חימום ביתי לחיסכון באנרגיה

1

בשנת 2020 השאלה הדחופה היא כיצד ניתן להפחית את צריכת החשמל, למרות הביקוש ההולך וגובר. אחד הדיונים הקבועים בנושא זה הוא בחירת תנור חיסכון באנרגיה לבית, מכיוון שציוד מסוג זה מסוגל לחמם בית בצורה אפקטיבית, אך יחד עם זאת לחסוך משאבים ככל האפשר.

מבחר תנור חימום

ראשית, כמה מילים על העקרונות הבסיסיים של חיסכון באנרגיה, כיצד עובד בדרך כלל תנור חיסכון בחשמל וכיצד הוא שימושי.

תנורי חיסכון באנרגיה הם מכשירים המשמשים לחימום חדר, אך יחד עם זאת צורכים אנרגיה למינימום.

איך עובד התנור

המכשיר צורך משאבים בדיוק כמו שהוא משחרר חום לסביבה. מה שחשוב הוא בדיוק כמה חום הוא מעביר, ואז המספרים הללו מומרים לאנרגיה. הפסדי חום מתואמים עם מצב הבית, בידודו, מספר פתחי הדלתות והחלונות, החימום הפנימי של החדר וכו '. עם הזמן כל האווירה המחוממת נעלמת, האוויר בפנים מתקרר במהירות, ולכן לתנור יש תמיד עבודה.

איך לבחור מכשיר לעצמך

לכל סוג תנור יש מאפיינים ייחודיים משלו - חיוביים ושליליים, כמו גם הבדלי תכנון טכניים גרידא המשפיעים ישירות על עקרון פעולתם. אם אתה זקוק לחימום מהיר במיוחד של האוויר, עדיף לבחור תנור מאוורר. אם אתה צריך צנוע, נוח ובקלות להשתלב במנגנון הפנים, עדיף לקחת בד כיפוף. אם אתה מעוניין רק באפשרויות זולות, אז סוג השמן מתאים. לחדר אמבטיה או לחדר קטן בו מצטבר אבק באופן קבוע, קונווקטור אינפרא אדום שאינו רגיש לחות הוא המתאים ביותר. אח חשמלית אידיאלית לסלון. בחדר הילדים ניתן להתקין חימום קיר או תקרה. אם יש לך ילד קטן, הוא לא יוכל להגיע לציוד ...

בנוסף לתנור החימום עצמו, יש להתחשב גם בסוג החדר. כמה זמן ישמש אותו, איזה שטח גודל צריך לחמם, כמה מקורות חימום יש וכו '. הָהֵן. לפני הקנייה, עליך לחשב את שטח החדר, תוך התחשבות בעובדה כי 1 מ"ר מהחדר = 100 וואט.

עקרון הפעולה של תנורי חימום חשמליים מודרניים

מבחינה מובנית מובחנות שלוש שיטות להעברת חום:

 1. הסעה חינם. העברת חום מבוססת על האינטראקציה של זרימת אוויר חם וקור בחלל משותף. האוויר הקר הכבד יותר יורד, והחם יותר מצדו עולה במקומו.
 2. קרינת אורך גל ארוך. אלה כוללים, למשל, קרני אינפרא אדום.השורה התחתונה היא שהתקנים הפועלים על עיקרון זה מחממים משטחים (קירות, תקרות) וחפצים, שבגללם החלל הפנימי כולו מתחמם ושומר על החום.
 3. אוורור חום. מדובר במערכת הכוללת גוף חימום ומאוורר. ראשית, הראשון מחמם את זרימת האוויר, ואז השני מסיר את זרימות החום האלה בחוץ.

זנים של תנורי חימום חשמליים

שמן

רדיאטורי נפט הם תקציביים, כלומר הנגיש ביותר לרוב האוכלוסייה והנפוץ ביותר בקרב הדגמים של תנורי חימום חשמליים. הם נוחים להובלה בשל מידותיהם הקטנות (רק חוט חשמל יכול להפריע, אך ניתן לתקן זאת בקלות עם אטם רצפה). חיצונית, רדיאטורים לשמן דומים לרדיאטור קונבנציונאלי, אך יש להם מארז מתכת אטום, מלא בשמן. כשמחברים חשמל מתחיל השמן להתחמם, לערבב ולהפיץ חום בגוף.

בדרך כלל, יש בתוכו תרמוסטט מובנה השומר על קצב חימום רגיל ושומר על משטר הטמפרטורה, ומגן על המבנה מפני התחממות יתר. כאשר מגיעים לסף טמפרטורה מסוים, התרמוסטט מכבה את כל פונקציות החימום של המכשיר, והמבנה נשאר במצב המתנה עד שהטמפרטורה יורדת לרמה מקובלת. כיבוי דומה כאשר המכשיר מתהפך מבטיח בטיחות בעת אינטראקציה עם ילדים, בעלי חיים או פשוט בעלי רשלנות.

התקנים מסוג זה אינם יקרים ומציעים יחס ביצועים איכותי למחיר. אך קצב החימום גרוע: לקירור שמן ממוצע לוקח 10 עד 20 דקות להתחמם. וניתן להתקין אותם רק על הרצפה.

הולכת חום

מכשירי חשמל מעיקרון ההסעה הם מכשירים קטנים ובגודל שטוח שניתן לבנות בקלות בתוך הפנים. קונווקטורים עובדים עם גוף חימום חשמלי צינורי - גוף חימום, המוטבע בחור מיוחד בחלק התחתון של גוף המכשיר. המוני אוויר הנכנסים לחלל זה מתחממים, נכנסים כלפי מעלה ויוצאים לסביבה דרך החורים שכבר נמצאים מהחלק העליון של המארז (לפעמים משתמשים במאוורר להסרת זרימות אוויר).

יש סיווג מותנה בקרב מכשירי קונווקטור. המכשירים מחולקים על פי שיטת ההתקנה שלהם, ומבדילים בין ארבעה סוגים:

 • קונווקטורי פאנל, אנכיים ותקרה, סוג נייח;
 • קונווקטורי לוח מהסוג הנייד;
 • קונווקטורי חצאית;
 • מוסתר (מותקן מתחת לרצפה).

למרות ההבדלים, כל המכשירים מצוידים בחיישני טמפרטורה ברמת דיוק גבוהה המנטרים כל ירידת טמפרטורה. אין מודל קונווקטור מודרני שלם ללא טכנולוגיות כאלה.

אינפרא אדום

רדיאטור אינפרא אדום הוא האפשרות הטובה ביותר עבור בית כפרי. יש לו קצב חימום גבוה, שומר על אוויר יבש, ארגונומי, שקט כמעט, מוריד את עלויות האנרגיה ובעל חיי שירות ארוכים.

סוג ההגנה הגבוה ביותר למכשירים מסוג זה מאפשר להם להשתמש בהם, כולל בסביבה עם חומרים דליקים. בטיחות האש מבטלת לחלוטין את הסיכוי להישרף על פני התיק (אם מתקיימים כל התנאים והמכשיר מתאים לסוג החדר). וגם השימוש בלוח ה- IR משפיע על יינון האוויר ומפחית את רעילות האוויר, מה שתורם גם הוא לאפקט הטיפולי.

תצוגה מובנית בגוף המכשיר, שעליה טיימר נספר לאחור, המאפשר לך להתאים לעצמך את מערכת מניעת התחממות יתר. ואם אינך אוהב שליטה ידנית, תוכל להשתמש בשלט הרחוק.

תנורי חימום חשמליים פועלים על פי העיקרון של קרינת גל ארוך (גלי אינפרא אדום), הפולטים קרני חום, כמו קרני שמש, המחממות את הסביבה. במקרה זה, לא האוויר עצמו מחומם, אלא השטח באזור הכיסוי של התנור. פולטים במכשירים כאלה הם מנורות הלוגן, או לוחות קרמיקה / פחמן, המחוממים על ידי גופי חימום.

החסרונות של דוד IR כוללים את ההיבטים הבאים:

 1. קצב חימום האוויר הוא ברמה גבוהה, אולם ירידת הטמפרטורה תהיה לא פחות חדה במקרה של כיבוי פתאומי של המכשיר (שלעתים נגרם כתוצאה מעליית מתח).
 2. לפני רכישת המכשיר, נדרש לחשב את היכולות לחדר מסוג מסוים. טמפרטורת החימום בתנאים שונים יכולה להשתנות באופן משמעותי. ההספק המרבי שאינו מסוכן הוא 350 W / m2, אחרת כוויות עלולות להתרחש במגע.
 3. התייבשות מתמדת של האוויר עלולה להוביל לתוצאות שליליות מסוימות. במיוחד אם יש חפצי ציור בחדר, שהתייבשותם מזיקה יתר על המידה. לכן מומלץ להתקין מכשיר אדים נוספים.

קְוָרץ

תנורי חימום חשמליים מסוג קוורץ נראים כמו לוחות מונוליטיים מלבניים, הכוללים חול קוורץ לחוץ וסגסוגת ניכרום, מבודדים אותם לחלוטין מהסביבה, או כצינורות זכוכית במארז פלדה, המצוידים בגוף חימום אינפרא אדום. הראשון וקשור, ברוב המקרים, למונח "מחמם קוורץ". אלה נקראים בדרך כלל "תנורי חימום צינוריים", יש להם עקרון פעולה שונה לחלוטין והם שייכים למעמד האינפרא אדום. בעזרת מכשירים כאלה קשורות שאלות "פופולריות" רבות שהפכו לשמות עצם נפוצות וקשורות לקוורטיזציה, כגון: "האם תנור קוורץ עוזר נגד עובש" ...

תנור הקוורץ מחובר ישירות לרשת החשמל תוך צריכת חשמל נמוכה במיוחד. בידוד תרמי אמין הופך אותו לחסין לחלוטין, התרמוסטט מאפשר לך להגדיר את המכשיר כך שישמור על כל טמפרטורה במצב אוטונומי (למשל, אם הבעלים מבקרים בבית כמה פעמים בחודש, הם יכולים להשאיר את הטמפרטורה הממוצעת בחדר בטמפרטורה של 10-12 מעלות צלזיוס). רמת הטמפרטורה הכוללת של הלוח אינה עולה על 95 מעלות צלזיוס. כוחו של המכשיר הוא 0.5 קילוואט, וזה מספיק למדי כדי לספק לחדר שטח של עד 8 מ"ר עם חום. מדובר בתנור נייד מאוד גדול במיוחד (משקל ממוצע - 12 קילוגרם).

החיסרון המרכזי של המכשיר הוא שהוא מתחמם לאט - לוקח מכשיר קוורץ להתחמם לפחות עשרים דקות. יחד עם זאת, יתכן ומכשיר אחד לא יתמודד עם חימום החדר, ולכן סביר להניח שיהיה צורך להתקין כמה יחידות מקבילות.

מכשיר קומפקטי זה, שאינו נבדל בכוח יתר, הוא אידיאלי עבור מי שרוצה לשמור על משטר טמפרטורה יציב בבית הכפרי שלהם, אליו הם מבקרים מספר פעמים בחודש.

קֵרָמִי

חימום פאנלים קרמיים משלב את מאפייני העיצוב של קונווקטור ומכשיר עם קרינת אינפרא אדום. עיקרון הפעולה ההיברידי של תנור קרמי מאפשר לך להפיץ קרני אינפרא אדום לא רק אזורי, כפי שהוא קורה בלוח IR סטנדרטי, אלא לחמם את כל חלל הפנים באופן כללי בשל תכונות הסעה של הדגם.

קרמיקה, ממנה עשוי גוף המכשירים הזה, מתחממת עד 85 מעלות צלזיוס. וצריכת החשמל הממוצעת של מכשיר קרמי היא 375 וואט, שזה אפילו פחות מצריכת החשמל של המחשב. הביצועים של תנורי חימום אלה עולים על ביצועי מכשירי האינפרא-אדום, והתקנתם בבית פרטי מחליפה למעשה את מערכת החימום ואינה מצריכה חדר דוודים.

סרט צילום

סרט, או תנור חימום גמיש, הוא אחד מסוגי תנורי האינפרא-אדום. העיצוב של תנור חימום כזה הוא פרקטי ככל האפשר: גוף חימום בנוי בין שכבות של סרט עמיד בחום גמיש, אשר תלוי על הקיר, הרצפה או התקרה, ומבחינה חיצונית בצורתו דומה לעתים קרובות לתמונה.בקשר עם האחרון, אפשרות זו עשויה לעניין את מי שמתייסר משאלות: כיצד להכניס את התנור לפנים, היכן עדיף לשים אותו, היכן למצוא מקום מתאים וכו '.

פונקציונלית, המכשיר חוזר על כל יכולותיו של פולט אינפרא אדום: במהלך הפעולה החום המנוהל אינו מועבר ישירות לאוויר, אלא מחמם תחילה את האובייקטים שמסביב.

הדגמים הטובים ביותר + מחירים

נבחרים רק הנציגים הטובים ביותר בכיתותיהם המבוקשים בשוק המודרני. לכן, נציגי הדירוג ממוינים לא כל כך לפי מחיר, אלא לפי איכות. גם הפופולריות של הדגמים נלקחת בחשבון.

סוגי תנורי חימוםמקום דירוגשם המודלמחיר ממוצע
הולכת חום1NOBO C4F2013 490 רובל
הולכת חום2ELECTROLUX ECH / AG-1500 MFR3290 רובל
לוחות חצאית3MEGADOR MG-1001690 רובל
קְוָרץ4AEG IWQ 120 רובל 2700
הולכת חום5טפלקו2400 רובל
קֵרָמִי6ניקטן 330/1רובל 5100
קְוָרץ7פולאריס PQSH-02081039 רובל
קֵרָמִי8ניקאפאנלס 3303800 רובל
סרט צילום9JARKOFF JK 9002רובל 919
סרט צילום10עונת הקטיפה949 רובל

דירוג תנורי חימום איכותיים

NOBO C4F20

מכשיר הסעה סקנדינבי זה במשקל של כ -8.5 ק"ג ובעל מידות של 132x40x8.7 ס"מ נכלל בדירוג בשל היכולות המובנות (על כל פשטותו המבנית) והיכולת לחמם חדר עד 20 מ"ר. העלות הגבוהה מפוצה על ידי פונקציונליות רחבה וביצועים נעימים. למערכת תרמוסטט רגיש, בקרת אקלים, פונקציית כיבוי התחממות יתר מובנית, הגנה מפני קור, הגנת מים, הגנה מפני אש.

הדגם בעל מראה נעים התואם בקלות את עיצוב הפנים. קל להתקנה על קירות או רצפות.

NOBO C4F20

יתרונות:

 • חיסכון באנרגיה;
 • ביצועים גבוהים;
 • עמיד למים, חסין פיצוץ וחסין אש;
 • שליטה מרחוק באמצעות השלט הרחוק;
 • היעדר קרינה אלקטרומגנטית;
 • לעבוד באופן לא מקוון.

חסרונות:

 • מחיר גבוה;
 • אין תצוגה.

Electrolux ECH / AG-1500 MFR

קונווקטור שוודי קטן Electrolux ECH / AG-1500 MFR, עם הספק מרבי של 1500 וואט. מחירו נמוך יותר בשל בקרה מכנית, אך מבחינת יכולותיו הוא אינו נחות בהרבה מהאנלוגים. בדיוק כמו הדגם הקודם, הוא מסוגל לשרת שטח של עד 20 מ"ר, ויש לו פונקציית כיבוי אוטומטי כאשר הוא מתחמם יתר על המידה.

לקונווקטור זה גוף חסין לחות צפוף, ולכן הוא אינו חושש מהתקנה בחדר בלחות גבוהה, כמו מרתף, מרפסת מזוגגת או חדר אמבטיה. כדי לשמור על תנאים נוחים בסביבה כזו, יש לו מערכת טיהור אוויר איכותית מובנית מאבק, כמו גם תרמוסטט רגיש.

Electrolux ECH / AG-1500 MFR

יתרונות:

 • חימום מהיר;
 • נוכחות של תרמוסטט;
 • מחיר.

חסרונות:

 • משטח התיק מתחמם במהירות
 • התחממות יתר וכיבוי הם בלתי נמנעים כאשר פועלים במלוא העוצמה.

מגדור 100 מ"ג

קונווקטור חצאיות הגון הבולט ברוחבו. מידות המוצר: 100х6х4 ס"מ, משקל - 1.8 ק"ג. שטח החימום הוא 8 מ"ר + צריכת אנרגיה נמוכה ופיזור חום גבוה.

כוח החומרה נשלט על ידי המשתמש באופן מכני באמצעות ממשק משולב. למתג יש מחוון נוח עם תאורה אחורית. ואל תשכח מההגנה החיצונית של המקרה - קיימת הגנה מפני לחות.

הדגם מופץ כיום בגרסאות לבנות וחומות, כמו גם עם פריסות כבלים שונות למיקום נוח יותר. מכיוון שמדובר במכשיר העומד על הרצפה, אורך הכבל חשוב: על פי התקן הוא שווה ל -1.2 מ ', אך ניתן להאריך אותו אם תרצה בכך.

מגדור 100 מ"ג

יתרונות:

 • תפוקת חום מאוזנת וצריכת אנרגיה;
 • מותקן היטב;
 • מחוון אבטחה עם תאורה אחורית;
 • ארגונומיה;
 • רווחיות.

חסרונות:

 • לא נמצא.

AEG IWQ 120

מכשיר קוורץ עוצמתי של יצרן מכובד. הבית מצופה היטב עם הגנה מפני לחות, רוח וקורוזיה.כתוצאה מכך ניתן להשתמש במכשיר גם בבית וגם במרפסת, במרפסת, במרפסת וכו '.

לדגם טרמוסטט מובנה. הניהול הוא מכני. העברת חום מתחילה תוך 30 שניות לאחר הפעלת המנגנון, ואילו לאחר כיבוי (מחוון אור בנוי על המתג), אותה רמת חום עדיין נשמרת.

בנפרד, יש לשים לב לפשטות ומהירות ההתקנה, הקומפקטיות והנוחות של המכשיר במהלך ההובלה (ניתן לסובב את הגוף וחומרים מתכלים בזווית של עד 45 °), את היכולת לכוון חימום וחיסכון מצוין באנרגיה.

AEG IWQ 120

יתרונות:

 • אפשרות התקנה במקומות פתוחים;
 • מידה קטנה;
 • וסת טמפרטורה;
 • מחוון כיבוי;
 • שָׁעוֹן עֶצֶר;
 • פנס אחורי
 • אטימות.

חסרונות:

 • נֶעדָר.

טפלקו

תנור חשמלי מסוג קוורץ. מידות: 600x350x25 מ"מ, משקל - 12 ק"ג. כמו כל מכשיר קוורץ, הוא מסוגל לשמור על החום בחדר לאורך זמן, גם לאחר כיבויו. המכשיר צורך לא יותר מ -3.5 קילוואט במקסימום הספק 400 וואט.

המכשיר מוגן לחלוטין מפני איומים חיצוניים: מפני שריפה, לחות ואפילו מפני נזקים פיזיים. תכנונו אינו מרמז על קיומו של רעש כלשהו, ​​והעובדה שהוא אינו מייבש את האוויר מנגיש אותו לכל פנים, ללא סכנת נזק לחפצי אמנות.

למרבה הצער, למודל אין תרמוסטט מובנה, כך שאם תצטרך לכוון את הטמפרטורה, תצטרך להניח אותו בעצמך.

תנור טפלקו

יתרונות:

 • אמינות ועמידות;
 • חוסר רעש;
 • מארז הדוק ומוגן;
 • צריכת חשמל נמוכה.

חסרונות:

 • חוסר ויסות תרמי;
 • חימום מהיר של התיק;
 • משקל כבד של המכשיר.

ניקטן NT 330/1

תנורי קרמיקה פופולריים "Nikaten", סדרת NT. לוח חיסכון באנרגיה איכותי זה יכול לחמם חדרים עד 7 מ"ר, וההספק המרבי יגיע תוך חמש דקות בלבד. סף ההספק אינו גבוה במיוחד והוא 330 וואט, אולם גם לאחר כיבוי של כ- 40-45 דקות, האוויר בחדר נשאר חם. החיסכון באנרגיה הוא 40%. אבן קרמיקה כחומר הבסיס של המארז היא בעלת פיזור החום הגבוה ביותר.

מתכת אטומה הרמטית, אטומה למים וחסינה בפני אש מבטלת לחלוטין את הסיכון להישרף או לפגוע במבנה המכשיר בנוזל. קלות ההרכבה והיעדר אלמנטים טכניים מורכבים מאפשרים לו לשרת ללא בדיקות וביקורים במרכז השירות במשך 25 שנה לפחות. מבין היתרונות האישיים, כדאי להדגיש את הביצועים הנעימים ואת היעדר הרעש המלא במהלך ההפעלה.

אם אתה מסתכל כמה עולה מודל כזה (המחיר הממוצע הוא סביב 5100 רובל), אתה יכול להבין שמדובר במכשיר ברמה גבוהה לפחות.

ניקטן NT 330/1

יתרונות:

 • עיצוב טוב;
 • ויסות חום;
 • חיסכון במשאבי אנרגיה;
 • אפקט הצטברות חום;
 • חיי שירות ארוכים.

חסרונות:

 • משקל כבד (14 ק"ג);
 • מחיר גבוה;
 • הספק אינו עולה על 330 וואט.

פולאריס PQSH 0208

המותג הידוע "פולריס" מציג את תנור הקוורץ האינפרא-אדום שלו PQSH 0208. הוא מובחן בגודלו הקטן, בהובלתו הקלה, קלות ההתקנה (קח ולשים) את היכולת להעביר במהירות ממקום אחד למשנהו ללא צורך בהתקנה. בטוח לגוף האדם ולאווירה שמסביב. חֲסִין אֵשׁ. לא עושה רעש. מצויד במערכת כיבוי אוטומטית במקרה של התהפכות או התחממות יתר.

המכשיר פועל בשני מצבים: 400 וואט ו 800 וואט. במקרה השני, כמובן שצריכת האנרגיה תגדל משמעותית, אך שטח השטח המחומם יגדל ל -20 מ"ר.

על פי הביקורות, כולם העריכו את התנור על משקלו הקל, העברת החום הגבוה, צריכת החשמל החסכונית ומערכת אבטחה מחושבת.

פולאריס PQSH 0208

יתרונות:

 • גודל קטן, קלילות, ניידות;
 • נוכחות של שני מצבי חימום;
 • כיבוי אוטומטי בעת התהפכות והתחממות יתר;
 • אזור חימום במצב מקסימלי - 20 מ"ר;
 • רמת רעש נמוכה;
 • אינו משפיע על המיקרו אקלים.

חסרונות:

 • נֶעדָר.

ניקאפאנלס 330

Nikapanels 330 הוא לוח אינפרא אדום קטן ומרובע בקוטר של 60 x 60 x 4 ס"מ, בהספק של 400 וואט ומתאים לחימום חדרים עד 7 מ"ר. ישנם ארבעה צבעים לדגם: קפה, בז ', אפור ואמבה.

על פי החישובים, המערכת מפחיתה את צריכת האנרגיה ב-35-40%, אך זה קורה בגלל עוצמת החומרה המופחתת. לפיכך, המכשיר צורך רק 2.3 קילוואט ליום. Nikapanels מתחיל לעבוד תוך 5 דקות. לאחר ההפעלה, 20 דקות. מאוחר יותר היא עוברת לקיבולת חומרה מלאה, ואז היא נמשכת עוד 60 דקות. מתקרר.

בשל בידוד מוחלט מאיומים חיצוניים, ניתן להשתמש במכשיר גם בתנאים של רטיבות קשה או בטיחות אש. מארז האלומיניום מונע פגיעה במבנה הפנימי, והמרקם הקרמי היפה עוזר למזג את הפאנל בפנים החדר.

ניתן לציין התקנה מהירה, קצב חימום גבוה, שמירת חום לטווח ארוך, כמו גם חיי שירות ארוכים (עד 25 שנים).

ניקאפאנלס 330

יתרונות:

 • גוף עמיד;
 • הגנה מפני כל השפעה חיצונית;
 • יעילות גבוהה;
 • התקנה קלה.

חסרונות:

 • מִשׁקָל.

JARKOFF JK 9002

לוח קיר שטוח המתאר מגדל פריזאי. ננעל בחופשיות לכל משטח אנכי עם לשונית צמודה. לשיטת הרכבה זו, אם כי לא אידיאלית, יש מספר יתרונות בהשוואה להתקנת הרצפה, הדורשת שטח נוסף.

אלמנט אינפרא אדום פילם איכותי בנוי, בהספק של עד 500 וואט ומסוגל לחמם את פני החדר עד 100 מעלות צלזיוס. מומלץ להתקנה בחדרים עם שטח של עד 5 מ"ר. בנוסף, עם מידותיו 1050 x 600 מ"מ ומשקל של 0.5 ק"ג, הוא קל להובלה.

אורך חיי השירות של הדגם גבוה מזה של הנציג הממוצע של מחלקת תנורי IR וצפים תוך 30-40 שנה (למעט פנייה למוקד השירות).

היעדר אפשרויות נוספות ותועלת כללית מתקזז על ידי מחיר התקציב של המוצר.

JARKOFF JK 9002

יתרונות:

 • עיצוב נחמד;
 • קומפקטיות וגודל קטן;
 • העברת חום טובה;
 • התקנה קלה;
 • עלות משתלמת.

חסרונות:

 • מעט פונקציונליות.

עונת הקטיפה

את המקום השני בדירוג בקרב תנורי חימום גמישים ואת המקום האחרון בדירוג הכללי בשנת 2020 קיבל מחצלת הקיר של קו "עונת הקטיפה". סדרה זו מפורסמת הן במאפיינים טכניים ראויים והן במגוון רחב של עיצובים המתאימים לכל פנים: אלה תמונות של בעלי חיים חמודים, ונופים יפים, ודיוקנאות של דמויות מפורסמות, וציורים שונים.

פאנל גמיש קטן זה, בקוטר 580 x 1200 מ"מ ומשקלו עד 320 גרם, יכול להתחפש לציור רגיל. זה לא רק בבקשה עם הקומפקטיות שלה ולהשתלב בפנים, אלא אפילו להוסיף אלמנט של תפאורה.

יכולת חימום מהירה, תוך 30 שניות. במקרה זה, האוויר אינו נשרף או מיובש. עמידות הלחות כה גבוהה עד כי ניתן להתקין אותה בבטחה במרפסת (סגורה), בחדר אמבטיה, על אכסדרה ובחדרים אחרים עם רמת לחות גבוהה.

מחצלת שטיח קיר עונת קטיפה

יתרונות:

 • בטיחות אש;
 • השפעה מועילה על עבודת החסינות;
 • חימום מהיר;
 • עלויות החשמל מופחתות ביותר מ -30%.

חסרונות:

 • קצב קירור אוויר גבוה לאחר כיבוי.

שגיאות בבחירת תנור חימום

מנסה לשמור

תוצאה שלילית היא לרוב תוצאה של חסכון לא שקול. אחת הדוגמאות לכך היא תנור חימום, כתחליף לתקציב לתנור חימום. השמחה של הקונים מחיסכון חד פעמי על התנור מוצלת לאורך זמן על ידי העובדה שתנור המאוורר לעיתים עולה על כמות התנור מבחינת צריכת האנרגיה.

קניית מותג במקום מוצר

בניגוד לנקודה הקודמת, קונים רבים, במקום לדבר על התכונות החיוביות של המוצר, ומה מתאים להם באופן אישי, חושבים איזה תנור חימום עדיף ואיזה מותג עדיף לקנות. ברוב המקרים זה רק מוביל לבזבוז מיותר.

התעלמות מבטיחות האש

תנורי חימום חשמליים הם לעתים קרובות הגורם לשריפות, ולכן הגישה לבחירת מכשיר עם מנגנון חימום חייבת להיות רצינית ולעמוד בתקני בטיחות האש.

בחירת תנור רועש מדי

מכשירים לביטול רעשים שווים את משקלם בזהב, אך מרבית מכשירי החימום פשוט אינם משמיעים שום צליל. תנורי מאוורר נחשבים לקולניים ביותר, אך דגמים עם נרתיקי מתכת מעת לעת עושים רעש.

קניית תנור שאינו מתאים לחלל הפנים

בנוסף לעמידה בפרמטרים הטכניים, המכשיר חייב להתאים למראה החדר, יש לשים לב לכך בשלב הבחירה בחנות. זה חל לא רק על התכונות הפונקציונליות של המכשיר באינטראקציה עם הסביבה, אלא גם על תכונות העיצוב.

תגובה 1

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *