קוסמטיקה קוריאנית: מותגים מובילים ומוצרי טיפוח לעור

0

בשאיפתן להיות מושכות, נשים מקדישות תשומת לב רבה לבריאות ויופיין של עורן. ומוצרים שונים של מותגי קוסמטיקה מובילים עוזרים בכך. כל אחד מאיתנו הוא ייחודי בהעדפותיו, מבחינת מוצרי קוסמטיקה שנוצרו באיזו מדינה ובאיזה יצרן לבחור. עם זאת, כמעט לכל אחד מהצנצנות והצינורות השונות יש לפחות מוצר אחד המיוצר בקוריאה. מה סוד הפופולריות הגוברת של מוצרי קוסמטיקה מארץ רעננות הבוקר, ומהו טיפוח העור הקוריאני? בואו ננסה להבין את זה במאמר זה.

תוֹכֶן

קוסמטיקה קוריאנית: גורמי פופולריות

תעשיית הקוסמטיקה בדרום קוריאה, כמו תחומי פעילות רבים אחרים, התפתחה עם תמיכה ממשלתית חזקה. הושקעו כאן סכומי כסף גדולים ששימשו לרכישת נוסחאות ויצירות שפותחו במערב, כמו גם את הציוד החדיש ביותר.

כל ההתפתחויות של צד שלישי אלה חוזקו על ידי פעילותם של מפתחים קוריאנים, וכתוצאה מכך מגוון המוצרים הקוסמטיים הורחב משמעותית. בנוסף למקובל ומשמש את מרבית המותגים, הרכב כולל מסורתי, טבעי, הגדל בארץ. יתר על כן, מרכיבים ייחודיים אלה שימשו לא רק בייצור מוצרי קוסמטיקה מקומיים, אלא הם מסופקים כעת לחברות מערביות.

הרכב מוצרי קוסמטיקה קוריאניים

מיטב היצרנים, שיוצרים את הלהיטים של קווי הקוסמטיקה שלהם, משלבים שלוש קבוצות מרכיבים יחד. ביניהם ישנם מסורתיים, המשמשים בהרכבים של כל מוצרי קוסמטיקה, אלה הם קולגן, חומצה היאלורונית, חומצות AHA, תמצית אלוורה ורבים אחרים. עם זאת, שתי קבוצות אחרות מעניינות הרבה יותר - אלה מרכיבים ניסיוניים ולאומיים.

רכיבים ניסיוניים

רבים טוענים שעדיף לא לדעת את תרגום הרכב הקוסמטיקה הקוריאנית, כדי לא למצוא שם כמה מרכיבים יוצאי דופן. יש אמת בהצהרות כאלה, מכיוון שמדענים קוריאנים אכן היו הראשונים שהתחילו להשתמש בחומרים יוצאי דופן, והוכיחו את תכונותיהם היעילות. בואו נזכיר רק כמה מהם.

 • חלזון רירני

אנו יכולים לומר בבטחה כי זהו המרכיב המקודם ביותר בקוסמטיקה מארץ רעננות הבוקר. וההשפעה שלה קשה ביותר להערכת יתר. תמצית החלזונות מכילה הרבה ויטמינים, כולל A, C, B6 ו- B12, כמו גם אלנטואין, אלסטין, חומצה גליקולית, קולגן ומרכיבים רבים.

תערובת נפיצה שכזו, המוטמעת בתכשירים קוסמטיים, מסייעת בלחות את העור, בשמירה על רמת האלסטיות ובהגנה עליו מפני קרינה אולטרה סגולה והשפעת חיידקים. מבנה הדרמיס מפולס, מספר ועוצמת כתמי הגיל מופחתים.

 • קולגן חזיר

הצפיפות המוגברת של הדרמיס עם מרכיב זה מושגת באמצעות לחות אינטנסיבית ויכולת שמירה על לחות.

 • ארס דבורים

אם הוא קיים בהרכב, לקרם או למוצר אחר תהיה השפעה אנטי אייג'ינג על ידי גירוי ייצור הקולגן והגברת הקרטינוציטים, המספקים הגנה מפני קרינה אולטרה סגולה וחיידקים.

 • תמצית כוכב ים

נוכחותו בהרכב תספק את ההשפעה של ריפוי מיקרו-פצעים על העור.

מרכיבים לאומיים

רכיבים כאלה אינם אלא תמציות ארוכות טווח ברפואה הקוריאנית, המדברת על התכונות המוכחות של תוכנית קוסמטית וטיפולית. הנה רק כמה מהם:

 • ג'ינסנג

זה יכול להיות מסוגים שונים, אדום, לבן, פראי. זהו המרכיב הטוב ביותר לשימור נוער בקוסמטיקה המבוסס על צמחי מרפא מזרחיים מסורתיים ומתכונים עתיקים. הוא מסוגל לעורר ייצור קולגן, להבהיר כתמי גיל, יעיל כנוגד חמצון ולוחם נגד שינויים הקשורים לגיל.

 • תה ירוק

נוגד חמצון מצוין. הוא מכיל קוסמטיקה אורגנית שמטרתה לשמור על רמה מספקת של לחות. יעיל במיוחד לעור צעיר.

 • בָּמבּוּק

זהו תמצית יעילה נוספת למאבק בעור נעורים. הסיליקון הכלול בהרכבו מחזיר את האלסטיות של הדרמיס. בנוסף, במבוק הוא נוגד חמצון טבעי שיכול להשפיע גם על אנטיבקטריאלי.

 • לוֹטוּס

מרכיב זה מסוגל לשפר את מחזור העור במיקרו, ובכך לעורר את חילוף החומרים בתאים וייצור הקולגן.

מרכיבים אלה הם חלק קטן ממה שמשמש בקוסמטיקה הקוריאנית.

מגוון הכספים הקיימים בשוק הרוסי, כמו גם באינטרנט, הוא רחב למדי. כשתבחר היכן לקנות קוסמטיקה קוריאנית, עליך לשים לב לחנויות מתמחות במיוחד או ל- iHerb הפופולרי, ומגוון מוצרי הקוסמטיקה הללו גדל בהתמדה בחנויות רגילות. ישנם קווים לטיפול בפנים, בגוף, בידיים וברגליים בנפרד. מוצגים מוצרי שיער, קוסמטיקה דקורטיבית ואפילו בושם. עם זאת, זה נדיר ביותר בחלונות הראווה, והזמנתו ברשת לרוסיה היא בעייתית בשל הכללים לייבוא ​​נוזלים וסחורות המכילות אלכוהול.

מה שאתה צריך לדעת על קוסמטיקה קוריאנית

תכונות של טיפוח עור קוריאני

ההשפעה של מוצר קוסמטי כלשהו, ​​קוריאני או רוסי, לא תורגש אם אינך מקיים כללים מסוימים לשימוש בו.

המוזרות של עזיבה קוריאנית מורכבת ממספר לא מבוטל שלבים.

הטיפול הרב-שלבי הקוריאני כולל:

 1. ניקוי.

הכוונה היא לשימוש בקצף, ג'ל או סבון. יחד עם זאת, האפשרות הטובה ביותר לשטיפת הפנים היא עם כמות גדולה של קצף, מבלי לגעת בעור בידיים. במקרה זה, רשתות או ספוגים מיוחדים נחלצים להצלה - konnyak.

מסיר איפור עיניים דו-פאזי

לשלב הניקוי העיקרי יכול להצטרף:

 • ניקוי מקדים בשמן הידרופילי. משתמשים בו לפני קצף / ג'ל / סבון.זה הכרחי רק אם עור האישה יבש יתר על המידה או משתמשים במספר רב של מוצרים בתהליך האיפור, כלומר נדרש ניקוי עמוק יותר.
 • קילוף לאחר מכן. הליך זה אינו שגרה יומיומית, אלא נעשה באמצעות תרכובות מיוחדות עם חלקיקים שוחקים בגדלים ומבנים שונים. המוצר מוחל לאחר הכביסה הראשית.
 1. גִוּוּן

מורחים טונר או טונר שמורחים על עור לח מיד לאחר הכביסה. חשוב מאוד למרוח את הטונר לא יאוחר משלוש שניות לאחר שטיפת הקצף. אחרת, יעילותו תהיה נמוכה, היא תוכל לשמור על לחות הרבה פחות.

 1. טיפול נוסף

זה כולל שימוש בסרום לפנים, מוצר זה מובחן בריכוז גבוה של חומרים פעילים ועקביות קלה, המבטיחה ספיגה מצוינת של הרכיבים. סרום מוחל לאחר חיטוב, אך לפני התחליב ו / או השמנת.

לאחר השימוש בסרום יש למרוח את הקרם על אזור העיניים.

 1. טיפול בסיסי

שלב זה כולל שימוש בקרם, תחליב וקרם. במקרה זה, קרם משמש כאמצעי לשמירת לחות נוספת.

תחליב הוא אפשרות טיפול בסיסית לעור שמן. זה בעיקר שונה משמנת במרקם בהיר יותר.

קרם הוא המרכיב הפופולרי ביותר בשלב זה. ההרכב שנבחר מספק את המטרה העיקרית של הליך הטיפול. הָהֵן. זה יכול להיות קרם ריפוי, לחות, הזנה, אנטי אייג'ינג או הבהרה. בקיץ משתמשים לעתים קרובות בהגנה מפני UV.

יתר על כן, בכל הנוגע לטיפול יום משתמשים בקרמים BB וקוסמטיקה דקורטיבית.

האם הכל מתאים לסוג הפנים הסלאבי?

כשבוחרים אילו מוצרי קוסמטיקה לקנות, יש לזכור שלא הכל יכול להתאים לאישה רוסיה. אמצעים מסוימים עשויים פשוט לא לתת את התוצאה הצפויה. אחרים יכולים אפילו לאכזב.

לכן, באסיה, נשים נוטות להיות בעלות עור לבן ללא שמץ של כוויות שמש. לכן, עיקר המוצרים הקוסמטיים מכילים מרכיבים מבהירים. במקרה זה, ההשפעה יכולה להיות בולטת מאוד, ככלל, כבר על האריזה מוצרי קוסמטיקה כאלה ממוקמים כמלבנים. עם מוצרים אחרים, בירור קל יכול להוות בונוס להשפעה העיקרית. לכן, אם אינך רוצה להבהיר את גוון העור שלך, אתה לא צריך לקנות קרמים המסומנים "הלבנה".

בנוסף, כדאי לבחון את התכונות של קרמי עיניים קוריאניים. העובדה היא שעורן של נשים אסיאתיות הוא מסוג אחר, הן לא מכירות יותר מדי את בעיית הקמטים סביב העיניים, מה שאומר שהרכביהן לא יהיו יעילים במיוחד במאבק נגד "רגלי העורב" או "קמטי השמחה". עם זאת, קרם עיניים קוריאני יספק זוהר לעור, לחות מעולה וייפטר מפיגמנטציה. מוצרי קוסמטיקה לעיניים נגד הזדקנות מסוגלים להילחם בשינויים הראשונים הקשורים לגיל.

עבור השאר, אתה יכול לסמוך בבטחה על ההשפעה שהצהירו מיטב היצרנים על אריזת הרכבים שלהם.

מוצרי הקוסמטיקה הקוריאניים הטובים ביותר

יש לציין מיד כי בקוריאה היא שייכת לשוק ההמונים, ברוסיה היא קרובה מאוד למוצרי קטגוריית מחיר הבינוני מבחינת מחירה, בגלל עליות מחירים משמעותיות. תנודות בשער הדולר יכולות להשפיע גם על מחיר הסחורה.

הוליקה הוליקה

מותג זה הוא אחד הצעירים בקוריאה, שנת הקמתו - 2010. במהלך השנים האחרונות, סמל הקוסמטיקה הוא פרפר, והסיסמה היא "כל אישה יכולה להפוך לפרפר חינני באמצעות מוצרי קוסמטיקה הוליקה הוליקה".

קווי מוצרים - טיפוח וקוסמטיקה דקורטיבית. האחרון, אני חייב לומר, מושך לא רק עם המאפיינים שלו, אלא גם עם העיצוב הקליט שלו. הרכב המוצרים מובחן בהעדר מרכיבים סינתטיים אגרסיביים, היפואלרגניים וטבעיים.

בין היתרונות של מוצרי המותג, ניתן לציין את קיומם של מתחמי פטנט עובדים PRANIEL, RetinoX8, Retinyl Retinoate. החיסרון העיקרי הוא שהוא אינו יעיל במאבק בשינויים עוריים הקשורים לגיל.

להיטים של הוליקה הוליקה:

הוליקה הוליקה עור ביצה חלקה מחדש: ג'ל לקילוף לידה

הרכב המוצר, המעוצב בצורת ביצת עוף, מכיל, שהוא הגיוני, תמצית חלמון וקרום קליפת ביצה. מרכיבים טבעיים אחרים כוללים תמציות מייפל, קנה סוכר, תפוז ולימון.

ניקוי נקבוביות, הבהרה קלה, ויסות עבודת בלוטות החלב - אלה הדברים המעטים שאליהם מכוון הרכב זה.

מומלץ להשתמש בקילוף פעמיים בשבוע.

צנצנת של 140 מ"ל תעלה 770 רובל.

Holika Holika עור ביצה חלקה מחדש: ג'ל לקילוף לידה

יתרונות:

 • חלקיקים שוחקים אינם פוגעים בעור;
 • מרכיבים טבעיים בהרכב;
 • השפעת הרכות ניכרת לאחר השימוש הראשון;
 • קל לשטוף את המרקם.

חסרונות:

 • לא מתאים לניקוי עמוק.

הוליקה הוליקה אלוורה על כל ג'ל מרגיע

בנוסף לאריזות האטרקטיביות המיוצרות בצורת עלה אלוורה, מוצרים אלה נבדלים ממספר עצום של מוצרי לחות כאלה במרקם. זה לא נדבק. ההרכב הוא אוניברסלי, מלבד העובדה שהוא מעניק לחות, מרגיע ומרכך כל עור, הוא מושלם כתרופה לכוויות שמש, הודות לתכונות הריפוי והקירור שלו.

ניתן להשתמש בג'ל בטיפול יומיומי או כאמצעי חירום, אם יש צורך בלחות או ריכוך דחופים.

הוא מיוצר בצנצנות בגדלים שונים, מה שמשפיע על עלות המוצר: 55 מ"ל - 240 רובל, 250 מ"ל - 540 רובל.

הוליקה הוליקה אלוורה על כל ג'ל מרגיע

יתרונות:

 • קוסמטיקה טבעית, 99% המורכבת ממיץ אלוורה;
 • לא דביק, נספג היטב;
 • מתאים לכל סוגי העור.

חסרונות:

 • אין לו תכונות אנטי אייג'ינג.

תחליב נגד אקנה ואדמומיות הוליקה הוליקה פחות על עור אמולסיה

קו מוצרים זה, אשר בנוסף לאמולסיה כולל טונר וקרם, שייך לקוסמטיקה דרמטולוגית. השימוש בתחליב נותן אפקט מרפא, מרפא פצעים, מספר הפריחות מצטמצם, רביית הפתוגנים מדוכאת. המרכיבים הפעילים העיקריים הם נתרן יודיד - המרכיב האנטיבקטריאלי המוביל, במבוק - לקילוף רך, חומצה היאלורונית.

חשוב להשתמש במוצר באופן קבוע, ואז זה יכול להיות בעל השפעה מצטברת.

העלות הממוצעת של בקבוק היא 180 מ"ל. - 1400 רובל.

תחליב נגד אקנה ואדמומיות הוליקה הוליקה פחות על עור אמולסיה

יתרונות:

 • השפעה אנטיבקטריאלית מורגשת;
 • פעולה ממושכת עם שימוש קבוע;
 • בנוסף לפריחה, יובש, גירוד, התקלפות מתבטל;
 • מרקם קל משקל;
 • צריכה חסכונית.

חסרונות:

 • עודף של המוצר יכול לתת אפקט דביק.

SkinFood

יצרן זה מייצר קוסמטיקה אורגנית מאז שנת 1957. שם המותג מתורגם כ"מזון עור ". ואכן, ההרכב, כמו גם עיצוב האריזה, מלאים במרכיבים טבעיים למאכל, תמציות ירקות ופירות. מבחר החברה כולל שורות תקציב, למשל עגבניות, מלפפון, סוכר שחור וכו 'ויש גם סוג של אנלוגים יוקרתיים - מוצרי קוסמטיקה עם תמצית קוויאר או על בסיס זהב.

המראה של קווים יקרים אפילו הוא מינימליסטי, אך מציין בבירור את המרכיב העיקרי של ההרכב.

המוצרים הפופולריים ביותר מ- SkinFood:

תחליב קוויאר זהב Skinfood

שני המרכיבים העיקריים של הרכב מבטיחים יעילות במאבק בסימנים הראשונים להזדקנות העור, כתמי גיל ויובש יתר. הזהב מפעיל את מחזור המיקרו-עור, התורם לתהליכי החלמה מהירים. קוויאר ירווה את הדרמיס בחומצות שומן, ויטמינים, נוגדי חמצון. התוצאה היא עור רענן וגוון עם גוון אחיד.

התחליב מוחל בשלב הטיפול הבסיסי מדי יום.

עלות - 1500 רובל. עבור 145 מ"ל.

תחליב פנים של קוויאר זהב Skinfood

יתרונות:

 • פונקציות אנטי אייג'ינג של התחליב;
 • הרכב טבעי;
 • צריכה חסכונית.

חסרונות:

 • תגובות אלרגיות אפשריות בנוכחות אי סבילות לקוויאר.

Skinfood Black Sugar Perfect Essential Scrub 2X

ניתן להשתמש בשפשוף פנים של מלון כקילוף, כלומר מורחים, מעסים מעט ונשטפים.או שניתן למרוח אותו כמסיכה, ואז לאחר המריחה על הפנים יש להשאירו למשך 10 דקות.

קרצוף קל מושג עם שוחקים סוכר, וזה בטוח לחלוטין לעור.

עליכם להשתמש בשפשוף לא יותר מפעמיים בשבוע, לאחר ניקוי העור.

הכלי אומנם בעל עלות גבוהה למדי - 1400 רובל, אך הוא חסכוני מאוד, 210 גרם נמשך זמן רב.

Skinfood Black Sugar Perfect Essential Scrub 2X

יתרונות:

 • צריכה חסכונית;
 • קרצוף אטראומטי;
 • יכול לשמש כמסיכה;
 • הרכב טבעי.

חסרונות:

 • לא זוהה.

בית אטודה

מותג זה החל את קיומו בשנת 1985. ומן ההתחלה, קהל היעד של החברה לא השתנה - נערות צעירות, נשים השואפות להיראות רעננות, אינן חוששות מניסויים, אינן רודפות אחרי אמנציפציה. לוח הצבעים של האריזה הוא לגמרי ורוד חיוור ולבן.

מגוון המוצרים רחב - קוסמטיקה דקורטיבית, מוצרי טיפוח, מוצרי שיער.

קצף ניקוי נקבוביות נקבוביות לבית Etude House (3in1)

מוצר זה מכיל מיקרו גרגירי סודה בהרכבו, המנקים ביעילות את הנקבוביות, מתקלף, תוך שמירה על בטיחות גם לעור רגיש. היעדר ניחוחות בהרכב מבטל את התרחשותן של תגובות לא רצויות.

מתאים לטיפול יומיומי בכל עור, יכול לשמש גם לאחר שמן הידרופילי.

עלות: 170 מ"ל - 800 רובל.

קצף ניקוי נקבוביות נקבוביות לבית Etude House (3in1)

יתרונות:

 • ניקוי יעיל ועדין;
 • צריכה חסכונית;
 • קל לקצף ולשטוף.

חסרונות:

 • יש אפקט הלבנה.

תיקוני סנטר בית חבילת סנטר פחם שחור

אותן נשים שעורן נוטה להופעת נקודות שחורות, קומדונים, יעריכו את התיקונים המקוריים לאזור הסנטר. המרכיב העיקרי הוא אבקת פחם, היא מנקה בצורה מושלמת ומעניקה השפעה מיקרוביאלית.

מריחת טלאים כרוכה במריחתם על הסנטר למשך 15 דקות בלבד, והתוצאה לא רק תסיר משקעים קיימים, אלא גם תמנע חדשות.

העלות של תיקון אחד היא 60 רובל.

תיקוני סנטר בית חבילת סנטר פחם שחור

יתרונות:

 • אפשרות לטיפול חירום;
 • אפקט מונע;
 • יעיל כנגד קומדונים.

חסרונות:

 • לֹא.

דירוג מוצרי קוסמטיקה קוריאניים איכותיים בגזרת המחירים הבינוניים

קל למצוא את מוצרי הקוסמטיקה של המותגים המוצגים בחנויות קמעונאיות ובחנויות מקוונות. שוב, כשחוזרים לשאלת העלות, מוצרי קוסמטיקה במגזר זה הם יקרים למדי.

טוני מולי

נציגי מותג זה טוענים כי בנוסף לעובדה שהמוצרים צריכים להיות יעילים ביותר, קנייתם ​​ושימוש נוסף בהם צריכים להביא הנאה אסתטית, לא להיות דבר שבשגרה. לכן, רוב המוצרים של טוני מולי נארזים בבקבוקים וצנצנות צבעוניות. לדוגמא, משחות לניקוי נקבוביות בצנצנת ביצה או מסכת עגבניות פופולריות.

המותג צעיר למדי, שנת היסוד היא 2006, אך יש לו כבר מספר מספיק של להיטים בהרכב.

מסכת עגבניות מסכת עיסוי קסם עגבניות TONY MOLY

תמצית עגבניות יחד עם חומרים פעילים אחרים משפיעה על הבהרה קלה. יעיל מאוד למזעור בהירותם של כתמי אקנה. המסכה מהדקת נקבוביות, הופכת את העור לקטיפתי, הופך אותו לחלק יותר.

השימוש במסכה יהיה יעיל לעור שמן ובעייתי. הגיל המומלץ ממנו ניתן להשתמש בהרכב הוא בין 20 ל -35 שנים.

עלות: תצטרך לשלם 950 רובל עבור מסכה של 80 גרם.

מסכת TONY MOLY עיסוי קסם של Tomatox

יתרונות:

 • מרקם נעים, נספג בקלות;
 • יישום זה לוקח רק 10 דקות;
 • ההשפעה ניכרת מיד;
 • בשימוש קבוע, זה נותן אפקט אנטי אייג'ינג קל.

חסרונות:

 • לא מזוהה.

טוני מולי ביצת נקבובית מהדקת קירור

המוצר מיועד לעור בעייתי. זה מנקה נקבוביות בצורה מושלמת, מהדק אותן. אפקט מרגיע מושג באמצעות אפקט קירור קל.

את המסכה מורחים בממוצע 2-3 פעמים בשבוע למשך 20 דקות.

מחיר: 790 רובל. למשך 30 גרם.

מסכת קירור נקבוביות ביצה TONY MOLY לנקבוביות מוגדלות

יתרונות:

 • מרקם קל משקל;
 • ההשפעה היא כבר לאחר היישום הראשון;
 • יעיל להידוק הנקבוביות.

חסרונות:

 • לֹא.

פנים החנות

מותג זה הוא אחד החלוצים בתעשיית הקוסמטיקה הקוריאנית. שנת היסוד - 1962. עם זאת, פריצת הדרך בטכנולוגיות, נוסחאות ומבחר, שהביאה פופולריות עולמית לחברה בכל רחבי העולם, אירעה בשנת 2003.

עכשיו Faceshop נבחר על ידי אלה:

 • מי מחפש קוסמטיקה היפואלרגנית;
 • למי אכפת ממגוון המבחר, מכיוון שיש מוצרים לעור צעיר וגם למוצרי קוסמטיקה אנטי אייג'ינג עובדים;
 • מי שרוצה לבחור מוצרי קוסמטיקה לכל "מטרה": לשיער, גוף, פנים, "דקורטיבי".

מוצרי קוסמטיקה אכפתיים של המותג הזה, בין מרכיבי העבודה, מכילים ג'ינסנג, זרעי צ'יה, תמצית רימונים, מנגו, שמן זית, לבה וולקנית, אורז וכו '. עם כל הטבעיות שלו, הקוסמטיקה הזו היא היי-טק. הנוסחאות המשמשות גורמות לכלים לעבוד. יעילות מאושרת על ידי ביקורות חיוביות רבות.

קרם ידיים ורגליים טיפול כולל

הרכב זה הכרחי לעור יבש של הידיים, אם יש סדקים ונזקים מיקרו, הדבר חל על הרגליים. תמצית זית - המרכיב הפעיל העיקרי של הרכב מסוגל לחסל את היובש בדחיפות, להפוך את העור לקטיפתי יותר. בשימוש מתמיד תחושת ההידוק נעלמת.

הקרם מתאים לטיפול יומיומי. מרקם הקרם מובחן בסמיכות נוחה וספיגה קלה.

עלות: 600 רובל עבור 110 גרם.

The Face Shop Rich Hand V & Hand Total Hand Balm Universal Balm, 110 מ"ל

יתרונות:

 • נלחם ביעילות בעור יבש וסדוק במיקרו;
 • לא משאיר שכבה דביקה;
 • העור הופך מיד לקטיפתי;
 • ויטמין E בהרכב.

חסרונות:

 • אריזה לא מאוד נוחה - צנצנת עגולה עם מכסה רחב.

חנות הפנים קרם הרמת נפח וקולגן

קרם זה יהיה יעיל לעור שיש לו סימני הזדקנות ראשונים. הוא מכיל תמצית קולגן ורימון. תוכלו להשתמש בו לאחר 25 שנה, מה שיאפשר לכם להתחיל לטפל בגוון העור ובגמישות בזמן.

האפקט האנטי אייג'ינג של קו זה הוא קל למדי, אז אתה לא צריך לסמוך על הרמת גלוי של קמטים בולטים.

קרם משמש לעתים קרובות יותר לטיפול יום, אם כי אין אסור למרוח אותו לפני השינה.

עבור צנצנת של 100 מ"ל, תצטרך לשלם מ -1,700 רובל.

TheFaceShop רימון קרם הרמת נפח וקולגן בנפח קרם פנים עם תמצית רימונים וקולגן

יתרונות:

 • מרקם עבה למדי, אך לא דביק;
 • לאחר מריחת הקרם העור הופך לקורן;
 • מסיר את היובש בצורה מושלמת.

חסרונות:

 • לא מתאים לעור שמן.

חנות הפנים Yewadam Heaven Grade Ginseng Cream Regenerating Cream

החומר הפעיל במוצר הוא ג'ינסנג. זה מספק אפקט אנטי אייג'ינג בולט של הקרם. מרקם נעים, ספיגה מהירה וארומה קלה הופכים את השימוש בקרם לנוח.

הוא משמש כטיפול בסיסי בשעות הבוקר ו / או בשעות הערב. הגיל המומלץ להתחיל להשתמש במוצרי קו זה הוא מ- 35 שנים.

עלות: מ 3000 רובל עבור 50 מ"ל.

חנות הפנים Yewadam Heaven Grade Ginseng Cream Regenerating Cream

יתרונות:

 • יעיל במאבק בסימני הזדקנות העור;
 • מרקם קל משקל;
 • התוצאה ניכרת די מהר.

חסרונות:

 • למעט המחיר, לא.

מיסה

החברה הוקמה בשנת 2000. בקוסמטיקה שלה, היצרן מתמקד במרכיבים טבעיים שאינם אלרגנים פוטנציאליים ואין להם השפעה אגרסיבית על הדרמיס.

פופולריים במיוחד הם חומרי ניקוי, קרצופים, קליפות ותחליבי אור המכילים תמצית חלזונות, בין יתר המרכיבים.

קילוף ג'ל מסדרת סופר אקווה

המוצר בעל מרקם נעים עם מיקרו-כתמים ובעל אפקט קרצוף קל. לאחר השימוש בו, ירידה ניכרת במספר החטטים, העור נעשה חלק יותר. יחד עם זאת, אין אפקט אטימות.

יש למרוח פילינג לא יותר מ 2-3 פעמים בשבוע לאחר הכביסה הראשית. זה מספיק דקה אחת כדי לשפשף את הרכב לתוך העור בתנועות קלות, ואז לשטוף אותו במים.

צינור של 100 מ"ל יעלה מ- 800 רובל.

ג'ל פילינג מסדרת Super Aqua Missha

יתרונות:

 • השפעת ניקוי השחורים ניכרת לאחר היישום הראשון;
 • צריכה חסכונית מאוד ומתקן נוח;
 • אי פולשנות מוחלטת לעור הפנים.

חסרונות:

 • לֹא.

קרם לחות חיוני לחותם חילזון של סופר אקווה

המוצר בעל מרקם קליל מאוד וחסר משקל ובעל אפקט לחות טוב. רירית חילזון בהרכב מספקת את האפקט המתחדש של התחליב. ניתן להשתמש בכל סוגי העור. עם זאת, בעונה הקרה, עדיף להחליף אותו בקרם. מה שמייחד את הסדרה הזו הוא היכולת שלה להפעיל את התהליך הטבעי של התחדשות תאי העור.

הוא משמש כטיפול בסיסי בשעות הבוקר והערב.

עלות: מ 2500 רובל עבור 130 מ"ל.

קרם לחות חיוני לחותם חילזון של סופר אקווה

יתרונות:

 • אפקט לחות מורגש;
 • מתאים לכל סוגי העור;
 • צריכה חסכונית ומתקן נוח.

חסרונות:

 • תחושה דביקה קלה עליה דיווחו כמה נשים.

שמן ניקוי סופר

שמן זה, בעל ניחוח עצי לא פולשני, הכרחי בעונה הקרה או לעור הנוטה ליובש ולהתקלפות. שמן אינו מחליף את הניקוי הרגיל, הוא קודם לו. בנוסף לאפקט העיקרי הוא ישפר את איכות תהליך הסרת האיפור.

הוא מוחל לפי הצורך, הרכב מורח על פנים לחות, מעסה קל ונשטף במים חמים. אחרי זה, אתה יכול להתחיל כביסה רגילה.

מחיר 300 מ"ל. בקבוק - 2000 רובל.

מיסה סופר את שמן הניקוי

יתרונות:

 • נוח להפקת המוצר, צריכה חסכונית;
 • מתמודד היטב עם קילוף או יובש;
 • ניתן להשתמש לסירוגין או מדי יום על פי צרכי העור.

חסרונות:

 • לא מתאים לקיץ;
 • אין להשתמש בעור שמן.

פטיטפי

מותג זה מתמחה במדבקות ומסכות, המבוססות בעיקר על הידרוג'ל. יש גם קרמים בתור, אבל הטלאים הם שהפכו לרבי המכר של היצרן הזה.

פטיטפי פנינה שחורה & תיקון עיניים הידרוגי זהב

מסכות עיניים מיני אלה מכילות תמצית פנינה וזהב, חומצה היאלורונית, מי פרחי ורדים ועוד ועוד.

התיקונים מצוינים בשקיות נפיחות ונפיחות; מספיק להניח אותם על אזור העפעף התחתון למשך 20-30 דקות.

חבילה ל -60 טלאים תעלה מ -800 רובל.

פטיטפי פנינה שחורה & תיקון עיניים הידרוגי זהב

יתרונות:

 • אפקט בולט;
 • אריזה נוחה וכף פלסטיק להוצאת טלאים.

חסרונות:

 • חיי המדף של צנצנת פתוחה הם 30 יום;
 • יש להקפיד לשמור על הצנצנת סגורה היטב בין שימוש לשימוש, שכן קיים סיכון שהתיקונים יתייבשו.

עקרון הפעולה והליך השימוש בתיקונים הנותרים של המותג הזה דומים, רק ההרכב וההשפעה הסופית נבדלים. יש מוצר המכיל קולגן, טלאים עם זהב ומזין חלזונות וכו '. יש מסכות הידרוג'ל לצוואר, לזרועות ולרגליים.

ללא כל פנים

חברה זו הוקמה בשנת 2000 באי ג'ג'ו, המסר העיקרי שלה הוא ידידותיות לסביבה. בהרכב הכספים ישנם מרכיבים רבים שנכרתו במיוחד על האי הקוריאני הזה. ביניהם תה ירוק, שמן מנדרינה, אפר וולקני, מים מינרליים, חימר.

המגוון כולל: מוצרי טיפוח לפנים, גוף, שיער, קו גברים, בשמים וקוסמטיקה דקורטיבית.

סרום סינרגיה של נקבוביות הלבנה

סרום, שבין המרכיבים הפעילים שבהם הם תמצית קליפות מנדרינה, ארבוטין, ירו וכו 'מטרת המוצר היא לאזן את גוון העור, להעניק לו זוהר ולהבהיר כתמי גיל.

ניתן להשתמש בהצלחה שווה בעור צעיר כדי להסתיר את סימני האקנה או למזער פיגמנטציה של העור הקשורה לגיל.סרום שייך לאמפולה.

עלות - מ 2000 רובל עבור 50 מ"ל.

הלבנת נקבוביות סינרגיה סרום Innisfree

יתרונות:

 • צריכה חסכונית;
 • ארומת הדרים נעימה;
 • ספיגה טובה;
 • מתאים לכל הגילאים.

חסרונות:

 • ההשפעה לא ניכרת מיד;
 • עור יבש יכול להתייבש בצורה ניכרת.

Innisfree קרם העיניים של זרעי התה הירוק

תה ירוק, תמצית המים והזרעים שלו, מספקים אפקט לחות מוחשי ונוגד חמצון. עור העפעפיים הופך ללחות, מתרכך וקווים גלויים מוחלקים. יש לציין כי הקרם אינו מיועד לטיפול באנטי אייג'ינג, ולכן ההשפעה תורגש רק בקמטים הראשונים והדקים.

ניתן למרוח את הקרם בבוקר ובערב.

עלות: מ 2000 רובל עבור 30 מ"ל.

Innisfree קרם העיניים של זרעי התה הירוק

יתרונות:

 • הרכב טבעי;
 • מרקם נחמד;
 • השפעה ניכרת בסימנים הראשונים של נבול.

חסרונות:

 • לא מתאים לעור בוגר.

Innisfree סרום זרעי התה הירוק

כפי שאתה יכול לנחש מהשם, סרום זה הוא נציג של אותו קו כמו קרם העיניים. מוצר זה היה להיט קבוע במכירות במשך שנים רבות. הסיבה היא השפעה נוגדת חמצון בולטת. בשימוש חסכוני מאוד במוצר, ההשפעה ניכרת מיד, העור לח יותר ומרכך. ועם שימוש מתמיד ניתן לשמור על גמישות הדרמיס.

העלות ברוסיה גבוהה למדי - מ 3000 רובל עבור 80 מ"ל, אתה יכול לחסוך כסף על ידי רכישה בחנויות מקוונות זרות.

Innisfree סרום זרעי התה הירוק

יתרונות:

 • מרקם קל משקל, סופג מאוד;
 • צריכה נמוכה;
 • אפקט מצטבר.

חסרונות:

 • לֹא.

קוסמטיקה יוקרתית קוריאנית

סולוואסו

מותג זה מתחיל בשנת 1967 ומציב את מסורות הרפואה המזרחית בלב מוצריה. בתכשירים מודרניים משתמשים בצמחי מרפא וצמחים שמקורם באסיה שהוכיחו את סגולות הריפוי שלהם, כולל ג'ינסנג, פריחת שזיף של מיום, אורן ועוד. עם זאת, לא רק השימוש בצמחי מרפא מסורתיים איפשר להצליח, אלא גם שיטות חדשניות לעיבודם, למשל, ניתן לאפות את המרכיבים.

SULWHASOO סרום הפעלת טיפול ראשון

הלהיט הבלתי מעורער והמדיום הפופולרי ביותר של המותג. הסרום פשוטו כמשמעו מסייע בכל פגמים, בין אם זה יובש, רוזצאה, קילוף, מיקרו סדקים. המבנה הוא ייחודי - הוא מימי, אך יחד עם זאת יש שמנוניות קלה. הארומה לא פולשנית, צמחית. בנוסף למספר רב של תמציות צמחים, הרכב מכיל חומצה היאלורונית.

ניתן להשתמש בסרום באופן המסורתי. ותוכלו להוסיף לקרמים ולקרמים כדי לשפר את האפקט שלהם.

המחיר לתרופת פלא זו "נושך" - 8000 בממוצע.

SULWHASOO סרום הפעלת טיפול ראשון

יתרונות:

 • מספר רב של מרכיבים אורגניים בהרכב;
 • ארומה ומרקם נעימים;
 • רב תכליתיות של הכלי;
 • ההשפעה מורגשת לאחר היישום הראשון.

חסרונות:

 • כלי יקר מאוד.

ההיסטוריה של וו

מותג זה הוא מתחרה ישיר לסולוואסו. יצירת מוצרי קוסמטיקה מבוססת על שילוב של מסורות עתיקות של רפואה אסייתית וההתפתחויות האחרונות בתעשיית היופי. המרכיבים העיקריים של מוצרי הקוסמטיקה של יצרן זה הם פרח לוטוס, ענבר, זהב. הָהֵן. הקומפוזיציה יכולה להיקרא ממש יקרה ומפנקת.

עלות המוצרים משתנה מאוד, ולכן ניתן לרכוש מוצרי קוסמטיקה מקו הטיפול הבסיסי מ -4,000 רובל, וסדרת האנטי אייג'ינג תעלה מ -30,000 רובל לבקבוק.

איזון טוניק ביאנג

טונר זה הוא מוצר טיפוח בסיסי המשמש בשילוב עם סרום ומהות. המשימה שלו, שהוא עושה עבודה מצוינת, היא לאזן את גוון העור, לשמור על רמת הלחות ולספק אפקט מתחדש.

ג'ינסנג, שהוא חלק מהרכב, משפיע על התחדשות, ממריץ את התהליכים הטבעיים של התחדשות העור.

משתמשים בטוניק ישירות לאחר הכביסה בטיפול יומיומי בבוקר ובערב.

עלות בקבוק של 150 מ"ל היא 4600 רובל.

ההיסטוריה של וו איזון טוניק ביאנג

יתרונות:

 • אפקט אנטי אייג'ינג;
 • הרכב אורגני;
 • אפקט הלחות מוחשי.

חסרונות:

 • לֹא.

כתוצאה

מספר מותגי הקוסמטיקה הקוריאניים ומגוון המוצרים שהם מייצרים גדל בהתמדה, וצובר יותר ויותר מעריצים. אם לא ניסיתם טיפול קוריאני בעבר, מערכת המערכת של "best-iw.designuspro.com" ממליצה להתחיל במסכות בד. זה הכלי שיש כמעט לכל מותג, מה שהקוריאנים יכולים בלי להסס לקרוא לו הכי טוב ומה באמת נותן אפקט מוחשי.

בחירת מוצרי הטיפוח צריכה להיעשות תוך התחשבות בגיל, סוג ומצב העור, כמו גם האפקט הרצוי. מוצרי קוסמטיקה קוריאניים מודרניים מסוגלים לפתור בעיות ולתת את התוצאה הרצויה כמעט לכל אישה, בתנאי שהמוצרים נבחרים נכון!

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *