יומיומיות עם אלמנט זה בפנים. חשוב לדעת שלצורך כזה נרכש תקע מיוחד שלא יגביל את התנועה. זה גם לוקח בחשבון את הגודל, ההידוק, הנוכחות של שומר וצורה. אז המוצר יסתגל לגוף ולא ייפול ולא יחדור אל פי הטבעת. בנוסף, התקע צריך להיות קל להסרה ולא ליצור בעיות.

לאחר השימוש יש לשטוף היטב את המוצר, גם אם האדם השתמש בקונדום. למטרות כאלה, מומלץ להשתמש באמצעים מיוחדים שלא יהרסו את המעטפת החיצונית. הם נמכרים בחנויות מין, כך שקל למצוא אותן. מוצר ניקוי לא רק ינקה את התקע, אלא גם יגן מפני חיידקים מסוכנים שעלולים להיווצר.

איזה חומר סיכה מתאים למנהרה

כדי להכניס את המוצר בבטחה לגוף, יש צורך להשתמש בחומר סיכה מיוחד, בעוד שהחלפת חומר זה במוצר מאולתר לא תפעל. הקרם והשמן אינם מיועדים להזרקה בתוך פי הטבעת. הראשון יכול לגרום לתגובה אלרגית ולא יעניק למשתמש גלישה טובה, והשמן יכול להרוס את הצעצוע לחלוטין. הקרום הרירי רגיש מאוד, לכן יש להשתמש בחומר סיכה מיוחד.

חומרים בטעמים הם בהחלט טובים, אך אין תועלת מעשית מהם. צריך להבין שאם המוצר מריח חזק זה אומר שהוא מכיל כמות גדולה של ניחוחות המיוצרים על בסיס סינתטי. הרכב כזה ישפיע לרעה על המצב הפנימי של פי הטבעת, מה שעלול לגרום לתוצאות שליליות.

אם שותפים משתמשים באותה תקע או מנהרה לשניים, עדיף להשתמש בקונדומים מכיוון שהם מספקים הגנה רבה יותר.

דירוג המנהרות האנאליות הטובות והבטוחות ביותר

מנהרת חפירת XR מותגים (סדרת מאסטר)

מוצר איכותי עשוי אלסטומר תרמופלסטי (TPE). מתאים לשימוש על ידי נשים וגברים כאחד. המוצר אורך 11 ס"מ ורוחבו 6.3 ס"מ. המוצר תואם לחלוטין חומרי סיכה על בסיס מים או סיליקון. הציפוי איכותי ואינו גורם לתגובות אלרגיות.

העלות הממוצעת היא 2,300 רובל.

יתרונות:

 • קלות שימוש;
 • מתאים למנוסים וחובבים;
 • חומר טוב;
 • תואם למגוון שומנים.

חסרונות:

 • לא נמצא.

תקע תעלה מנהרה אוריון XL (You2Toys)

מוצר זה מיועד לשימוש על ידי שותפים מנוסים בלבד. האורך 13 ס"מ ואילו הרוחב 3 ס"מ. הוא נמכר רק בשחור. חומר ייצור - סיליקון היפואלרגני. המותג שייך ליצרן גרמני.

המחיר הממוצע הוא 1,900 רובל.

יתרונות:

 • אריזה יפה עם הוראות;
 • חומר איכותי;
 • צורה נוחה.

חסרונות:

 • למשתמשים מנוסים בלבד.

דוק ג'ונסון קינק רטוב עובד לחקור תקע סיליקון פרימיום

מודל יוצא דופן עבור מחפשי הריגושים. עשוי סיליקון, שאינו גורם לתגובות אלרגיות בקרום הרירי. אורך עבודה - 10.6 ס"מ.

המחיר הממוצע הוא 2,900 רובל.

יתרונות:

 • מבוא קל;
 • צורה יוצאת דופן;
 • חומר אלסטי.

חסרונות:

 • לא נמצא.

ארוטיון תקע שחור למנהרה - 7 ס"מ

האפשרות מיועדת יותר למתחילים, מכיוון שיש לה גודל ועובי קטנים. המוצר לא יגרום לקשיי שימוש גם לאנשים ששומעים לראשונה על מוצר כזה. הופק על ידי חברה רוסית. אורך - 7 ס"מ.

העלות הממוצעת היא 570 רובל.

יתרונות:

 • מחיר;
 • חומר באיכות טובה;
 • מתאים למתחילים.

חסרונות:

 • לא נמצא.

Erasexa מנהרה אנאלית כחולה

מוצר יפהפה בצבע תכלת, מתאים לנשים וגברים. אורך העבודה הוא 10.5 ס"מ. המוצר אידיאלי לפיסטינג. עשוי סיליקון גמיש.

נמכר במחיר של 2,320 רובל.

יתרונות:

 • גירוי טוב;
 • ביצועים חיצוניים יפהפיים;
 • אידיאלי למקצוענים.

חסרונות:

 • לא נמצא.

תקע מנהרת אוריון

גרסה איכותית של היצרן הגרמני, המובחנת בביצועים החיצוניים שלה. את העיצוב משלים הקלה גלית לעוררות וחוויה יותר. האורך המקסימלי הוא 11.2 ס"מ, ואילו הקוטר הוא 5.1 ס"מ.

נמכר במחיר של 1,430 רובל.

יתרונות:

 • כלול היטב;
 • הקלה יוצאת דופן;
 • בְּטִיחוּת.

חסרונות:

 • לא נמצא.

דוק ג'ונסון נפתח

אחד המוצרים הטובים ביותר למי שאוהב תחושות חדשות. הופק תחת מותג אמריקאי. חומר ייצור - פוליוויניל כלורי. אורך - 12 ס"מ, רוחב - 4.3 ס"מ. נמכר רק בצבע שחור קלאסי. זה די פשוט לטפל במוצר; כל חומר ניקוי מיוחד יעשה זאת.

העלות הממוצעת היא 880 רובל.

יתרונות:

 • רגשות בלתי נשכחים;
 • אפשרות מצוינת למשתמשים מתקדמים;
 • חומר איכותי;
 • קלות שימוש.

חסרונות:

 • לא נמצא.

סוף סוף

הבחירה במנהרה האנאלית היא שאלה אינטימית, ויש לקחת אותה על פי טעמם של בני הזוג, מאפיינים פיזיולוגיים וניסיון במין אנאלי.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן