ציוד הטריאתלון הטוב ביותר לשנת 2020

0

טריאתלון הוא ספורט אופנתי ודי צעיר. הוא משלב שחייה, רכיבה על אופניים וריצה. זו תחום ספורט יקר למדי, הכשרה מקצועית דורשת עלויות כספיות ניכרות. לכן חשוב להבין כיצד לבחור את הציוד המתאים לכם. צוות המערכת של האתר "best-iw.designuspro.com" מציע לכם סקירה של ציוד הטריאתלון הטוב ביותר לשנת 2020.

תוֹכֶן

היסטוריה של טריאתלון

מקורו של משמעת ספורט זו בצרפת. בשנת 1920 שטו טריאתלטים חלוצים בתעלת מארן, רכבו על אופניים 12 ק"מ ורצו מרחק של 3 ק"מ. בשנת 1977 התקיימה תחרות ברזלמן באיי הוואי. התוכנית שילבה שחייה (3.86 ק"מ), רכיבה על אופניים (180 ק"מ) וריצה (42.2 ק"מ). בעולם המודרני, אליפות מסורתית זו נחשבת ליוקרתית ביותר. מאז שנת 2000 טריאתלון הוא אחד מענפי הספורט של המשחקים האולימפיים בקיץ.

הטריאתלון הופיע בברית המועצות בשנת 1984. ראשית, נערכו תחרויות חובבים, ואז קמה התאחדות הטריאתלון, ולבסוף, בשנת 1990, התקיימה האליפות.

שלבי טריאתלון

המירוץ מורכב משלושה שלבים:

 • שחייה. המשתתפים מתחילים ישירות מהמים, מהחוף או מפונטון. המסלול הוא בדרך כלל בצורת משולש. אם אורך השביל מתקצר, השחיין עלול להיענש בקנס או בפסילה. כל סגנון שחייה מקובל, אך טריאתלטים מעדיפים בדרך כלל את הזחילה שכן היא המהירה ביותר.
 • מירוץ אופניים. לאחר השלמת השחייה והחלפת בגדים, מירוץ אופניים עוקב אחריו. למרחקים קצרים, כלי רכב רגילים משמשים לרכיבה קבוצתית, ואילו מירוץ הברזל משתמש באופניים למירוצים מפוצלים. שרטוט (רכיבה קבוצתית) מותר במהלך המשחקים האולימפיים. במרוץ איש ברזל על כל מתחרה לשמור על מרחק של כ- 10-15 מטר מהאחרים.
 • לָרוּץ. זהו השלב האחרון בתחרות, המסתיים בסיום. הספורטאי יכול לנוע לאורך המסלול על ידי ריצה קלה או הליכה. אסור לגעת בקרקע בשלושה גפיים או יותר, לנוע עם פלג גוף עליון חשוף, עם קסדה על הראש או בלי נעליים.

מרחקי טריאתלון

ישנם חמישה מרחקים עיקריים בטריאתלון:

 • לְהַשְׁלִים. זהו המסלול הגדול והקשה ביותר, שיש לו שמות רבים אחרים: "ברזל", ארוך, איש ברזל, קלאסי.
 • חצי קלאסי.כל המרחקים נחתכו לשניים, וזה מאוד נוח לספורטאי ביניים שמתכוננים להשתתף במלוא המרחק ורוצים לבדוק את יכולותיהם. שמות אחרים: "חצי", "חצי ברזל".
 • אוֹלִימְפִּי. מרחק זה משתתפים ספורטאים המשתתפים במשחקים האולימפיים. שמותיה האחרים: "בינלאומי", "סטנדרטי", "קצר".
 • ספרינט וסופר ספרינט. מדובר במרחקים עצמאיים הנותנים למתחילים אפשרות להעריך את חוזקותיהם ולהבין האם כדאי להמשיך לעסוק בספורט זה או לנסות את עצמם במשהו אחר.

טבלת השוואת מרחק

מֶרְחָקשחייהמירוץ אופנייםלָרוּץ
מלא3.8 ק"מ180 ק"מ42.2 ק"מ
חצי קלאסי1.9 ק"מ90 ק"מ21.1 ק"מ
אוֹלִימְפִּי1.5 ק"מ40 ק"מ10 ק"מ
ריצה מהירה0.75 ק"מ20 ק"מ5 ק"מ
ספרינט סופר0.2 מייל8 ק"מ2 ק"מ

ציוד: רשימת הפריטים הנדרשים וקריטריונים לבחירה

אתלט דורש ציוד מיוחד כדי להשתתף בתחרות. הסט המינימלי כולל חליפת צלילה, אופניים, וביגוד ונעליים לרכיבה על אופניים וריצה. ללא דברים אלה, לא ניתן לאדם להתחרות.

טריאתלט מתחיל יכול להתבלבל, מבלי לדעת היכן לקנות את המדים הדרושים. זה די פשוט: ניתן להזמין אונליין דגמים פופולריים והציוד החדיש ביותר ללא בעיות. לפני שרכישה בחנות מקוונת, חשוב למצוא דירוג של מוצרים איכותיים, לקרוא עצות וביקורות של צרכנים מנוסים, ללמוד את ההמלצות לשימוש בדגמים שונים ותיאוריהם. כדאי גם להכיר מידע על חברות המייצרות מוצרי ספורט על מנת להחליט איזה ציוד עדיף לקנות. נכון לעכשיו, לא רק מוצרים מקומיים מוצגים בשוק, אלא גם מוצרים איטלקיים (AQUASPHERE), בריטיים (HUUB), אמריקאים (הנדרסון, סקובאפרו) וברזילאים (מורמאי).

חליפת צלילה

מרחקים קצרים (פחות מ -1.5 ק"מ) מותר לכסות בבגדי ים. למרחקים ארוכים, כמו גם לשחייה במים קרים (מתחת ל 25 מעלות), נדרשים מדים מיוחדים בכדי לספק ויסות חום. ציוד שחייה מותאם כראוי מגביר את מהירות הספורטאי ומפחית את חיכוך הגוף כנגד המים. בהתחלה בגדים עלולים לגרום לאי נוחות לאדם, אך עם הזמן תחושות אלו נעלמות מכיוון שהוא מקבל את גודל הגוף בזכות ניאופרן, חומר מתיחה מיוחד. לפני ההשתתפות בתחרות, מומלץ לבצע כמה אימונים עם ציוד חדש בכדי להפוך אותו לנוח ואלסטי יותר.

כדי להבין איזה חליפת צלילה עדיף לקנות, חשוב להבין מהם דגמים וכיצד הם נבדלים זה מזה.

סוג

ישנם סוגים הבאים של חליפות צלילה:

 • יָבֵשׁ. סרבל זה עמיד למים והיקר מכל הסוגים. משתמשים בו צוללנים וציידות חניתות.
 • יבש למחצה. התלבושת הזו עובי 3 עד 6 מ"מ ובעלת שרוולים ורגליים ארוכות, כמו גם תפרים, רוכסנים וחותמות מרותכות כדי למנוע כניסת מים גדולה להיכנס פנימה. ציוד כזה משמש בעיקר לדוג דיג.
 • רָטוֹב. הם נפוצים ביותר בקרב טריאתלטים. המים שנכנסים בין הגוף לחליפה מחוממים על ידי גופו של האדם ואינם מאפשרים לו להקפיא.

גזירה

החליפות שונות באורך השרוולים והרגליים, כמו גם במיקום הרוכסן. לבוש ללא שרוולים מתאים יותר לתיירים: קל יותר להסיר אותו ולא מפריע לתנועה. לשחייה עדיף לרכוש ציוד עם רגליים ארוכות ושרוולים; הפופולריות של דגמים כאלה מוסברת על ידי הרבגוניות שלהם והגלישה הטובה שלהם דרך המים.

את רוכסן החליפה ניתן לאתר על הבטן, הגב והצוואר. הרוכסן בבטן ובצוואר מאפשר לשחיין לפתוח אותו ללא צורך בסיוע. יש גם חסרון משמעותי במודלים כאלה: הברק יכול להתנפח, בזמן שמגע הרקמה עם גוף האדם פוחת והעומס על השרירים עולה. זה בעייתי להתמודד עם רוכסן בגב לבד, עם זאת, חליפה כזו מתאימה לגוף ולא מתנפחת.

עוֹבִי

כדי להימנע מטעויות בבחירה, כדאי לקחת בחשבון את טמפרטורת המים בהם תיערך התחרות. דגמים דקיקים (3 מ"מ) מתאימים למים חמים (כ-21-24 מעלות). לטמפרטורות בין 18 ל -21 מעלות, מדים בעובי 5 מ"מ מתאימים. אם המים קרים מ -18 מעלות, כדאי לקנות ציוד מהבד העבה ביותר (6-7 מ"מ).

הגודל

בבחירת מידת חליפה, חשוב לדעת מה לחפש כשמנסים:

 • הצורה צריכה להתאים בצורה הדוקה סביב הגוף ללא קפלים, אך יחד עם זאת היא צריכה להיות קלה להסרה וללבישה. בבגדים צמודים הספורטאי לא יוכל לנוע בחופשיות, ומשוחרר מדי לא ישמור על מים ויסייע בקירור הגוף.
 • בהשוואה לבגדי מזדמנים, הרגליים והשרוולים של חליפת הצלילה צריכים להיות קצרים יותר ב -5 ס"מ.
 • באזור הצוואר, הצורה לא צריכה להתאים מקרוב לגוף.

חליפת התחלה

ציוד התחלה נלבש על גוף עירום. אתה יכול לשחות בו או להשתמש בו מתחת לחליפת צלילה. הפונקציונליות של ציוד ההתחלה רחבה מאוד: הספורטאי יכול להיות בו לאורך כל שלבי התחרות, מה שחוסך זמן.

בחירת התלבושות צריכה להתבסס על מזג האוויר הצפוי במהלך התחרות, משך המירוץ והעדפה אישית. ישנם מספר קריטריונים חשובים שעליכם לשים לב במיוחד:

 • תפרים. בגופייה, אתלט שוחה, רץ ורוכב על אופניים, ולכן חשוב שהוא יהיה חלק, אחרת הימצאות בו תגרום לאי נוחות.
 • מזג אוויר. במהלך התחרות, הגוף חווה מאמץ פיזי עצום ומחמם יתר על המידה. אם צפוי מזג אוויר קר, יש להשתמש בבגדים ללא שרוולים. במזג אוויר חם, כדי לא להישרף, מומלץ ללבוש בגד גוף עם שרוולים.
 • כיסים. עבור מתחרה למרחק קצר, הכיסים הם אופציונליים. אם התחרות מבטיחה להיות ארוכה, הכיסים יהיו שימושיים: הם יכולים לאחסן תרופות ומזון.
 • נוף. ניתן להשיג פריטי לבוש חתיכה אחת ונפרדת. נוח לשחות במדי עבודות אם אין חליפת צלילה. דגמים עם רמפות אופניים נוחים מאוד, מה שמקל על הרכיבה על אופניים. בגד החתיכה החתיכה אחת לרוב מצויד ברוכסן קדמי. במזג אוויר חם, ניתן לפתוח אותו מעט מבלי לחשוף את פלג הגוף העליון לחלוטין (הדבר אסור על פי הכללים). חבילה נפרדת כוללת חולצת טריקו ומכנסיים קצרים. היתרון של בגד זה הוא היכולת לשלב צבעים וללכת לשירותים ללא שום בעיה. עם זאת, יש גם חסרון משמעותי: חולצת הטריקו יכולה לבלוט תוך כדי ריצה ובעת לבישת חליפת צלילה.

כובע רחצה

היצרנים מציעים כובעים מחומרים שונים: לטקס, סיליקון, ניאופרן. לשחייה במים קרים, עדיף לרכוש אביזר ניאופרן. בבחירת כובע לטקס, עליכם לקחת בחשבון שככל הנראה תצטרכו לחבוש שני כובעים בו זמנית, מכיוון שחומר זה הוא הזול והפחות עמיד. אביזרי ספנדקס לייקרה הם היקרים ביותר, אך הם אינם מגנים על השיער מפני לחות. באירועים גדולים, כובעים ניתנים בדרך כלל על ידי המארגנים. עם זאת, לא כואב שיהיה איתך חילוף מכיוון שהוא יכול להישבר בכל עת.

משקפיים

יצרנים מודרניים מציעים מגוון רחב של משקפי שחייה לכל טעם, אך עדיף לרכוש משקפי טריאתלון מיוחדים. אביזר זה מפחית את עמידות המים ובעל זווית צפייה רחבה. לעתים קרובות יותר, ישנם דגמים עם עדשות קלות, המספקים לספורטאי ראות מצוינת, גם אם המים מעוננים. מיטב היצרנים מציעים חידושים מעניינים: משקפיים עם משקפי מראה או מקוטב עם פונקציה של הגנה על העיניים מפני סנוור מים וקרינה אולטרה סגולה.

אביזרי אופניים ואופניים

אופני מרוץ חייבים להיות קלים, זריזים ואווירודינמיים. המשימה שלה היא לפתח מהירות גבוהה, אך יחד עם זאת לשמור על יכולת שליטה. למתחילים תוכלו לרכוש אופני כביש רגילים. במקרה זה, הרכב עצמו והאביזרים עבורו לא ידרשו השקעות כספיות משמעותיות. אך ספורטאים מתקדמים אינם יכולים להסתדר בלי רכב מיוחד.עליכם לדעת כי מחירי הפריטים העולים על דירוג האופניים המקצועיים נמדדים במאות אלפי רובל.

אופניים יקרים עשויים בדרך כלל מסיבי פחמן, ואילו הזולים מאלומיניום. חשוב לבחור דגם עם דוושות ללא קליפס התואמות לנעל הספציפית לטריאתלון שלך. זה הכרחי להעברה מלאה של אנרגיית סיבוב לדוושות ושליטה טובה יותר ברכב בזמן נהיגה.

כדאי לשים לב להגה: עליו להיות בעל קרניים מסוג איל. ישנם דגמים המצוידים בכסאות נוח מיוחדים המאפשרים לספורטאי לשכב עם מרפקיהם על ההגה ולנהוג ברכב ללא מאמץ רב.

כדי להשתתף בהצלחה בתחרויות, זה לא מספיק לקנות אופניים טובים; אתלט יצטרך רשימה נרחבת של אביזרים מיוחדים:

 • קַסדָה. מדובר בציוד חובה, יתר על כן, המשתתף עומד בפני עונש אם הוא נוגע באופניים בזמן שהוא לא חובש או חובש קסדה.
 • משקפיים. זהו פריט הכרחי להגנה על עיניך מפני אבק ופסולת.
 • נעלי רכיבה. נעליים אלה ניתנות לאבטחה לדוושות מראש, מה שחוסך זמן.
 • ערכת תיקון, משאבה ניידת לשאיבת החדר, בקבוק מים.

סניקרס ואביזרי ריצה

ההצלחה של ספורטאי בריצה תלויה ישירות בנעליים. אתה לא צריך לחסוך בזה, אתה צריך לבחור נעלי ריצה מיוחדות. אתה לא צריך לצאת למרחק בנעליים שזה עתה נרכשו, תוך סיכון של שפשוף תירס או עייפות מהירה.

להגנה מפני השמש, האבק והרוח, טריאתלט יזדקק למשקפיים, כובע או מגן. דבר שימושי שעוזר לחסוך זמן הוא שרוכים מיוחדים לנעלי ריצה. הם מתהדקים במהירות ולא משתחררים בזמן נהיגה.

חליפות הטריאתלון הטובות ביותר לשנת 2020

הדגמים הזולים ביותר

למי שרק חולם לבדוק את יכולותיו בטריאתלון, השאלה כמה עולה הציוד משמעותית למדי. לדברי הקונים, למתחילים בכלל אין צורך לרכוש ציוד פרימיום באופן מיידי; דגמי התקציב מתאימים למדי להכשרה בשלב הראשוני.

חליפת צלילה ג'וס לגבר קצר, 2,5 מ"מ

ג'וס הוא מותג תקציב צעיר בבעלות Sportmaster. מוצרי החברה מיוצרים בסין, אולם יש להם מאפיינים מצוינים. חליפת הצלילה של ג'וס מתאימה לכל פעילויות בחיק הטבע וספורט ימי. הוא שומר על חום ומגן על גופו של הספורטאי מפני נזק מכני. תפרים כפולים מספקים חוזק ועמידות להילוך. אחריות יצרן: 6 חודשים. מידות: 48, 50, 52, 54.

עלות: 2549 רובל.

חליפת צלילה ג'וס לגבר קצר, 2,5 מ"מ

יתרונות:

 • רוכסן נוח;
 • תפרים שטוחים רכים;
 • התאמה צמודה עקב סקוטש על הצווארון;
 • כיסוי גומי על החזה כדי להגן מפני היפותרמיה;
 • צדדיות;
 • מחיר נמוך.

חסרונות:

 • מתאים רק למים חמים;
 • מבחר קטן של צבעים.

חליפת צלילה ג'וס נקבה, 1,5 מ"מ

ציוד נוח ומשתלם במחיר לנשים, המיועד למתחילים ולרמות ביניים. ניתן להשיג בשחור וכחול ושחור וורוד. עובי החליפה 1.5 מ"מ ולכן ניתן להשתמש בו רק במים חמים. מידות: 40, 42, 44, 46.

עלות: 1759 רובל.

חליפת צלילה ג'וס נקבה, 1,5 מ"מ

יתרונות:

 • רוכסן נוח מאחור;
 • צדדיות;
 • הגנה טובה מפני לחות בזכות הוולקרו על הצוואר;
 • תפרים שטוחים;
 • מחיר סביר.

חסרונות:

 • לא מתאים למים קרים;
 • מחלחל מאוד למים.

HUUB Essentials Trisuit חליפת טריאתלון לגברים טריזיט לגברים עם אופני אופניים

בגד גוף נוח מקשה אחת מסדרת Essential לגברים של יצרן בריטי בעל שם. החליפה עשויה מחומר אלסטי ובעלת בטנת צמר, המבטיחה נוחות בשלב הרכיבה. רצועות כתפיים רחבות אינן מגבילות תנועה או לחץ. רוכסן נוח מאפשר לך להמריא וללבוש את הציוד שלך בקלות. מיועד לטמפרטורות מים מעל 24 מעלות. מידות: XS, S, M, L, XL, XXL.

עלות: 6970 רובל.

HUUB Essentials Trisuit חליפת טריאתלון לגברים טריזיט לגברים עם אופני אופניים

יתרונות:

 • יש אופניים;
 • נוכחות של שני כיסים אחוריים;
 • לוחות גב נושמים;
 • בד קל משקל;
 • התאמה צמודה;
 • הידרודינמיקה ואווירודינמיקה טובה;
 • מחיר נמוך.

חסרונות:

 • מתאים רק למים חמים;
 • חוסר בצבעים אחרים.

Mad Wave MW Revolution לנשים בגד ים בגד ים בגד ים פתוח

ציוד שחייה יפהפה ונשי מתוצרת רוסית. קו בגדי הטריאתלון החדש של REVOLUTION עונה על כל הדרישות של שחיינים מתחילים ומנוסים כאחד. הבד מכיל XtraLifeLycra סיב מיוחד, ההופך את החליפה לעמידה במים כלוריים ועמידות בפני בלאי. מבנה החומר מאפשר לספורטאי לפתח מהירות גבוהה בגלל גלישה טובה במים. תוכלו לבחור בין אדום, צהוב, ורוד או כחול.טבלת המידות הרחבה (3XS, L, M, S, XS, XXS) כוללת דגמים לנשים רזות ושמנמנות מאוד.

עלות: 4341 רובל.

Mad Wave MW Revolution לנשים בגד ים בגד ים בגד ים פתוח

יתרונות:

 • עֲמִידוּת;
 • התאמה נוחה;
 • מראה מסוגנן;
 • מגוון צבעים;
 • ייבוש מהיר;
 • זול.

חסרונות:

 • אין מגבר אופניים;
 • שולי הרגליים צרים מדי.

דגמים של פלח המחירים האמצעיים

חליפת סטרטר AQUASPHERE X Presso לנשים

חליפת הצלילה של המותג האיטלקי, שבפיתוחו השתתף השחיין המפורסם מייקל פלפס, תוכננה במיוחד לתחרויות. נוצר באמצעות טכנולוגיית Exo-Core הייחודית, שעיקרה לשלב שני בדים בדגם אחד. בד המתיחה התלת-ממדי החתימה של ExoFoil מספק לספורטאי חופש תנועה וגמישות מעולה. תוספות בד AquaCore משפרות את זרימת הדם ומרפות שרירים. מידות: 34 - 44.

עלות: 20,400 רובל.

חליפת סטרטר AQUASPHERE X Presso לנשים

יתרונות:

 • חומר הידרופובי;
 • תפרים מודבקים;
 • תכונות דחיסה של החומר;
 • התאמה הדוקה עקב רצועות סיליקון מיוחדות;
 • בחירה משלושה צבעים;
 • מחיר ממוצע;
 • שקית אחסון ובקבוק מים כלולים.

חסרונות:

 • לאחר 7-10 התחלות, הנכסים אבדו חלקית.
 • אין מגבר אופניים;
 • אין כיסים.

חליפת צלילה תרמופרן PRO שורטי 3 מ"מ, נשים

הנדרסון הוא יצרן חליפות צלילה אמריקאי בעל שם. הדגם הקצוץ האקסקלוסיבי כולל מספר מינימלי של תפרים, שכל אחד מהם נתפר ומודבק פעמיים. החומר קל מאוד ונעים למגע. התלבושת עוקבת בצורה מושלמת אחר כל עקומת הגוף, ומבטיחה תנועת מים מינימלית מתחת לחליפה. אחריות יצרן: שנה. טבלת מידות הנדרסון - 42 עד 52.

עלות: 17,140 רובל.

חליפת צלילה תרמופרן PRO שורטי 3 מ"מ, נשים

יתרונות:

 • חתך אנטומי;
 • גְמִישׁוּת;
 • חופש התנועה;
 • תכונות מיגון חום מעולות;
 • קל;
 • בטנה רכה של אקווה סילק.

חסרונות:

 • מבחר צבעים קטן;
 • מיועד למים חמים בלבד.

חליפת צלילה Scubapro Sport (5 מ"מ, גברים)

תוצרת חברת הקאלט האמריקאית Scubapro, שקיימת מאז 1963. חליפה קלאסית בגודל 5 מ"מ המתאימה לטריאתלטים מתחילים וספורטאים בינוניים, כמו גם לצלילה ורפטינג. החיתוך המיוחד מעניק לאדם חופש תנועה מרבי. מידות: 48 עד 58.

עלות: 19450 רובל.

חליפת צלילה Scubapro Sport (5 מ"מ, גברים)

יתרונות:

 • חומר נעים למגע;
 • קסדת הר;
 • רוכסנים על הידיים והקרסוליים;
 • נשלף בקלות;
 • פנים קטיפה רך;
 • ידידותיות לסביבה.

חסרונות:

 • אין אפשרות לבחור צבעים.

חליפת רוכסן אחורית של Sharkskin Chillproof (גברים)

התלבושת היא פיתוח חדשני של מהנדסים אוסטרלים. הוא עשוי משלושה סוגי בד ונראה כמו עור כריש. השכבה הראשונה היא חומר דמוי צמר ששומר על הגוף יבש ככל האפשר. השכבה השנייה לנשימה משמשת כווסת טמפרטורה. הכיסוי החיצוני הוא תערובת ייחודית של לייקרה וניילון כדי לספק עמידות בפני שחיקה והגנה מפני UV. המדים פופולריים מאוד בקרב צוללנים, גולשים וטריאתלטים.ניתן להשתמש בו במים חמים או להשתמש בו כבידוד מתחת לחליפת צלילה קיימת בטמפרטורות נמוכות יותר. מידות: 46-56.

עלות: 23450 רובל.

חליפת רוכסן אחורית של Sharkskin Chillproof (גברים)

יתרונות:

 • קַלוּת;
 • כוח;
 • אפקט דחיסה;
 • החומר אינו מתקמט;
 • נוח לאחסון ולהובלה.

חסרונות:

 • ציפה נייטרלית;
 • מתאים רק למים חמים.

דגמי פרימיום

AquaSphere Phantom 2.0 חליפת צלילה 5/4 / 3.5 / 2 / 1.5 / 1 מ"מ חליפת צלילה טריאתלון

מוצר ממותג תוצרת איטליה, עשוי 8 סוגים של SCS ניאופרן בעובי שונה. החליפה מיועדת לטריאתלטים מקצועיים, המתאימה לשחייה במים קרים (16 מעלות ומטה). התבנית מיוצרת בטכנולוגיית Thermo-Guard המיוחדת שבזכותה החומר בעל מבנה נקבובי ושומר על חום בצורה מושלמת. לרוכסן רצועה מיוחדת לשחרור מהיר ולחסכון בזמן. החליפה מומלצת לטריאתלטים שרוצים להשיג תוצאות גבוהות. מידות: XXS - XXL.

עלות: 67880 רובל.

AquaSphere Phantom 2.0 חליפת צלילה 5/4 / 3.5 / 2 / 1.5 / 1 מ"מ חליפת צלילה טריאתלון

יתרונות:

 • התאמה נוחה;
 • צווארון אקווה-פלקס אלסטי להגנה מפני מים;
 • הסרה מהירה עקב הוספות מיוחדות בגב הרגל התחתונה;
 • עמידות בכלור;
 • הגנת UV.

חסרונות:

 • מחיר גבוה.

חליפת צלילה טריאתלון לנשים AquaSphere Phantom 2.0 חליפת צלילה, 5/4 / 3.5 / 2 / 1.5 / 1 מ"מ

ציוד באיכות גבוהה עם הוספות מיוחדות לדמות הנשית. מיועד לאימונים ותחרות מקצועיים במים קרים. החליפה עשויה מניאופרן בעובי שונה לפעילויות הספורט היעילות ביותר. באזור הידיים החומר בעובי 1 מ"מ בלבד, מה שמספק לאישה חופש תנועה. הכנס Aerodome 5 מ"מ על הבטן והירכיים מסייע בייצוב תנוחת הגוף במים. מערכת התמיכה CorePower משפרת את היציבה. גדלים: XXS - XL.

עלות: 59,990 רובל.

חליפת צלילה טריאתלון לנשים AquaSphere Phantom 2.0 חליפת צלילה, 5/4 / 3.5 / 2 / 1.5 / 1 מ"מ

יתרונות:

 • קלילות, גמישות;
 • התייעלות מעולה בגלל ציפוי SCS;
 • חופש תנועה מרבי;
 • עמידות בפני מים כלוריים ואור שמש;
 • עיצוב מסוגנן.

חסרונות:

 • מחיר גבוה.

חליפת צלילה HUUB אגיליס בראונלי 3/5 מ"מ חליפת צלילה טריאתלון

הציוד פותח על ידי חברת HUUB יחד עם האחים בראונלי - טריאתלטים מפורסמים בעולם. החליפה מיועדת לשחייה במים קרים (מקסימום 16 מעלות). הדגם עשוי מניאופרן אלסטי בלעדי, שאין לו אנלוגים בין מותגים אחרים. הודות לחומר הייחודי, ציפה מוגברת ב 43% בהשוואה לחליפות צלילה אחרות. החליפה כוללת רוכסן בריחה נוח לחיסכון בזמן. המדים מומלצים לשחיינים מנוסים להשתתף בתחרויות ולהשיג תוצאות גבוהות. מידות: XS - SS.

עלות: 50,000 רובל.

חליפת צלילה HUUB אגיליס בראונלי 3/5 מ"מ חליפת צלילה טריאתלון

יתרונות:

 • בד רך, אלסטי, קל משקל;
 • ציפה מוגברת;
 • נוחות מקסימאלית עקב תפרים מרותכים;
 • צוואר גמיש למניעת שפשוף;
 • עיצוב ארגוני.

חסרונות:

 • מחיר גבוה;
 • חוסר בצבעים אחרים.

חליפת צלילה טריאתלון 2XU GHST (קל משקל) לנשים, 3/2/1 מ"מ

מוצר מותג אוסטרלי המיוצר מניאופרן ימאמוטו איכותי. המודל הקל מיועד לספורטאים מקצועיים מנוסים עם דגש על הצלחה. הטכנולוגיה הבלעדית של תאים פנימיים סגורים מעניקה לתלבושת את המאפיינים הטובים ביותר: היא קלה במיוחד וצפה בהשוואה לחליפות קונבנציונליות. גמישות של 520% ​​מספקת התאמה נוחה ונוחות. מידות: XS - XL.

עלות: 46,100 רובל.

חליפת צלילה טריאתלון 2XU GHST (קל משקל) לנשים, 3/2/1 מ"מ

יתרונות:

 • קלילות וגמישות;
 • התאמה ארגונומית;
 • הידרודינמיקה מעולה;
 • חוסר תפרים באזור הכתפיים והזרועות;
 • הסט כולל כפפות.

חסרונות:

 • מחיר גבוה;
 • חוסר אפשרות לבחור צבע;
 • את הרוכסן מאחור קשה לפתוח.

הבחירה בציוד לטריאתלון אינה שאלה קלה ויש לעשות זאת על פי המרחק שנבחר, התנאים למעבר המרוץ והיכולות הכלכליות שלכם.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *