Est Best Dilators אנאלי לשנת 2020

0

תשומת לב! המאמר מיועד לקוראים שהגיעו לגיל 18!

יחסי מין סטנדרטיים מביאים הנאה והנאה, אך עם הזמן זוגות רבים רוצים מגוון. בשנת 2020, יש מבחר רחב כיצד להוסיף תחושות חדשות לחיי הזוגיות. על מנת להכיר את האפשרויות תוכלו להסתכל בחנות המין. כל אחד יוכל לבחור לעצמו אפשרות מתאימה. יש המשתמשים במשחקי תפקידים ותלבושות אירוטיות. זה מרענן את החושים ומוסיף תככים מסוימים. אחרים מתנסים במיקומים ועמדות. אם מין מתרחש בדרך כלל במיטה, אז אתה יכול לחפש מקומות אחרים לכך. ואתה יכול גם להסתכל אל קמה סוטרה. עדיין אחרים מעדיפים צעצועים. כעת יש מבחר גדול של אפשרויות שונות. אם אתה רוצה תחושות נעימות ויוצא דופן, אתה יכול להסתכל מקרוב על צעצועים אנאליים. עורכי האתר "best-iw.designuspro.com" הכינו דירוג של המרחיבים האנאליים הטובים ביותר לשנת 2020.

סוגים

אנשים רבים אפילו לא יודעים על קיומם של מכשירים כאלה עד שהם הולכים לחנות אינטימית. כיום ישנם מספר רב של סוגים של מרחיבים אנאליים. הם עשויים מחומרים שונים, שונים בעיצוב, בצבע, בצורתם וכן הלאה. מתוך מגוון זה, כל אחד יכול למצוא מכשיר שהוא אוהב.

הסוגים העיקריים הם פקקים ותקעים. הם יכולים להיות בעלי צורה שונה לחלוטין, רטט או אפילו לוח בקרה.

תקע התחת

תקע הקת הוא פאלוס עם פינות מעוגלות, שיכול להיות עשוי מחומרים רכים שונים ובעל צורה יעילה. אתה צריך להתחיל עם גודל קטן. לאורך זמן ניתן יהיה להגדיל אותו בהדרגה. לנוחיותכם, תוכלו לקנות מיד סט של תקעים אנאליים בגדלים שונים. כדי שתוכלו להתנסות ולנסות משהו חדש.

לרוב הם קונים ומשתמשים בגרסת הסיליקון הקלאסית. אבל יש אביזרים כאלה בצורה של קוקו, אבנים ודברים מדהימים אחרים. כך שתוכלו להפתיע ולרצות את בן / בת הזוג באופן משמעותי.

תקע אנאלי

ההבדל בתקע האנאלי הוא שיש לו שתי התכווצויות אנטומיות או יותר. זה מאפשר לך להכניס אביזר זה ללא כאב לפי הטבעת. בעת בחירה, עליך לשים לב לגודל הקצה החיצוני. זה לא צריך להיות פחות מ -1 ס"מ, כי האביזר יכול לצוץ ברגע הכי לא מתאים.

מרחיב אנאלי

המרחיב הוא אביזר שהוא ממריץ נהדר. במילים אחרות, זהו פקק יכול לשנות את גודלו. המכשיר מוגדל בזכות אגס מיוחד. לדגמים מסוימים יש כמה סוגים של רעידות ושלט רחוק נוסף. זה נותן תחושות חדשות. משתמשים בו לא רק במהלך יחסי מין, אלא גם בכל זמן נוח. ניתן לכוונן את הגודל בהתאם להעדפות השותפים.

למה אתה צריך מרחיב אנאלי

המשימה העיקרית של אביזר זה היא לעורר את פי הטבעת ולמתוח את פי הטבעת בהדרגה לנשים וגברים כאחד. יש לכך השפעה חיובית על רגישות השותפים.בשימוש במהלך יחסי מין אצל בנות, קירות הנרתיק מתקרבים זה לזה, מה שמעניק תחושה נעימה לבן הזוג. מקובל מאוד שהנרתיק יתרחב לאחר הלידה. אנשים רבים לא זוכים לאותן תחושות נעימות כמו פעם. תקע התחת הוא זה שיעזור להתמודד עם בעיה זו. אך זה מכוון לא רק להנאה, אלא גם לאימון פי הטבעת.

יש צורך בהרחבה כדי שלא יהיו תחושות כואבות ולא נעימות במהלך יחסי מין אנאליים.

חלק מהסוגים מיועדים לעיסוי בערמונית. לעיסוי כזה השפעה חיובית על מצב הרוח והרווחה של האדם.

עם כניסתו של המרחיב האנאלי, האדם לא אמור לחוש כאב. תירגע לחלוטין לפני ההליך. אינך צריך לעשות זאת בניגוד לרצונך, מכיוון שזה עלול להוביל לתוצאות לא נעימות.

מדוע נשים משתמשות

ישנן מספר סיבות עיקריות לכך שנשים משתמשות במכשיר זה:

 1. מקבל הנאה בזמן אינטימיות עם בן / בת הזוג. אם אתה עושה הכל נכון, אז אביזר כזה יביא חוויה בלתי נשכחת. אל תשתמש בצעצוע אם יש לך התוויות נגד.
 2. ההתרגשות הרבה יותר חזקה. בנות טוענות שהם מקבלים רגשות ותחושות עזים יותר.
 3. תחושות חדשות. כשכבר נמאס לך ממין קלאסי אז אפשרות זו באה להצלה.
 4. בגלל הלחץ החזק במהלך הלידה, בנות רבות מפתחות סדקים וטחורים. אם אתה מאמן באופן קבוע את שרירי פי הטבעת, זהו מניעה מצוינת נגד הופעת טחורים.

בקשה לגברים

המרחיב האנאלי הוא אביזר לא רק לנשים אלא גם לגברים. מדוע להשתמש בגברים סיבות עיקריות:

 1. הסיבה הראשונה היא ליהנות. האזור הרגיש ביותר אצל גברים הוא הערמונית, הקרובה לדופן פי הטבעת. אם איבר זה מגורה בצורה נכונה, אז האיש מקבל תחושות נעימות. יש לעיסוי ערמונית מיוחד, אך לעיתים קרובות המין החזק יותר מפחד לנסות משהו חדש, כך שניתן להשתמש במרחיב. העיקר שבן הזוג פתוח לניסויים, והילדה עושה הכל בהדרגה. חוויה אחת גרועה יכולה לגרום לך לשכוח מזה לנצח.
 2. מניעת מחלות. לדוגמא, דלקת הערמונית, טחורים.
 3. מניעה ומניעת גודש באגן.

לכל אחד מבני הזוג צריך להיות אביזר משלו.

חומר ייצור

החומרים העיקריים מהם עשויים צעצועים: ויניל וסיליקון. אך אפשרויות אחרות עשויות לחול גם.

 1. פקק זכוכית. חומר זה קשה, ולכן יש לו מספר יתרונות. במגע עם מים, האביזר מתחמם במהירות ומתקרר. מכיוון שזכוכית אינה חומר נקבובי, חיידקים אינם יכולים לחדור פנימה, מה שאומר שהם אינם מתרבים שם. בעת היציאה יש להשתמש רק בחומר אנטיבקטריאלי ובמים. ואז נגב אותו והניח אותו בקופסה או במקרה מיוחד. אתה צריך להשתמש בזה בזהירות. לא ניתן לזרוק או לאחסן ללא קופסה. במקרה זה עלול להיפגע המכשיר.
 2. מַתַכתִי. מקבל את הטמפרטורה הרצויה במהירות, אך יכול להיות קשה למתחילים.
 3. תקע מרחיב לטקס. זה נוח לשימוש לשאיבת אוויר. מתאים אפילו למתחילים.
 4. ויניל. במהלך היישום, עליך להשתמש בכמות גדולה של חומר סיכה.
 5. האפשרות הטובה ביותר למתחילים היא צעצוע סיליקון. הם נעימים למגע ואינם דורשים תחזוקה מורכבת. למתחילים יוכלו לנווט במהירות בהליך ההכנסה מכיוון שהחומר מחליק בקלות.

טיפים לבחירה

 1. למתחילים עדיף להסתכל על מכשיר קטן ולהגדיל את הגודל בהדרגה. לא ניתן להשתמש בקוטר גדול בפעם הראשונה. זה יכול להוביל לסדקים או לבעיות אחרות. הגודל האופטימלי הוא עד 3 ס"מ. חשוב מאוד לא לפגוע בעצמך.
 2. אתה לא צריך לקנות את הראשון שאתה נתקל בחנות מין. אם אתה ביישן, אתה יכול ללכת לחנות המקוונת ולקרוא ביקורות על דגם מסוים. אתה לא צריך לדאוג שמישהו יגלה את הצעצוע שלך בדואר.החנות מטפלת בלקוחותיה, ולכן היא שולחת סחורה באריזה הדוקה וללא תוויות נוספות. איש לא יידע מה יש בפנים.
 3. למתחילים, עדיף לקנות אביזרים חלקים, ורק אז לעבור לאופציות עם משטח מצולע. כדאי שתאהב את המראה של מכשיר כזה. אם הוא מפחיד אותך, עדיף לבחור באפשרות אחרת.
 4. אין צורך להזמין אביזר אינטימי שכזה מאליאקספרס. סחורות סיניות לרוב אינן עומדות בתקני האיכות שיש להקפיד עליהם בייצור דבר כה אינטימי. לא ידוע באילו תנאים נשמרה הסחורה. עדיף לתת עדיפות ליצרנים ולחנויות מהימנות.

טיפים ליישום

 1. בעת המריחה, הקפד להשתמש בכמות גדולה של חומר סיכה מבוסס סיליקון. עדיף למתחילים לעשות זאת בשכיבה, אך ראשית עליכם להרפות את השרירים. אל תדאג אם אינך יכול להכניס את התקע בפעם הראשונה. זה נורמלי. אתה יכול לחזור על ההליך לאחר זמן מה.
 2. לפני ואחרי השימוש, חובה לטפל במרחיב בתמיסה אנטיבקטריאלית. אתה צריך לחשוב על הבריאות שלך. תוכלו לקנות אותו בחנות המקוונת.
 3. לא ניתן להשתמש באביזר אחד לנרתיק ופי הטבעת. אחרת יתכן חדירת זיהומים או היווצרות דלקת.

דירוג המרחיבים האנאליים הטובים ביותר לשנת 2020

פרח ToyFa ToDo 9 ס"מ

פקק הרחבה זה עשוי בצורת פרח עם שלושה עלי כותרת. העיצוב פותח במיוחד להנאה עוד יותר. הוא חודר בקלות לפי הטבעת ונפתח שם. חומר הייצור הוא סיליקון, ולכן אין בעיות במהלך היישום. זה נותן תחושה נעימה ותענוג בלתי נשכח.

אתה יכול להשתמש בו גם במהלך יחסי מין וגם באופן אינדיבידואלי. חובה להשתמש בחומר סיכה אנאלי מכיוון שגודל המכשיר גדול למדי. מתאים גם לגברים וגם לנשים.

אורכו של כל המרחיב הוא 9 ס"מ, אך העובד הוא 6 ס"מ. הקוטר במצב המקופל הוא 4 ס"מ, במצב פתוח - 6 ס"מ. הוא לא מפחד ממים.

העלות הממוצעת היא 550 רובל.

יתרונות:

 • מחיר סביר;
 • עיצוב מיוחד;
 • מראה יפה;
 • צבע בהיר שמושך תשומת לב;
 • לִשְׁנֵי הַמִינִים;
 • חסין מים;
 • דברים נחמדים.

חסרונות:

 • לא מתאים למתחילים.

אלונקה אנלקית 6 דוק ג'ונסון, 15.24 ס"מ

הרחבה זו מיוצרת בצורה של צורה אופטימלית, המשמשת לרוב - קונוס. מתאים הן למתחילים עם ניסיון מינימלי והן למשתמשים מתקדמים יותר. בפעם הראשונה אתה צריך להשתמש בזהירות במיוחד.

החומר ממנו עשוי תקע התחת הוא פוליוויניל כלורי. הוא נעים למגע וגולש היטב. מתאים גם לגברים וגם לנשים.

מתאים למחפשי הריגושים. אורך - 15.24 ס"מ, עבודה - 14.48 ס"מ קוטר - 6.6 ס"מ.

המחיר הממוצע הוא 2100 רובל.

יתרונות:

 • עיצוב מסוגנן;
 • צורה נוחה;
 • חומר ייצור;
 • לִשְׁנֵי הַמִינִים.

חסרונות:

 • אולי לא מתאים למתחילים;
 • מחיר.

פשוט בלון אנאלי עם אגס

האפשרות הטובה ביותר למתחילים ולמומחים היא מרחיבים אנאליים מתנפחים. פשוט בלון אנאלי מיוצר למי שרוצה להפיק את המיטב מצעצוע אחד. אתה צריך להשתמש בו כמו פקק רגיל, אבל האגס עוזר לנפח את המכשיר לגודל שאתה צריך. זה חוסך משמעותית את הכספים, מכיוון שאינך צריך לקנות סט שלם של פקקים בגדלים שונים, מספיק אביזר אחד, שמשנה את גודלו בתנועה אחת פשוטה. יכול לשמש לאימונים כמו גם למתיחת שרירים.

הקוטר הקטן של בלון פשוט אנאלי מקל על החדרתו לפי הטבעת. זה בכלל לא כואב. אבל אתה צריך להיות זהיר, כי אין לו מגביל. אין להיכנס יחד עם צינור האוויר.

מכיוון שהמכשיר עשוי סיליקון, עליכם להשתמש רק בחומר סיכה על בסיס מים, אחרת המבנה עלול להיפגע. אסור להשתמש בחומרי סיכה בשמן ובסיליקון.

לפני השימוש יש לשטוף את הצעצוע עם סבון אנטיבקטריאלי או עם מוצר מיוחד.זה בלתי אפשרי לחלוטין להשתמש באלכוהול, כמו גם בתרסיסים המכילים אלכוהול.

אורך עבודה - 8.5 ס"מ. קוטר מינימלי - 2.4 ס"מ, מקסימום - 11 ס"מ.

המחיר הממוצע הוא 1600 רובל.

יתרונות:

 • עֲלוּת;
 • מתאים אפילו למתחילים;
 • עבור בחורים ונערות.

חסרונות:

 • לא נמצא.

Pumpn Play עם האוולס אגס

מרחיב אנאלי עירום או שחור בעל צורה נוחה מאפשר לך למצוא את הגודל הטוב ביותר עבור גברים ונשים כאחד, הודות למשאבת האגסים הנוחה. יש שסתום לדפלציה מהירה.

Pumpn Play עם אגס האוולס מרבה להשתמש בזוגות כדי לתבל את מערכת היחסים שלהם. הודות לחומר איכותי, התחושות של שני שותפים פשוט בלתי נשכחות.

הקפידו להשתמש בהרבה שומנים.

חומר - PVC. אורך - 12 ס"מ, קוטר - 4 ס"מ.

העלות הממוצעת היא 1400 רובל.

יתרונות:

 • מחיר סביר;
 • נוח לשימוש;
 • לִשְׁנֵי הַמִינִים;
 • מתאים למתחילים.

חסרונות:

 • לא נמצא.

אוסף פיפראם ויברו אנאלי פנטזיה רטט תחת רטט

עבור אוהבי אמת של רגשות חיים, פותח מרחיב תקע רוטט. זה מאפשר לך ליהנות עוד יותר מהחדירה האנאלית. יתר על כן, היחידה יכולה להגדיל את גודלה.

בייצורו לא נעשה שימוש בחומרים המזיקים לגוף האדם. המשטח חלק, כך שהוא חודר בקלות למקומות הנכונים. יש ריסון רחב שלא יאפשר לך לחדור באופן מלא לפי הטבעת. הגידול בגודל נובע מהאגס; בעת השאיבה ניתן להוריד את המכשיר. השימוש הטוב ביותר בשילוב עם חומרי סיכה על בסיס מים.

ניתן לכוונן את מהירות הרטט באמצעות כפתור הממוקם בתחתית המרחיב. 7 אפשרויות מובנות במודל זה. היתרון העיקרי על פני מיסים הוא פעולה שקטה. מופעל על ידי שתי סוללות.

לפני ואחרי השימוש עליכם לדאוג להיגיינת הצעצוע. יש לשטוף את הפקק היטב עם סבון אנטיבקטריאלי או לטפל במוצר נטול אלכוהול.

הסט כולל 2 קצות אצבעות, חומר סיכה, קרם ומוצר טיפוח. האורך כולו 17.4 ס"מ, רק העובד הוא 12.7 ס"מ, הקוטר הוא 4.4 ס"מ. המשקל הוא 310 גרם.

העלות הממוצעת היא 7,000 רובל.

יתרונות:

 • חומר איכותי;
 • צורה נוחה;
 • רֶטֶט;
 • שתיקה;
 • פֶּתִי;
 • לִשְׁנֵי הַמִינִים.

חסרונות:

 • מחיר.

ToyFa ToDo Bloom 8.5 ס"מ

צעצוע מין עיצוב בלעדי שיעניק לכם חוויה בלתי נשכחת. זה תוכנן במיוחד בשביל הכיף. שרוול הרחבה ToyFa ToDo Bloom חודר בקלות פנימה, מכיוון שהוא עשוי מחומר נעים. מתאים לנשים וגברים כאחד. יכול לשמש גם חובבים וגם זוגות מנוסים.

חומר - סיליקון איכותי עם משטח קטיפתי ייחודי. יש תקע נוח להכנסה והסרה קלה.

אורך מלא - 8.5 ס"מ, עבודה - 7.7 ס"מ. קוטר מקסימלי - 8 ס"מ.

יתרונות:

מחיר סביר

 • עיצוב מיוחד;
 • קוטר אופטימלי;
 • צורה נוחה;
 • צבעים בהירים;
 • צדדיות;
 • חסין מים;
 • חומר ביצוע איכותי.

חסרונות:

 • לא נמצא.

כל אחת מהאפשרויות בדירוג פופולאריות מאוד בקרב בנות ובחורים. מרחיב אנאלי יעזור לגוון את חיי המין שלך ולמלא אותם בצבעים חדשים.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן