ממריצים אנאליים הטובים ביותר להכנת מין לשנת 2020

0

תשומת לב! המאמר מיועד לקוראים שהגיעו לגיל 18!

יחסי מין אנאליים אינם כואבים ולא מפחידים כשהכל נעשה "בחוכמה". נהפוך הוא, תהליך זה יכול להיות כה מגוון ומרתק, עד שאדם כבר לא יכול לדמיין סיפוק בלעדיו. כמובן שלא כולם מעזים לעשות צעד כזה, מכיוון שהפחד עדיין שורר. חלקם כלל לא יודעים איפה להתחיל את הנתיב הזה, כי לפני שמתחילים במעשה כזה, יש צורך למתוח את שרירי הסוגר, אבל איך ואיך לעשות זאת

עורכי האתר "best-iw.designuspro.com" הכינו עבורכם דירוג של ממריצים אנאליים הטובים ביותר לשנת 2020.

מהו ממריץ אנאלי

ממריץ אנאלי הוא צעצוע מין שנועד לחמם את השרירים ולעורר את קצות העצבים בפי הטבעת. למוצר חבית מוגבהת וגודל קטן, המפחית את הסיכון לפציעה לאפס. המוצר אוניברסלי ומתאים לנשים וגברים כאחד.

חלק מהמשתמשים מבלבלים בין דגם זה לבין תקעים, וזו טעות. האחרונים מיועדים ללבוש ארוך טווח ובעלי צורה מיוחדת. לעומת זאת, ממריצים נעשים מוארכים על מנת להרגיש את המגע עם חלק עדין בגוף בצורה ברורה יותר. מטרת התקעים והמנהרות היא ליטופים ארוכי טווח או הכנסת המוצר לעומקים שונים (הדבר נעשה בצורה הטובה ביותר על ידי אנשים מנוסים).

לעיתים משווים גירויים לוויברטורים, בין השאר זה בגלל שיש מוצרים דומים במבחר. אך לחלקם אין רטט, ולכן הם אינם מסוגלים ליצור תחושות אלו. זה לא מאפשר להם לסווג בקטגוריה זו. מרבית המוצרים הסטנדרטיים אינם מצוידים בפונקציות עזר כלשהן, מה שהופך אותם לבטוחים יותר לשימוש. הם יכולים לשמש הן את האדם עצמו והן את בן זוגו.

זה לא אומר שמוצרים כאלה חסרי תועלת. כי לפעמים הם מאפשרים לך ללמוד ביתר פירוט את התכונות הפיזיולוגיות של מבנה הגוף, כמו גם להבין טוב יותר מה אתה אוהב ולמה לסרב. כל זה חשוב ומשפיע על רווחתו הכללית של האדם.

לשם מה עשויים להיות צורך ממריצים

מוצר זה כולל מגוון רחב של שימושים, והוא יכול לשמש כמעט לכל מטרה:

 • מתכונן למין אנאלי. מכיוון שהשרירים חייבים להיות רגועים לתחושה טובה יותר, עליהם לפתח קודם. למטרות כאלה משתמשים במכשירים דומים. הם נבדלים בכך שהם אינם פוגעים בקרום הרירי, מכיוון שהם קטנים. זוהי גם דרך נהדרת להביא את בן / בת הזוג לפעולה מבלי לסגת אחורה.
 • יש נשים שאוהבות חדירה כפולה, הן נהנות מזה. עם זאת, הזמנת שותף אחר רחוקה מלהיות הפיתרון הטוב ביותר. לכן קונים מוצרים מיוחדים שיעזרו להגשים את החלום הזה, למלא את חיי המין בצבעים עזים.
 • לעתים קרובות לוקחים את המוצר כדי להצר את דפנות הנרתיק.גבר חווה יותר ויותר התרגשות ותשוקה מכך, אך אישה אינה עומדת בצד, גם רשמיה משופרים. עם זאת, לביצוע "משחקים" כאלה מומלץ להשתמש בתקעים מיוחדים שאורכם מגיע ל -5 ס"מ.
 • ממריצים אנאליים משפרים את האורגזמה הנשית והופכים אותה לבהירה ובלתי נשכחת יותר.
 • אנשים משתמשים בממריצים אנאליים כדי לאונן. זה מספיק להשתמש באזור זה, והצעצוע יסיר את כל המתח מהאדם וייתן תחושות נעימות.
 • כמו כן, המוצר מתאים למשחקי תפקידים שונים. כאן, הפנטזיה של האדם יכולה לשחק ב 100%. הפיכות לארנב חמוד, חד קרן, קיטי וכו '. המשתמש יכול לנסות בקלות תפקיד חדש ולהיות מסוגל להרשים שותף.
 • עבור חלק מהנשים צעצועים אלה משמשים כקישוט גוף. לא מספיק שהם נראים בהירים בחיי היומיום, במיטה הם גם רוצים להיות ייחודיים. לכן קונים תקעים מיוחדים עם גבישים בסוף, בעוד שמוצרים יכולים להיות בצורות שונות.
 • כדי לקבוע מצב רוח שובב כל היום, נשים משתמשות בממריצים ארוכי טווח. כיום נמכרים סחורות שניתן ללבוש על בסיס יומי ואחרים לא יידעו על כך. עם זאת, רוב המוצרים הללו הם פקקים.

זנים

הטווח של מוצר כזה הוא רחב, אך לכולם משותף אחד - צדדיות. מכיוון שהמוצר מתאים לנשים וגברים. ההבדלים העיקריים נעוצים בממדים, בתכונות המיוחדות, בכיסוי, אך זה לא הכל.

הכי הרבה זמן מוקדש לבחירת החומר. כיום מייצרים מוצרים המיוצרים מכל יסוד, בעוד שהם יהיו בטוחים לקרום הרירי. המשתמש יכול להזין את המוצר פנימה בקלות וליהנות ממנו.

אחד ההבדלים העיקריים ברוב המוצרים הוא הגודל. ממריצים לערמונית של גברים ונקבות אורכם אינו עולה על 3 ס"מ, וזו אפשרות מקובלת. כמובן, חנויות אינן מוגבלות למכור רק אפשרויות כאלה, להפך, יתכנו מוצרים גדולים מדי (30 ס"מ ומעלה). עם זאת, אפשרויות כאלה אמורות לשמש רק אנשי מקצוע, אנשים לא מנוסים ומתחילים, יהיה קשה ליישם, בנוסף, הפיזיולוגיה של הגוף נלקחת בחשבון על מנת למנוע טעויות. הגודל המומלץ לממריץ אנאלי אינו עולה על 15 ס"מ.

בנוסף לגודל, המוצרים שונים בהקלה. הדגמים מצולעים, חלקים, עם ספירלה, פצעונים וכו '. מה לבחור - כל אדם מחליט בעצמו על סמך ניסיון, מכיוון שחלקם ישמחו להשתמש בחלקים, בעוד שאחרים מעדיפים צלעות.

ההבדלים הם בצורת הידית. זהו פרט חשוב שעליכם לשים לב אליו, מכיוון שהנוחות תלויה בו. האלמנט מבצע גם פונקציה אחת נוספת - המגביל. זה מונע מהדגם להחליק אל פי הטבעת.

אפשרות עזר היא נוכחות של רטט. ככלל, אתה יכול להשיג התרגשות בלעדיה, אך עם ההזדמנות הזו הכל יהפוך קל יותר וקל יותר. לקנות מוצרים כאלה או לא - כולם מחליטים באופן עצמאי.

מאפיין שימושי נוסף הוא עמידות במים. זה יתאים לאוהבי ליטוף פי הטבעת בזמן הרחצה. לרוב, דגם כזה עשוי כולו מזכוכית כך שניתן "לשחק" במכשיר בקלות, בנוסף, זה משפר את תחושות המישוש.

בחנויות ישנם דגמים המצוידים בשני חלקים מאורכים, המאפשרים חדירה כפולה ללא השתתפות גברים. אפילו בחנויות המין ישנם מוצרים מעוטרים באבני חן או בזנב סוס.

כל אדם מחליט בעצמו מה לקנות ומה להשאיר על המדף. אתה יכול להסתדר עם ממריץ סטנדרטי שאין לו שום פונקציות עזר, תוך נהנה בתדירות גבוהה יותר. הכל תלוי במאפייני הגוף והנפש של המשתמש.

חומרי ייצור

זהו הנושא המדובר ביותר ברוב הפורומים של הנשים.מכיוון שיש בערך תריסר חומרים, ואלה רק אלה העומדים לרשות המשתמש ההמוני. בנוסף ישנם דגמים מיוחדים להזמנה, אותם ניתן להכין כמעט מכל דבר.

 1. זכוכית. חומר זה הוא פרקטי וקל לשימוש. המוצר אינו סופח ריחות, מה שמקל על הכביסה והעיבוד בתכשירים כלשהם. יש אנשים שאף מרתיחים אותם ושום דבר לא קורה להם. אל דאגה שהמוצר ישבר או יתפוצץ, זו לא זכוכית סטנדרטית. אפילו שבבים לא ייווצרו על מוצר כזה. יתרון נוסף הוא העמידות, שיכולה להגיע ליותר מתריסר שנים.
 2. ממריצים קרמיים. מוצרים המיוצרים מחומר זה הינם פרקטיים ובעלי חיי שירות ארוכים. עם זאת, אי אפשר למצוא דגמים דומים בכל חנות. אפשרויות נמכרות לעתים קרובות יותר להזמנה. נחמד וחלק למגע, הפקק מותקן נוקשה. אפשר להשתמש עם חומרי סיכה שונים, כולל על בסיס מים.
 3. מַתַכתִי. לרוב, פקקים מיוצרים מחומר זה. משתמשים רבים אוהבים מתכת, מכיוון שהם מסוגלים לשמור על הטמפרטורה עד 15 דקות, ואז להתקרר בהדרגה, וזה כיף. תחזוקה של חומרים כאלה קלה, כמעט זהה לדגמי זכוכית. המשטח חלק, אינו סופג ריחות.
 4. PVC. חומר ייחודי המסוגל להתאים לדרישות של כל משתמש. מוצרים יכולים להיות רכים או נוקשים, והמוצר עצמו מסוגל למתוח או לשמור על צורה ספציפית. מודלים אלה משמשים עם חומרי סיכה על בסיס סיליקון או מים. קל לטפל בו, פשוט קנו חומר ניקוי מיוחד.
 5. סיליקון משמש לעתים קרובות בויברטים. חשוב להבין שהמוצר יכול להיות מורכב מחומר אחר, והסיליקון פשוט מכוסה מלמעלה. היתרון הוא היעדר טעם וריח, כמו גם בטיחות לבריאות, גם אם אדם משתמש בממריץ מדי יום. הגמישות, הגודל והגוון של כל מוצר שונים.
 6. מוצרים העשויים מחומר זה בולטים בקשיחותם ובמחירם הנמוך, זה מאפשר לקנות אותם ל"ניסיון ", כך שיהיה קל יותר לאדם להחליט אם הוא אוהב את זה או לא. מהיתרונות - טיפול קל, מתאים לכל חומרי סיכה. החיסרון הוא שיש זיופים.
 7. לטקס הוא חומר עדין הדורש טיפול ויחס מיוחד. ישנן שתי אפשרויות בשווקים - זול ויקר, עדיף להשתמש באחרונים, מכיוון שאין להם ריחות חריפים, אך קיימת אחריות. ממריצים מרחיבים ביותר מיוצרים ממוצר זה בלבד.
 8. גוּמִי. חומר נעים למגע ולהרגשה. מוצרים המיוצרים ממנו הם רכים וגמישים, אשר משפיעים לטובה על התחושות. הדגמים קלים להטייה ודחיסה, ובעלי חוזק טוב, צורה וגוונים שונים. פתרון זה מאפשר לכם לא להיות מוגבלים בבחירת צעצוע אינטימי.

מה לחפש בקנייה

זו השאלה החשובה ביותר שצריך לענות עליה קודם. רק כך אדם ימצא אפשרות דרושה ואמינה.

מידות הן הפרמטר העיקרי בבחירה. הגודל תלוי במיומנות המשתמש, גם אם אישה נכנסת נרגשת מאוד וחושבת שהיא יכולה להתמודד עם כל גודל, אין צורך למהר. כי הכל יכול להסתיים בצורה אחרת, והיא תצטער על החלטה כזו. במיוחד לא כדאי לקנות מוצרים מגושמים למתחילים, עדיף לתת עדיפות לממריצים קטנים.

כאשר מאוננים באמבטיה מלאה במים, חשוב לקנות רק פריטים עמידים למים שלא יתדרדרו מחשיפה למים ויכולים להיכנס ולצאת בקלות. אבל עדיף לקנות חומר סיכה מיוחד מראש.

רוב הנשים מעדיפות להשתמש בדגמים בגימורים יוצאי דופן או להיפך, הרוטטים. לגברים, האפשרות הטובה ביותר היא מוצר ג'ל, שבו יש טבעת מיוחדת. זה יעורר בעדינות את הערמונית לאורך כל המעשה לתחושה נעימה.

מחירי המוצרים נבדלים מספר פעמים. חנות אחת מוכרת סחורות תמורת 200 או 800 רובל, בעוד שבחנות אחרת עלות דגמים דומים היא כמה אלפים. הכל תלוי בחומר, בעבודה ובתכונות המיוחדות.

דירוג הממריצים האנאאליים הטובים ביותר

דוק ג'ונסון קלאסיק המנהל העשרה 10

מוצר נוח שלא מחליק בידיים ומשאיר תחושה נעימה לאחר השימוש. הודות לצורתו יוצאת הדופן, אדם מסוגל לשלוט בכל תנועה, מה שהופך אותה למעניינת לצפות כיצד הדילדו מחליק על הגוף ומבפנים. אורך - 25.4 ס"מ, עם רוחב 4.3 ס"מ. חומר הייצור הוא לטקס.

העלות הממוצעת היא 2,200 רובל.

יתרונות:

 • ביצוע טוב;
 • צֶבַע;
 • צורה נוחה;
 • מגרה היטב.

חסרונות:

 • הגודל.

זכוכית סקסוס

מעסה אנאלי שישאיר חווית חדירה בלתי נשכחת. המוצר עשוי מזכוכית עמידה ובטוחה שלא תישבר או תיסדק. כדי ליצור תחושה נוחה, המוצר מכוסה בפצעונים מיוחדים המורגשים בצורה מושלמת על ידי הגוף. המחזיק גם מעוצב ארגונומית. אורך - 12 ס"מ, רוחב - 4 ס"מ.

נמכר במחיר של 1,520 רובל.

יתרונות:

 • ביצוע טוב;
 • כל אלמנט מורגש;
 • עֲמִידוּת;
 • ביצוע יפה.

חסרונות:

 • סיכה בשפע;
 • לא מתאים למין ארוך.

אוריון You2Toys כדורי דילדו אנאליים

מוצר יוצא דופן המתאים לגברים ונשים. המוצר מעוקל ובעל ידית ארגונומית, ולכן גירוי המעבר האחורי הופך להרבה יותר קל. מיוצר בצורה בטוחה ורק מחומרים מוכחים. האורך הכולל הוא 13.5 ס"מ, הקוטר הוא 1.3-2 ס"מ, המתאים למשתמשים מתחילים.

המחיר הממוצע הוא 1,500 רובל.

יתרונות:

 • מראה יפה;
 • יְעִילוּת;
 • תחושות נעימות;
 • ידית נוחה.

חסרונות:

 • לא נמצא.

אורח הוט פלאנט

מודל הקלה שיתאים לכל אדם ויכניס יותר תשוקה וחריגות לחיים האינטימיים. הפאלוס הארוך והדק יתאים בתוך פי הטבעת ללא שום בעיה. בנוסף, המוצר אינו סופח ריחות כלשהם ואינו מהווה כר רבייה חיובי לחיידקים. ניתן להשתמש בסימולטור ביד או לחבר אותו לכל משטח.

המחיר הממוצע הוא 500 רובל.

יתרונות:

 • כוס יניקה איכותית;
 • עֲלוּת;
 • חיי שירות ארוכים;
 • מיוצר מלטקס רפואי.

חסרונות:

 • לא נמצא.

פלפל צ'ילי של גלאס נטורלס

הגרסה עשויה מחומר אמין שלא יישבר או יתנפץ אם נושר. כמו כן, המוצר אינו שבב, מה שהופך אותו לשימוש בטוח יותר. ללא זנב, האורך מגיע ל 18 ס"מ, מה שמתאים להרבה אנשים מנוסים.

המחיר הממוצע הוא 1 940 רובל.

יתרונות:

 • נוח להחזיק;
 • חלקלק לחלוטין;
 • יציקה באיכות גבוהה;
 • מתאים למתחילים.

חסרונות:

 • לא נמצא.

Ceramix 11 PipeDream

מאמן ויברו קרמי מתאים לגירוי אנאלי. המוצר יכול להיות מתנה אידיאלית עבור הנפש התאומה שלך ויביא רעננות וצבעים נוספים לחיים האינטימיים שלך. קל לטפל במוצר ואינו סופג ריחות, דבר חשוב אם בכוונתך להשתמש בחומרי סיכה ריחניים.

נמכר במחיר של 3 400 רובל.

יתרונות:

 • חומר טוב;
 • רטט נעים;
 • צורה נוחה.

חסרונות:

 • מחיר.

תקע Rapier

ממריץ איכותי המיועד למתחילים. יש לו קוטר וגודל קטנים, כך שהוא נכנס ללא בעיות ומגרה את הבסיס בצורה נעימה. מיוצר מחומר אמין שאינו פולט ריחות חזקים.

המחיר הממוצע הוא 900 רובל.

יתרונות:

 • יְעִילוּת;
 • ערך טוב;
 • עֲמִידוּת;
 • מתאים למתחילים.

חסרונות:

 • לא נמצא.

סוף סוף

סקס אנאלי ללא כאב הוא מציאות, העיקר לעקוב אחר ההמלצות ולא לנסות להיכנס להכל בבת אחת. כל שלב נעשה בשלבים ולאט לאט, אין צורך למהר לשום מקום.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן