מזל"טים הטובים ביותר עם מצלמה לשנת 2020

0

לאחרונה אנו נדרשים יותר ויותר להתמודד עם מונחים באנגלית המשמשים לשם שמות מכשירים מסוימים. כיום, quadcopters פופולריים מאוד, אשר מתורגמים מאנגלית כמסוק ארבעה רוטורים. מכשירים ייחודיים אלה הופיעו לאחרונה יחסית, אך כבר זכו להכרה בצרכנים מקבוצות גיל שונות ובסטטוסים חברתיים. בום אמיתי בקרב חובבי מזל"טים היה הופעתם של דגמים עם מצלמה. ציוד זה הרחיב משמעותית את היקפם ומשך את תשומת ליבם של אנשים בכל הגילאים. צוות המערכת של האתר "best-iw.designuspro.com" מביא לתשומת לבכם מבחר מיטבי הארבע הקטנים הטובים ביותר עם מצלמה לשנת 2020.

מהם מזל"טים עם מצלמה ולמה הם נחוצים

Quadcopter הוא מטוס שלט רחוק המצויד בארבעה מדחפים מדחפים. המכשיר נשלט על ידי שלט רחוק מיוחד מהקרקע. מזל"טים מודרניים מצוידים במצלמות וידאו מיניאטוריות המאפשרות לצלם גם תמונות וגם קטעי וידאו מהאוויר.

Quadrocopters עם מצלמה נועדו במיוחד כדי ללכוד את המתרחש בזמן אמת. בנוסף, בחלק מהדגמים תוכלו לשנות את זווית הצילום על ידי סיבוב המצלמה. לרוב, מודלים כאלה משמשים מפעילי וידאו, עיתונאים ובלוגרים.

עיקרון ההפעלה של הטרקטורנים היום הוא פשוט להפליא. הרוטור הראשי מונע על ידי מנוע משולב. כתוצאה מכך, חלק אחד מסתובב בכיוון השעון, והשני מסתובב נגד כיוון השעון.

המסגרת של quadcopter היא בדרך כלל בצורת x. דחף הטיסה מסופק על ידי מבנה מונע מדחף, המחובר לקצה כל אחת מארבע הקורות. כדי להעניק מראה ייחודי, מקורי ומושך, יצרנים מקשטים את המכשיר לעיתים קרובות עם נורות LED, הדפסים וחיקויים.

הערה! תאורת LED אחורית מבצעת לא רק פונקציה דקורטיבית, אלא גם עוזרת להניע את המכשיר בחושך.

המוח של כל מזל"ט הוא לוח הבקר, האחראי על כל פונקציות התוכנה המשולבות. במונחים של מנועים, לרוב הארבע-חובבים מנועים מוברשים או ללא מברשות. הראשונים משמשים במזל"טים זולים ופשוטים יותר המיועדים לצילום חובבים. האחרונים נבדלים על ידי עיצוב מושלם יותר ועקרון פעולה שונה. לכל quadcopter יש ווסת מהירות, האחראי על השליטה בכוח המנוע. בעת בחירת דגם, עליך לשים לב לזרם ההפעלה המרבי ולתחומי ההפעלה.

חלק חשוב נוסף בכל quadcopter הוא גימבל המצלמה. זהו הרכבה תליון המחבר את מצלמת הווידאו לגוף המכשיר. וכמובן, כל מטוס מצויד בסוללה, שהיא לב המזל"ט ומניע את מנועי המדחף. קיבולת הסוללה תלויה במידה רבה במבנה הסוללה, אשר יכול להיות מונובלוק או רב יחידות.

Quadcopters הפכו פופולריים מאוד בשנים האחרונות.זה מוסבר בעיקר בכך שחלה התפתחות מהירה של טכנולוגיות מובייל ווידאו.

תכונות של quadcopters

לכל כלי הטיס הבלתי מאוישים יש מאפיינים משלהם, שעליהם בהחלט עליכם לדעת בעת הרכישה.

הקיצורים הבאים נראים לעתים קרובות על תיבות מזל"ט:

 1. RTF - מזל"טים כאלה נבדלים בכך שהם מוכנים מיד לטוס ומצוידים בכל מה שאתה צריך. לעתים קרובות הם אפילו נמכרים מורכבים וכל שעליך לעשות הוא להטעין את הסוללה.
 2. סימון ARF פירושו שהמל"ט כמעט מוכן לשימוש. החבילה מכילה את כל החלקים הדרושים, אך הבעלים יצטרך לבצע את ההלחמה וההרכבה בעצמו. כמו כן, ניתן למכור מכשירים כאלה עם שלט רחוק או בלעדיו.
 3. BNF - סימון פירושו שאין לוח בקרה כלול. אפשרות זו מתאימה למי שכבר יש לו ציוד בקרה. כפי שמראה בפועל, בעצם נמכרים רק קוואדפטרים מתקדמים עם קיצור זה.

באשר למידות, ניתן לציין אותם למכשירים המורכבים וללא קבצים מצורפים. בעת רכישת מזל"ט, הקפד לקחת בחשבון את העובדה שככל שהוא שונה גדול יותר, כך הוא יתנגד לרוח טוב יותר. אחד הפרמטרים המרכזיים של כל quadcopter הוא הטווח, המהירות וזמן הטיסה. יש לזכור שככל שכל אחד מהאינדיקטורים הללו גדול יותר, כך טוב יותר.

מומחים ממליצים לרכוש מכשירים שזמן הטיסה שלהם שווה ל -20 דקות או יותר. יחד עם זאת, הדגמים שזמן הטיסה שלהם עולה על 30 דקות, מובחנים במחירם הגבוה ושייכים לפלח המקצועי.

ברוב המכשירים טווח טיסה של 1 עד 5 ק"מ נחשב מספיק. המכשירים שמסוגלים לטוס עד 12 ק"מ הם כבר משאיות אמיתיות בין מזל"טים. אם ברצונך לרכוש מטוס ברמת תקציב, עליך להיות מוכן לכך שטווח הטיסה שלו לא יעלה על 100-200 מטר.

ככל שמהירות הטיסה של ה quadcopter גבוהה יותר, כך טוב יותר. מכשירים קונבנציונליים אינם מהירים מדי.

בעת בחירת מזל"ט, עליך לשים לב לחומר הגוף. רוב המכשירים עשויים פלסטיק, אך ישנם גם כאלה עם גוף עשוי סיבי פחמן, מתכות קלות או אלומיניום מטוסים. עם זאת, ניתן לרכוש דגמים כאלה בעלות גבוהה מאוד.

זמן הטיסה של המכשיר מושפע ישירות מקיבולת הסוללה, ולכן ככל שהוא גבוה יותר, כך טוב יותר. וכמובן, לאיכות המצלמה תפקיד חשוב. כדאי לשים לב לעובדה שכעת גם דגמי תקציב מצוידים בעיקר במצלמות וידיאו שלא רק יכולות לצלם, אלא גם להקליט וידאו, ולשדר אות וידיאו. כדי לייצב את מיקום המצלמה, המכשירים מצוידים בגימבל מיוחד.

הפונקציונליות של הטרקטורונים יכולה להשתנות. למודלים של תקציב פונקציונליות בסיסית. ככל שהמכשיר יקר יותר, כך הוא שונה מהפונקציונליות.

טרקטורונים זולים

כולם יודעים שלאיכות ולפונקציונליות יש מחיר. אבל, כפי שמראים בפועל, לא תמיד, מה שזול בהחלט רע. אם ברצונך להפעיל quadcopter, אך התקציב מוגבל, עליך לשים לב לדגמים הבאים, המשלבים באופן מושלם בין איכות לבין עלות נמוכה.

JJRC H31

הדגם מיוצר על ידי מותג סיני מפורסם. מושלם עבור בני נוער ומבוגרים להכרות ראשונה עם כלי טיס בלתי מאוישים. ה- Quadcopter מצויד במנוע מוברש, גירוסקופ בעל שישה צירים, תאורת LED, הגנת מים ומצב CF. הוא כולל טיפול טוב ומהירות גבוהה. הדגם מצויד במצלמת 5 מגה פיקסל שבזכותה מתקבלות תמונות באיכות בינונית.

JJRC H31

זמן טיסה מרבי: 10 דקות;

ניהול: ערוץ רדיו;

פונקציות: חזרה בנגיעה אחת, הוכחת מים, מצב ללא ראש;

טווח בקרת רדיו: 80 מ ';

מצלמה: חיצוני אופציונלי, 5 מגה פיקסל;

סוללה: 3.7V 400mAh LiPo;

תדר רדיו: 2.4 GHz;

ייצוב: גירוסקופ בעל שישה צירים;

מגבלת גיל: 14+;

משקל: 73 גרם;

מידות: 290x290x90 מ"מ;

חומר: פלסטיק.

עלות ממוצעת: 2690 רובל.

יתרונות:

 • כוח;
 • עיצוב אטרקטיבי;
 • עמיד במים;
 • מאפייני טיסה טובים;
 • זול.

חסרונות:

 • נופל כאשר הקשר אבד;
 • אין פונקציית אחיזת גובה;
 • איכות צילום לא טובה במיוחד.

MJX באגים 8

מזל"ט מהיר בתקציב הוא אופציה נהדרת לבני נוער ולמתחילים. הוא מסופק מוכן לעבודה, ולכן אין צורך בהרכבה ראשונית. הדגם נבדל על ידי מנוע חשמלי שקט ללא מברשות, יכולת תמרון, היענות לפעולות, מערכת בקרה חכמה, כמו גם טיסה רציפה של 14 דקות. גוף המזל"ט עשוי מרוכב ניילון עמיד בפני פגיעות. בין היתר, הדגם, למרות העלות הנמוכה יחסית, יכול להתפאר בהמראה יציבה, תאוצה מהירה, יכולת לשמור על פרמטרי הגובה הנתונים, כמו גם איזון יציב גם במהלך התכנון וגם בזמן הנחיתה.

MJX באגים 8

זמן טיסה מרבי: 14 דקות;

ניהול: שלט רחוק;

פונקציות: מצב אקרובטי, הפעלת פונקציה "הביתה";

טווח בקרת רדיו: 500 מ ';

מצלמה: חיצוני אופציונלי עם סיומת 1080x720 פיקסלים;

סוללה: 7.4 ואט, 1.3 אה;

תדר רדיו: 2.4 ג'יגה הרץ;

משקל: 370 גרם;

מידות: 330x330x88 מ"מ;

חומר: פלסטיק.

עלות ממוצעת: 4990 רובל.

יתרונות:

 • בנייה חזקה ואמינה;
 • כּוֹשֵׁר תִמרוּן;
 • היענות גבוהה;
 • נוכחות של מצלמה איכותית.

חסרונות:

 • אין פונקציית המראה ונחיתה אוטומטית;
 • ציוד סטנדרטי מינימלי.

Hubsan X4 Desire FPV H502S

ה- Quadcopter מושלם הן לחובבים והן למקצוענים. הדגם מצויד במצלמת HD איכותית, מיקום GPS, וכן בפונקציות "חזרה לשלט רחוק" ו"גובה החזק ". ה quadcopter מצויד במנועי אספנות. המודל מיועד בעיקר לטייסים מתחילים. הגוף עשוי פלסטיק עמיד, נעים למגע.

Hubsan X4 Desire FPV H502S

זמן טיסה מרבי: 12 דקות;

ניהול: ערוץ רדיו;

פונקציות: מבט מגוף ראשון, חזרה לנקודת ההמראה;

טווח בקרת רדיו: 200 מ ';

מצלמה: 720 p, 2 מגה פיקסל;

סוללה: 7.4V, 610mAh;

תדר רדיו: 2.4 ג'יגה הרץ;

ייצוב: גירוסקופ בעל 6 צירים;

מגבלת גיל: 14+;

משקל: 115 גרם;

מידות: 225x225x60 מ"מ;

חומר: פלסטיק.

עלות ממוצעת: 8790 רובל.

יתרונות:

 • שמירת גובה;
 • קלות שולטת;
 • עיצוב מרהיב;
 • דִינָמִיוּת;
 • חזור למשדר;
 • מורכבים ומוכנים לחלוטין לצאת לדרך.

חסרונות:

 • חוסר ייצוב מצלמה.

טלו טכנאי של Ryze

Quadcopter פשוט ומעניין זה מובחן על ידי שידור וידאו יציב, איכות גבוהה, שליטה קלה ועלות נמוכה יחסית. הדגם מתגאה במצלמה מובנית טובה שבזכותה תוכלו לצלם תמונות ברזולוציה גבוהה באיכות גבוהה. יתרון נוסף שאין לערער עליו בדגם הוא נוכחות של סוללה חזקה, שמבטיחה אפשרות לטיסה ארוכה. למזל"ט יש גם אפשרויות רבות נוספות שמפשטות מאוד את תהליך הבקרה. המנוע של הדגם הזה הוא ללא מברשות.

טלו טכנאי של Ryze

זמן טיסה מרבי: 13 דקות;

ניהול: Wi-Fi;

פונקציות: היפוך אוטומטי, תצוגה מגוף ראשון, המראה ונחיתה אוטומטית;

טווח בקרת רדיו: 100 מ ';

מצלמה: 5 מגה פיקסל, 720 r;

סוללה: 1100mAh, 3.8V;

תדר רדיו: 2.4 GHz;

מגבלת גיל: 14+;

משקל: 80 גרם;

מידות: 98x92.5x41 מ"מ;

חומר: פלסטיק.

עלות ממוצעת: 9290 רובל.

יתרונות:

 • סוללה טובה;
 • איכות;
 • תוכנה וחומרה מתקדמות.

חסרונות:

 • לא נמצא.

Quadcopters עם מצלמה טובה

אם יש צורך לבצע ירי באיכות גבוהה במקומות הבלתי צפויים והבלתי נגישים ביותר, במקרה זה יש צורך לגשת לבחירה של קוודרוקופטר באחריות רבה. יש לתת עדיפות לדגמים עם מצלמה איכותית וטובה. אנו ממליצים לשים לב לרביעי הטרקטור הבאים.

מזל"ט PARROT BEBOP 2

Quadcopter מודרני, פונקציונלי ומסוגנן. הדגם כולל מאפייני טיסה מצוינים, חיי סוללה ממושכים, ומצלמה מודרנית ואיכותית. המראה של המזל"ט הוא מודרני. די במבט אחד בו כדי להבין שהמכשיר הוא היי-טק. הדגם מובחן באיכות הבנייה הגבוהה שלו. הגוף עשוי פלסטיק עמיד. הודות ל -4 מנועים ללא מברשות, המכשיר מסוגל להאיץ למהירות משמעותית. בנוסף, המודל מתגאה בפונקציות כמו מצב Follow, מצב צד מושלם, מצב טיפוס, מצב Framing אוטומטי.

מזל"ט PARROT BEBOP 2

זמן טיסה מרבי: 25 דקות;

שליטה: מהשלט הרחוק והסמארטפון;

טווח בקרת רדיו: 300 מ ';

מצלמה: 14 מגה פיקסל;

סוללה: 2700mAh, 11.1V;

תדר רדיו: 2.4 GHz;

מגבלת גיל: 14+;

משקל: 0.5 ק"ג;

מידות: 328x328x89 מ"מ;

חומר: פלסטיק.

עלות ממוצעת: 36,990 רובל.

יתרונות:

 • עיצוב מודרני;
 • צְפִיפוּת;
 • יכולת ייצור;
 • איכות גבוהה;
 • קלות שימוש;
 • בְּטִיחוּת;
 • זמינות של פונקציות נוספות.

חסרונות:

 • משמיע הרבה רעש בעבודה;
 • ייצוב לקוי נצפה עם משבי רוח.

Hubsan X4 Air Pro H501A

ה quadcopter המקורי והמחמיר עשוי מפלסטיק עמיד ואיכותי. הדגם מצויד במצלמת וידאו באיכות טובה. הדגם מצויד בארבעה מנועים ללא מברשות בעלי הספק גבוה, המאפשרים להרים את המכשיר בקלות לאוויר ולעמוד בזרמי רוח. המזל"ט יכול לתפקד בכמה מצבים. אחד המעניינים ביותר הוא היכולת לתכנן את תנועת הדגם באוויר. בנוסף, הוא מצויד בפונקציה החזרה אוטומטית והחזקת גובה.

Hubsan X4 Air Pro H501A

זמן טיסה מרבי: 20 דקות;

ניהול: ערוץ רדיו, Wi-Fi;

פונקציות: המראה ונחיתה אוטומטית, טיסה סביב נקודות ההגדרה, בעקבות המפעיל;

טווח בקרת רדיו: 300 מ ';

מצלמה: 1080 r;

סוללה: 2700mAh, 7.4V

תדר רדיו: 2.4 GHz;

מגבלת גיל: 14+;

משקל: 410 גרם;

מידות: 217x218x70 מ"מ;

חומר: פלסטיק.

עלות ממוצעת: 16,290 רובל.

יתרונות:

 • איכות גבוהה;
 • טיסה ארוכה;
 • סוללה גדולה.

חסרונות:

 • ללא השעיה.

Xiaomi Mi Drone 4K

קוואדרוקופטר מסוגנן וחזק משלב בצורה מושלמת את השילוב בין מחיר ואיכות. מצויד במצלמת 12 מגה פיקסל מתקדמת שבזכותה תוכלו לצלם תמונות באיכות גבוהה. הדגם מתגאה גם בסוללה חזקה, במהירות גבוהה ובפונקציית מיקום באמצעות מערכות GPS ו- GLONASS. המנועים ללא מברשות.

Xiaomi Mi Drone 4K

זמן טיסה מרבי: 27 דקות;

ניהול: ערוץ רדיו;

פונקציות: חזרה לנקודת ההמראה, מבט מגוף ראשון;

טווח בקרת רדיו: 4 ק"מ;

מצלמה: 12 מגה פיקסל;

סוללה: 5100mAh, 77.52V;

תדר רדיו: 2.4 GHz;

מגבלת גיל: 14+;

משקל: 1390 גרם;

מידות: 310x380x53 מ"מ;

חומר: סיבי פחמן ופוליקרבונט.

עלות ממוצעת: 36,890 רובל.

יתרונות:

 • עיצוב מרהיב;
 • טעינת סוללה מהירה;
 • קלות ניהול;
 • טווח טיסה;
 • צילום ווידיאו באיכות גבוהה.

חסרונות:

 • מתחבר לאט לוויינים בעת ההפעלה.

DJI PHANTOM 4 PRO Plus

הדגם המעודכן מתגאה במצלמת 20 מגה פיקסל משודרגת המסוגלת לצלם תמונות 4K. בעת יצירת המבנה משתמשים בסגסוגות טיטניום ומגנזיום שבזכותן המסגרת נוקשה ומשקל המכשיר מופחת משמעותית.

DJI PHANTOM 4 PRO Plus

זמן טיסה מרבי: 30 דקות;

ניהול: ערוץ רדיו;

פונקציות: המראה ונחיתה אוטומטית, בקרת מחוות, טיסה מעל נקודות הנקודה;

טווח בקרת רדיו: 3500 מ ';

מצלמה: 20 מגה פיקסל, 2160 r;

סוללה: 5870 מיליאמפר / שעה, 15.2 וולט;

תדר רדיו: 2.4 GHz;

מגבלת גיל: 14+;

משקל: 1388;

מידות: 289.5x289.5x196 מ"מ;

חומר: סגסוגות טיטניום ומגנזיום.

עלות ממוצעת: 145,990 רובל.

יתרונות:

 • איכות גבוהה;
 • מהימנות;
 • מראה מודרני ומרהיב;
 • מצלמה איכותית;
 • ביצועי טיסה מעולים;
 • התגברות עצמאית על מכשולים.

חסרונות:

 • מחיר גבוה.

Quadcopters מקצועי

עבור קונים תובעניים, כמו גם עבור מי שמשתמש במזל"טים למטרות מקצועיות, יצרנים מייצרים מזל"טים מיוחדים שיכולים להתפאר באיכות, בפונקציונליות ובמגוון רחב של פונקציות. הקוואפטרים הבאים נחשבים לטובים ביותר בסגמנט זה.

DJI SPARK

מזל"ט היי-טק הפותח את עולם המזל"טים החכמים בפני אנשים. המודל נבדל על ידי מעבד מחשוב בעל 24 ביצועים גבוהים בעל ביצועים גבוהים, גימבל מכני איכותי, פונקציית וידיאו חכמה וטווח טיסה ארוך. ל- quadcopter 4 פונקציות טיסה חכמות. מדובר בהמראה אנכית, שמקיפה את המטרה, עלייה אנכית ותמרונים סביב היעד המיועד. המזל"ט מצויד במנועים חזקים ללא מברשות ובמצלמת 12 מגה פיקסל איכותית. היחידה היא בחירה מצוינת למי שרוצה לצלם תמונות באיכות גבוהה מגובה.

DJI SPARK

זמן טיסה מרבי: 16 דקות;

ניהול: ערוץ רדיו;

פונקציות: המראה ונחיתה אוטומטית, מבט מגוף ראשון, חזרה לנקודת ההמראה;

טווח בקרת רדיו: 100 מ ';

מצלמה: 12 מגה פיקסל 1080 p;

סוללה: 11.4V 1480mAh

תדר רדיו: 2.4 GHz;

מגבלת גיל: 14+;

משקל: 300 גרם;

מידות: 143x143x55 מ"מ;

חומר: פלסטיק ABS.

עלות ממוצעת: 31,990 רובל.

יתרונות:

 • הרכבה איכותית;
 • הכרה במכשולים;
 • ביצועי טיסה מעולים;
 • ירי באיכות גבוהה;
 • עיצוב אטרקטיבי;
 • שליטה במחוות.

חסרונות:

 • היעדר מצלמת 4K;
 • גוף מביך.

WALKERA QR X350 PRO

Quadcopter איכותי טס עד 2 קילומטר ויכול להישאר באוויר עד 25 דקות. תנועת המכשיר מאופיינת בשליטה גבוהה בזכות מנוע שסתום ובקר מהירות אלקטרוני. המודל כולל GPS מובנה, כך שאין צורך לדאוג לאבד אותו מכיוון שהוא חוזר אוטומטית למיקומו המקורי. הוא גם מתגאה בביצועי טיסה גבוהים ובתוכנות מודרניות.

WALKERA QR X350 PRO

זמן טיסה מרבי: 25 דקות;

ניהול: ערוץ רדיו;

פונקציות: חזרה לנקודת ההמראה, מבט מגוף ראשון;

טווח בקרת רדיו: 2000 מ ';

מצלמה: Mpix;

סוללה: 5200mAh, 11.1V;

תדר רדיו: 2.4 GHz;

מגבלת גיל: 14+;

משקל: 1350 גרם;

מידות: 289x289x205 מ"מ;

חומר: ABS_plastic.

עלות ממוצעת: 40,615 רובל.

יתרונות:

 • מנוע שסתום;
 • טיסה מעל נקודות הנקודה;
 • איכות גבוהה;
 • מצלמה טובה.

חסרונות:

 • מטען חלש;
 • במזג אוויר סוער מצב אחיזה גרוע.

משולב DJI Inspire 2 Premium

Quadcopter מקצועי רב עוצמה אידיאלי למקצוענים. הדגם מתהדר בתצוגה גדולה ואיכותית, מצלמת הדור הבא, עיצוב חכם ומספר פיצ'רים חשובים. הדגם נבדל על ידי גוף חזק, אך יחד עם זאת, קל משקל העשוי מסגסוגת אלומיניום ומגנזיום. הוא מסוגל למהירויות של עד 108 קמ"ש. זמן הטיסה הוא 27 דקות. בנוסף, אני רוצה לציין נוכחות של מערכת חימום עצמי של סוללות, שבגללה ניתן להשתמש במכשיר בטמפרטורות תת אפסיות.

משולב DJI Inspire 2 Premium

זמן טיסה מינימלי: 27 דקות;

ניהול: ערוץ רדיו, Wi-Fi;

פונקציות: המראה ונחיתה אוטומטית, תצוגה מגוף ראשון, בעקבות המפעיל;

טווח בקרת רדיו: 3500 מ ';

מצלמה: 20.8 מגה פיקסל;

סוללה: 22.8V 4280mAh

תדר רדיו: 2.4 GHz;

מגבלת גיל: 14+;

מסה: 3440 גרם;

מידות: 605 מ"מ;

חומר: סיבי פחמן, סגסוגת מגנזיום-אלומיניום.

עלות ממוצעת: 415,790 רובל.

יתרונות:

 • מצלמה איכותית;
 • לבנות איכות;
 • פונקציונליות.

חסרונות:

 • מחיר גבוה.

כיום, היצרנים מציעים קוואדפטרים רבים ושונים, אשר שונים זה מזה במאפיינים הטכניים ובעלותם. בדירוג שלנו ניסינו לאסוף את הדגמים הטובים ביותר לשנת 2020 בקטגוריות מחיר שונות. אם אתה כבר משתמש באחד מרובעי השטח הנ"ל או מעדיף מכשירים אחרים, שתף את דעתך עליהם בתגובות.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *