קלטת קינסיו: כיצד לבחור וליישם נכון קלטת קינסיו

0

טכניקת ההקלטה של ​​קינסיו הומצאה בשנת 1973 על ידי יפני המתגורר באמריקה, ד"ר קנזו קסה, והוחל בהצלחה לראשונה באולימפיאדת סיאול בשנת 1988. לאחר שביסס את עצמו כאמצעי יעיל ונוח במיוחד לקינסיותרפיה, הוא התחיל להיות נרחב בתחרויות ובאולימפיאדות שונות, כמו גם ברפואה. בשנת 2000, הטכניקה החלה להיות מיושמת ברוסיה.

שיטת בחירה

מה זה Kinesio Taping?

הקלטת קינזיו היא תהליך טיפולי (מרפא) הכולל יישום של טלאי אלסטי מיוחד (קינסיו טייפ) על חלקי הגוף הפגועים.

ככלל, לקלטת קינסיו יש ציפוי אקרילי תרמו אקטיבי מיוחד, הדומה לעור האדם בגמישותו. גמישות זו היא שמאפשרת עבודת שרירים, משפרת תהליכים סנוגנטיים, תוך שאינה מגבילה את התנועה.

היפואלרגניות היא גם אחת הדרישות העיקריות ממה מורכב קלטת הקינסיו.

היתרונות של קלטת קינזיו

היעדר הגבלה בניידות הוא היתרון העיקרי של קינזיותרפיה. חדירות המים והלחות של החומרים מהם עשויים תחבושות הקינסיו, משפרים את זרימת הלימפה והדם, מקנים לקלטות את היכולת ללבוש למשך 5 ימים, תוך מתן אפקט היפואלרגני.

האינדיקציות לשימוש בהקלטת קינסיו רחבות מאוד, האם לא רק מחלות של מערכת השלד והשרירים, אלא גם בעיות בעלות אופי עצבי ומיקרו-מעגלי, עם ארתרוזיס במפרקים ובעמוד השדרה? עם כאבי גב. כמו כן, קלטות קינסיו משמשות בהצלחה לתיקון דיאסטזיס, וסוגים אחרים של הפרדות שרירים.

מנגנון הפעולה של קלטות

ההשפעה של קצות השיניים על גוף האדם היא די רב-תכליתית, אולם כיווני ההשפעה העיקריים מכוונים להשגת היעדים הבאים:

 • ויסות הפרעות קרביים מתרחש באמצעות חשיפה לאברי השרירים הקשורים;
 • האצת תהליכי ריפוי והפחתת המטומות מושגת על ידי הגדלת המיקרו-סירקולציה באזור היישום של הסרט;
 • עלייה במרחב הבין-לאומי עקב המתח של קלטות הקינסיו;
 • הפחתת לימפוסטאזיס ובצקת, שיפור מהלך התהליכים הסנוגנטיים, באמצעות אפקט הדחיסה של תחבושת הקינסיו;
 • השפעת הרדמה על כאב;
 • שיפור טונוס השרירים כתוצאה מהשפעת הקלטת על פרופריו ועל אינטראוצפטורים;
 • ייצוב ושיפור תפקודי המפרקים באמצעות השפעות קצות הרצועות והשרירים;
 • יצירת דפוס תנועה, שמתאפשר ככל שהסרטים מונחים על גבי וקטור.

איך לבחור קלטת קינסיו

על מנת לבחור את קלטת הקינסיו (קלטת) המתאימה לך, עליך לקחת בחשבון כמה מאפיינים חשובים מאוד של המוצר בקטגוריה זו.

קודם כל, כדאי לשים לב לחומר ממנו עשויה הקלטת. בעיקרון, רוב קלטות הקינסיו מיוצרות מהחומר הבא:

 • כותנה;
 • צְמִיגִי;
 • ניילון;
 • סיבים מעורבים.

קלטות קינסיו עשויות כותנה טבעית כבר זמן רב בשימוש בספורט המקצועי. מאפיין של חומר זה הוא:

 1. חוסר גמישות - מאפשר קיבוע ותמיכה נוקשים יותר של האזורים והמפרקים הנדרשים;
 2. גמישות - לאורך זמן שומר על הקלטת המונחת ללא עיוות גם בתנאים של תנועתיות מוגברת;
 3. היגרוסקופיות - מאפשרת לשמור על לחות בקלטת עצמה ברמה נוחה לעור האדם.

עלות קלטות כאלה גבוהה למדי, אך היעילות היא גם מקסימאלית.

צְמִיגִי - חומר טבעי. הוא מיוצר במהלך עיבוד עיסת העץ ובעל מאפיינים חיוביים רבים הטמונים רק בחומרים טבעיים.

חומר זה אינו גורם לאלרגיות והוא "נושם", אולם בהשוואה לכותנה הוא נחות מזה האחרון, מכיוון שהוא נוטה לקמטים מוגברים וסופג לחות היטב. הלחות המוגברת של הקלטת מובילה לאובדן היתרונות העיקריים שלה, התחבושת הופכת רכה יותר, צמיגה יותר ואין לה עוד השפעה תומכת על המפרקים, ולפעמים היא פשוט נשברת.

קלטות מבוססות ויסקוזה לא מצאו יישום בספורט, אולם בשל עלותן הנמוכה, הם משמשים בהצלחה על ידי אוהבי אורח חיים פעיל.

קינסיו קלטות סיבים מעורבבות - הסוג הזול והפשוט ביותר. יש להם קשיחות מוגברת ורמת היגרוסקופיות לא מספקת, אשר כאשר משתמשים בהם עלולה לגרום לאי נוחות וגירוי.

ברוב המקרים, קלטות סיבים מעורבבות משמשות לתיקון ציוד נוסף, או ליצירת תחבושות בעלות קשיחות מוגברת.

מאפיינים עיקריים של קלטות קינסיו

האיכות העיקרית של כל קינסיוטייפ היא גמישות בכיוון האורך, הודות למאפיין זה, חבישות המיושמות בזוויות שונות ובמקומות של כיפופים נותרות ללא קמטים וקפלים.

קלטות עם צפיפות מוגברת הן קשות ולא מעשיות לשימוש כתחבושת ולסוגי הקלטה מורכבים אחרים, אך תחבושות כאלה יהיו יעילות להיווצרות קשיחות נוספת.

המאפיינים העיקריים של קלטות קינסיו כוללים גם את אורכן. קלטות מיוצרות בגלילים של 9.1 מ ', 10 מ', 11.4 מ ', 13.7 מ'.

אנשי מקצוע בוחרים קלטות באורך המרבי, מכיוון שמספר הגלילים הקטן ביותר מספק קיבוע אמין והרדמה. כמו כן, חסכוני יותר להשתמש בחגורות הארוכות ביותר. ברכישת קלטות קינסיו בחבילות, החיסכון יכול להגיע ל -17%, לכן, לצרכי הספורטאים המקצועיים, ככלל, הקלטות הארוכות ביותר נקנות באריזות, ובקמעונאות נמצא הביקוש הגדול ביותר לאורכים קצרים יותר.

אורכו הכולל של סרט מחבילה אחת עם גלילי סרט באורך 11.4 מ 'מגיע ל 438.4 מ', גלילים עם סרט באורך 9.1 מ 'באריזה יהיו באורך של 202.2 מ' בלבד, עם שינויים קלים במחירים, היתרונות נעשים ברורים.

עם קלטות קינסיו אלסטיות, המצב בערך זהה, הם מיוצרים באורכים של 2.7 מ ', 4.5 מ', 6.9 מ '. ברכישה של קלטת רווחית ביותר, נכון יהיה לחלק את מחירו של מוצר אחד לפי הצילומים שלו, להשוות את המחיר למטר למספר קלטות ולבחור את האנלוגי הזול ביותר.

אינדיקטור חשוב ברכישת קלטת קינסיו יהיה תאריך ייצורו. לדבק המהווה חלק מהקלטת תכונות המשתנות עם הזמן, במיוחד אם אחסון הסחורה היה מאורגן בתנאים לא תקינים. עדיף לסרב לקנות תחבושות לפני 2-3 שנים ולבצע רכישה מספק אמין שהוכיח את עצמו בשוק.

היצע שוק ויצרנים עיקריים

היצע השוק בשנת 2020 מניח מגוון רחב של קלטות קינסיולוגיה עם מאפיינים שונים, וכולם ניתן לחלק בערך לקטגוריות הבאות:

 • קלַאסִי;
 • קָשֶׁה;
 • מגובש;
 • אֵלַסטִי;
 • דבק.

נקודה חשובה בבחירת קלטת קינסיו בשנת 2020 היא הבחירה של יצרן איכותי ומבוסס.

כיום יש בשוק הרבה יצרני קלטות, אולם לא כולם מקפידים על עמידה בסטנדרטים של דביקות, משיכות והיפואלרגניות.

מותגי המדינות העיקריים של קלטות קינסיו הם: גרמניה, הולנד (אירופה), ארה"ב (אמריקה), קוריאה, יפן וסין (אסיה). יחד עם זאת, מרבית המוצרים הנמכרים תחת מותגים אירופאים ואמריקאים מיוצרים למעשה באסיה, או ליתר דיוק, בסין. האיכות של מוצרים כאלה ידועה בהטרוגניות שלהם, זה יכול להיות מוצר מצוין, אך לרוב קינסיוטייפים ממוצא סיני הם בעלי ציפוי דבק לא יציב, אינם עובדים היטב במתח ויכולים לגרום לתגובות אלרגיות.

המצב עם מובילי השוק המוכרים שונה לחלוטין - חברות קוריאניות ויפניות הן יצרניות הקלטות הטובות בעולם. גישה זהירה לבחירת החומרים ובקרת האיכות המחמירה ביותר מבטיחות את האפקט הטיפולי המרבי של מוצרים אלה.

דירוג מותגי האיכות לשנת 2020 כולל את היצרנים הבאים:

 • BBTape (קוריאה) - מובילת שוק;
 • פיטן (יפן);
 • EPOS (קוריאה);
 • Benefact (יפן);
 • בתי מרקחת (קוריאה);
 • קינטקס (גרמניה);
 • FysioTape (הולנד);
 • RockTape (ארה"ב / קוריאה).

מוצרי תקציב זולים כוללים:

 • מולר (ארה"ב / סין);
 • FervorFOX (סין);
 • DL (סין).

איזה קלטת קינסיו עדיף לבחור

השאלה איזו חברה טובה יותר מקלטות קינסיו אינה הנכונה ביותר כיום. אחרי הכל, כל יצרן מוכן כעת להציג מגוון רחב של צבעים של תחבושות מגוונים לבנים ועד טורקיז וסגול לעיני הקונה. ליצרנים המובילים יש כמה קווים שונים (זנים) של קלטות, המשמשים בהתאם לאופי הנזק המתרחש, ובהתאם לכך, יצרן אחד עשוי להיות המוביל בשורה אחת, ושונה לחלוטין בשורה הבאה.

כיצד לבחור קלטת קינסיו נכונה היא שאלה נפוצה למדי. למתחילים תוכלו לתת תשובה אחת פשוטה - לכו והתייעצו עם מומחה.

מכיוון שאחד התנאים החשובים בשימוש בקלטת קינסיולוגיה הוא יישום ההליך על ידי איש מקצוע (מדריך, רופא, מאמן ואחרים שיש להם ניסיון בהקלטת פנים), בין אם אתה קונה את הקינסיו טייפ בעצמך או בעצת מומחה, עדיין יש צורך להשיג ביעילות ההליך, איש מקצוע ידביק את התחבושת, ולכן, בשלב הראשון, הכי קל לסמוך על דעתו המנוסה.

המומחה הוא אשר יוכל להדריך אותך במחיר המוצר, לספר לך על דגמים פופולריים ולמה הם מיועדים, לזהות את היתרונות והחסרונות של כל מוצר, ובסופו של דבר להראות לך אילו מוצרים עדיפים לקנות, לתת עצות והמלצות לשימוש ולהראות לך כיצד להדביק את תחבושת הקינסיו בעצמך.

אם בכל זאת החלטת לבצע רכישה בעצמך, ראשית עליך לקבוע את הקריטריונים לבחירת הקינסיוטייפ המתאים לך. אלה יכולים להיות מאפיינים כגון מחיר ממוצע, פופולריות של דגמים ופונקציונליות.

יהיה קשה למצוא תשובה חד משמעית לשאלה כמה עולה קלטת קינסיו, הכל תלוי בגורמים רבים: חומרי ייצור, מטרה, אורך ורוחב. עם זאת, הנה המחירים הממוצעים לשנת 2020 עבור מוצרים מיצרנים וקטגוריות שונות:

 • BBTape (350 - 1500 רובל);
 • EPOS (300 - 3900 רובל);
 • RockTape (141 - 4900 רובל);
 • FervorFOX (50 - 250 רובל).

שקול, למשל, חלק ממגוון המוצרים של Pharmacels LLC.
הקו הקלאסי "MASTERS ™ Tape Pharmacels®" הוא תחבושת באורכים ורוחבים שונים מבסיס כותנה עם דבק בצד אחד. זה ישים לטיפול ומניעה של מחלות רבות. הקו כולל פלסטרים בצבע לבן בסיסי וקלטות צבעוניות, השימוש בהם נוח אם יש צורך לבחון את ערכת הצבעים הכללית של אימונית הספורטאי.גם בשורה הקלאסית יש תת-מינים של תחבושות בעלות מבנה נקבובי, תחבושות כאלה נקראות "MASTERS ™ PRO Tape".

טווח הקלטות EUROLINE מייצר קלטות מתערובת כותנה ופוליאסטר. תחבושות כאלה מאופיינות בכוח מוגבר, בעזרתן נוצרות תחבושות קשיחות לשחקני רוגבי וכדורגל.

קו התחבושות האלסטיות מיוצג בשמות "קלטת PRO-LASTIC", "STADIUS ™" ו- "TEAR-LASTIC ™ tape", קלטות אלה נושמות ועשויות מחומר הדומה לנייר גלי. טלאי כזה יכול להיקרע בקלות בידיים, הוא נעים מאוד לגוף, הוא משמש בעיקר ליריקה.

המוצרים העמידים ביותר מכל הקווים של היצרן הם סרטי "STRETCH tape" ו- "ACTIFORCE tape", הם עשויים כותנה טהורה וקשה לקרוע אותם. אתה יכול לעבוד עם תחבושות כאלה רק עם מספריים.

האריגה המיוחדת של הקלטות מספקת להם פלסטיות מעולה עם חוזק מוגבר, המטרה העיקרית של קלטות אלה היא ליצור קיבוע אמין בקרסול, מפרק כף היד של כף היד והברך.
"סרט CO-STICK®" הוא סרט אלסטי למלכודת, המוזרות של השימוש בו היא דביקות רק על המשטח שלו, זה נוח כשאין צורך לגעת במשטח העור עם אלמנט דבק.

איך להשתמש נכון בקלטת קינסיו

השימוש בתרופה כלשהי יעיל רק אם משתמשים בה נכון. להקלטה ישנם גם מספר כללים ששמירתם תבטיח את האפקט המרבי מהשימוש בקלטות.

בטראומה, יישום קלטת הקינסיו מתבצע הן על האזור הפגוע עצמו והן על האזורים הסמוכים, תוך התחשבות באילו שרירים עובדים כרגיל ואילו דורשים תמיכה. יש לשים לב במיוחד להפרדת הקלטת מהאריזה. בתנאים רגילים, מומלץ להשתמש במספריים כדי להפריד את הקלטת בהצלחה, אולם כאשר אין מכשירים בקרבת מקום, ניתן לקרוע את הקינסיו ביד.

עבודה עם טיח הקינסיו צריכה להיעשות, במידת האפשר, בהתאם לכל אמצעי ההיגיינה, יש להדביק את הטיח בידיים נקיות. כדי למזער את הדבקת הגבס על הידיים, יש צורך לנסות לגעת באזור הדבק של המוצר כמה שפחות בעבודה איתו.

הליך הקלטת הקינסיו מתבצע בהתאם לדרישות הבאות:

 1. ההקלטה צריכה להיעשות רק על ידי מומחים, הם יכולים להיות מטפל בעיסוי, מדריך, רופא או עובד רפואי אחר;
 2. ההקלטה מתבצעת רק לאחר שאתר הוכן בעבר להליך, מסירים עליו שיער, העור מנקה ומטופל, במידת הצורך, בחומר חיטוי;
 3. האדם שנפגע ממוקם או יושב במצב נוח, תוך התחשבות שלאחר ההליך לא צריך לשנות את תנוחת הגוף;
 4. המומחה שמיישם את הקלטת עוקב מקרוב אחר כל התהליך, אם נעשתה טעות במהלך ההקלטה, הסרט הוסר וההליך חוזר על עצמו.
 5. הדבק מוחל בשתי ידיים, יד אחת מתנתקת, מורחת ומחליקה את הקלטת, היד השנייה אוחזת בגליל עצמו. רצועות הסרט הראשונות מודבקות מעל או מתחת לאזור הפגוע;
 6. הרצועות הבאות של הטיח מודבקות באופן שהקלטת החדשה מוחלת על הקודמת בשני שליש או מחצית מחלקה;
 7. בעת ההקלטה, על המומחה לפקח על מצב הסרט, הוא לא אמור ליצור קפלים, עליו להתאים היטב לעור ולמתוח באופן שווה;
 8. בעת ביצוע ההליך יש צורך לסמן את מיקומי הכלים וקצות העצבים, סחיטתם אינה מסומנת;
 9. הימנע מהנחת קלטת קינסיו חדשה מחוץ לתחרות, ראשית עליך לנסות קלטת חדשה במהלך האימון. יחד עם זאת, מומחה אחד צריך להיות מעורב בהחלת הקלטת הן באימונים והן בתחרות.

אסור למרוח את הטיח על העור במצב לא תקין, עם שיער, לכלוך, פצעים, שחיקה. מקומות כאלה משוחררים מראש מקו השיער ומנקים אותם. הפצעים נשטפים ומטופלים ביוד או בירוק מבריק ולאחריו מודבק עליהם טיח חיידקי או שהם עטופים בתחבושת סטרילית.

רק לאחר הליכים אלה יתכן והקלטת קינזיו אפשרית.

לאחר הליך ההקלטה של ​​קינסיו, יש צורך לעקוב אחר מצב האזור הפגוע, ואם מופיעים אדמומיות, דלקת, נפיחות או אובדן רגישות, המדבקה מוסרת מייד וההליך חוזר על עצמו.

כאשר השימוש בקלטת קינסיו אסור

אתה לא צריך להשתמש קלטת kinesio כאשר יש התוויות נגד:

 • בנוכחות מצבים כואבים שלא נעשתה בהם אבחנה סופית;
 • עם סוכרת, ללא התייעצות מוקדמת עם הרופא המטפל;
 • עם גידולים וניתוחים אחרים, גרורות והסיכון להופעתם;
 • במהלך נפיחות בגוף וסיכון מוגבר להופעתם;
 • בטמפרטורת גוף מוגברת;
 • עם אי ספיקת לב או כליות;
 • עם פקקת;
 • במהלך ההריון (השליש הראשון), עם שימוש בקינסיו טייפ בבטן;
 • אם אתם אלרגיים ישירות להקלטת הקינסיו עצמה.

טיפול ויישום תחבושות

ישנם שני סוגים גדולים של קלטות קינסיו:

 1. עם רפידות דבק;
 2. ללא דבק.

באזור הידיים משתמשים בקלטות 3- ו -5 שכבות ללא אלמנט דבק. 6-8 סרטי שכבה מוחלים על אזור הירך, ועל שכבות השיניים נמרחות 5 שכבות.

כדי להבטיח חוזק מוגבר של התחבושות, ניתן להשתמש בדבק רפואי מיוחד המונח על העור.

בשימוש ממושך בקלטת קינסיו באותו אזור העור, עלולה להתרחש היחלשות של שרירים בודדים. עם זאת, באופן כללי, לאחר הליכי רפואה ושיקום, הקלטה בדרך כלל מעניקה השפעה מיטיבה, משפרת את רווחתו ואת ביצועיו של הספורטאי. יישום הליך ההקלטה יחד עם עיסוי טיפולי שנמשך 10-20 יום מומלצים על ידי מומחים רבים.

יש לציין כי השימוש בתחבושות לא יועיל לאנשים העוסקים בספורט כוח; כאשר מקלידים אדם עם הזעה מוגברת, חובה להשתמש בקלטת עם אלמנט דבק.
עליכם לדעת כי תוכניות חבישה שתוכננו במיוחד תואמות לכל חלק בגוף.

נושא חשוב בעת שימוש בקינסיוטייפ הוא כיצד להסיר אותו ללא כאבים לאחר השימוש או בעת החלפתו. מצד אחד, ניתן לבצע הליך זה באופן עצמאי בבית, מצד שני, כך שהתהליך יהיה ללא כאבים ולא יפגע בעור, יש לעמוד במספר תנאים:

 • לפני הסרת הקלטת, טפל בה בנוזל מיוחד או בתרסיס להסרתה, תכונות ההדבקה של הקלטת ינוטרלו והעור יהיה לח.
 • לאחר המתנה של 3-5 דקות, התחל להסיר את התיקון;
 • כדי להסיר אותה, קח את סרט הסרט בקצה ההפוך לכיוון צמיחת השיער, ונתק את הסרט מהעור בכיוון ההפוך לאורך צמיחת השיער בזווית קלה;
 • לטפל באזור העור שבו הייתה הקלטת עם קרם לחות.

שגיאות הקלטה

כמו כל תרופה יעילה, גם קינסיוטייפ, אם משתמשים בו בצורה לא נכונה, יכול לתת תוצאה הפוכה לשיפור הבריאות.

הטעויות הנפוצות ביותר בעת ביצוע הקלטת קינסיו הן:

 1. קלטת חופפת הדוקה מדי. התוצאה של מריחת תחבושת הדוקה היא הסכנה של ציאנוזה, הסימפטומים שלה מתבטאים בעקצוץ ובחוסר תחושה של האזורים המוקלטים;
 2. חפיפה לא אחידה של שכבות שונות של קלטות, האחת צמודה, השנייה חלשה, תוביל להחלשה של האפקט הטיפולי ומשכך כאבים. כדי לבטל שגיאה כזו, יש צורך להחליף את קלטת הקינסיו;
 3. המתח של שרירי הפנים המודבקים, מוביל עוד יותר להחלשת הסרט המודבק ולחוסר השימוש בו;
 4. שגיאות בהטלת סיורים, אי שמירה על הפרופורציות של הטלת שכבה אחת על שכבה אחרת, יובילו לחוסר אמינות של קלטת הקינזיו ותפחית את האפקט הטיפולי.

מסקנות

לסיכום, יש לציין כי הקלטת קינסיו הינה כלי מודרני יעיל וזול יחסית שיש בו אינדיקציות רבות לשימוש.

פשוט לענות על השאלה "לשם מה קינסיוטייפים?" אנו מוסיפים שהם יהיו שימושיים לשיפור זרימת הדם, להפחתת כאב ולהאצת ריפוי פציעות, עם מחלות ופציעות בעלות אופי שונה לחלוטין.

קלטות הקינסיו הטובות ביותר לשנת 2020 ברוסיה

RockTape "Bulk H2O" (5 ס"מ x 32 מ ')

דרום קוריאה היא המובילה בענף כיום. קלטות Kinesio של חברת RockTape הקוריאנית זכו בצדק לתדמית של מוצר באיכות ללא דופי.

RockTape "Bulk H2O" (5 ס"מ x 32 מ ')

יתרונות:

 • עשוי כותנה וניילון;
 • מתאים לספורט ימי;
 • אינו מכיל לטקס ואבץ;
 • בעל מבנה דמוי גל מיוחד;
 • 180% גמישות;
 • לא מאבד את תכונותיו עד ל -5 ימי בלאי.

חסרונות:

 • מחיר גבוה.

גליל ענק של קרטייפ (5 ס"מ על 31.5 מ ')

הייחודיות של הקלטת הזו היא גודלה - היא אחת מקלטות הקינסיו הגדולות ביותר בשוק.

גליל ענק של קרטייפ (5 ס"מ על 31.5 מ ')

יתרונות:

 • מידה גדולה;
 • צדדיות ביישום, מספורט לרפואה;
 • הרכב 100% כותנה;
 • צבע הבשר;
 • בסיס דבק - דבק אקרילי היפואלרגני.

חסרונות:

 • מחיר גבוה;
 • חוסר בחירת צבעים;
 • לא עמיד בפני מים.

רוק טייפ מעוצב (5 ס"מ x 32 מ ')

במוצר זה, היצרן מתמקד בעיצוב. קלטת לא רק מרפאת, אלא גם מקשטת את גופו של אתלט.

רוק טייפ מעוצב (5 ס"מ x 32 מ '

יתרונות:

 • עיצוב יפה;
 • ניתן ללבוש עד 5 ימים מבלי לאבד את תכונות הקלטת;
 • בחירת הצבעים;
 • 180-190% גמישות;
 • עמיד במים.

חסרונות:

 • מחיר גבוה.

Temax Extra Sticry (5 ס"מ x 22 מ ')

חברת הרפואה הדרום קוריאנית Temax העריכה את אפשרויות ההקלטה. ועכשיו Temax נכנס לשוק קלטות הקינזיו עם קו המוצרים הבלעדי שלה.

Temax Extra Sticry (5 ס"מ x 22 מ ')

יתרונות:

 • מיוצר על ידי אנשי מקצוע בתחום הרפואה;
 • מגוון רחב של צבעים;
 • 160% גמישות.

חסרונות:

 • מחיר גבוה;
 • מכיל סטרץ 'סינטטי (4%);
 • אינו עמיד בפני חשיפה ממושכת למים.

אגרוף קלטת קלטת

אגרוף קלטת קלטת מעניין בעיקר בגלל המבנה שלו. לקלטת יש חורים לכל אורך המשפרים את ההשפעה המגרה על האזור המודבק.

אגרוף קלטת קלטת

יתרונות:

 • גירוי מוגבר באזור ההקלטה;
 • מתאים לחולי שבץ מוחי;
 • גמישות מוגברת;
 • חומר 100% כותנה;
 • מגוון רחב של צבעים.

חסרונות:

 • מחיר גבוה.

Kinexib Pro (5 ס"מ x 1 מ ')

מדובר בקלטת קינסיו בהפקה רוסית-סינית, כיום ניתן למצוא אותה כמעט בכל חנות ספורט גדולה.

Kinexib Pro (5 ס"מ x 1 מ ')

יתרונות:

 • זול;
 • זמינות;
 • עשוי 100% כותנה;
 • מגוון רחב של צבעים.

חסרונות:

 • לטווח קצר של לבישת 3 ימים;
 • שכבת הדבק אינה היפואלרגנית;
 • רמת אלסטיות לא מספקת.

הבחירה הנכונה והיישום המקצועי של קינסיוטייפ יהפכו את הטיפול הזה ליעיל ביותר.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *